Kayıt Ol

Anket

Buluşma nerede olsun?

Asya Yakası | Kadıköy
10 (43.5%)
Avrupa Yakası | Taksim
13 (56.5%)

Toplam Oy Verenler: 21

Kayıp Rıhtım İstanbul Buluşması! - [26 Aralık 2010]

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kayıp Rıhtım İstanbul Buluşması! - [26 Aralık 2010]
« Yanıtla #30 : 10 Aralık 2010, 22:08:39 »
Gelecek gelmeyecek herkes oy atıyor gibi geldi. Saçmalamayın bir zahmet.
#rekt

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 10 Aralık 2010, 22:18:21 »
Valla 14 tane oy var, 14 kişi gelecekse otobüs falan tutalım yani.  :P
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 10 Aralık 2010, 22:45:01 »
Hakikaten, gelecekleri sağ baştan sayalım bir madem. herkes tekrar geliyorum diye mesaj atabilir mi buraya?

Hani 14 kişi?
#rekt

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 11 Aralık 2010, 10:59:22 »
Toplamda 16 oy olması ve neredeyse baş başa gitmeleri güzel bir şey. Umarım katılım da bu derecede olur. Gelenleri aslında "Kesin" ve "Tahmini" olarak ilk mesaja ekleyebiliriz.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 11 Aralık 2010, 12:08:18 »
Toplamda 16 oy olması ve neredeyse baş başa gitmeleri güzel bir şey. Umarım katılım da bu derecede olur. Gelenleri aslında "Kesin" ve "Tahmini" olarak ilk mesaja ekleyebiliriz.

İlk mesaja ekliyorum.

Gelecek olan ve listede ismi olmayanlar bana özel mesaj atsın veya bu konuya ''muhtemelen geleceğim'' ya da ''kesin geleceğim'' şeklinde mesaj atsın lütfen.

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #35 : 11 Aralık 2010, 21:39:19 »
Şike var bu işte. Kadıköy olsun o yüzden.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 12 Aralık 2010, 13:34:54 »
Kadıköy olsun yoksa can hayatta k.çını kaldırıp gelmez beyler.
#rekt

Çevrimdışı alpi

• *
  • 29
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
    • resmî
« Yanıtla #37 : 12 Aralık 2010, 22:57:24 »
Biz de geleceğuk Taksim'de olursa şukelâ olacak bize göre. Kadıköy olsa o da olur fark etmez...

Yalnız bir husus var yüz yüze frp oynanacaksa bence cumartesi olması daha uygun olur, oyun uzarsa sabah kalkması zor olabilir ki pazartesi sabahı uyumaktansa pazar sabahı uyumayı tercih ederim...

ayrıca bu vesileyle uzun soluklu bir frp oyunu oluşturabiliriz gibi geldi bana.

alpi & fleerdelis
- - -

Vesaire, vesaire.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 13 Aralık 2010, 15:50:04 »
Gelecekler listesinde, geleceği kesin olmayanlarla birlikte 13 kişi bulunmasına rağmen ankette 21 oy bulunuyor. Ya buluşma günü ''süpriiiiiz!'' diyerek ortaya çıkan bir minibüs dolusu insan olacak ya da ilginç bir şekilde gelmeyi düşünmeyenler bile oy kullanıyor.

Anket'in gerçeği yansıtmadığı bariz olduğundan, gelecek olanlara özel mesaj ile hangi semti istediklerini soracağım ve sonucu buraya yazacağım. 13 kişinin 8'i avrupa yakasını isterken asya yakası oy fazlasıyla seçilirse pek mantıklı olmaz sonuçta.

Bu arada 26 Aralık gününe kadar gelmek isteyenler veya fikrini değiştirenler mesaj atabilir, kişi sayısı aşağı yukarı belli olduğundan bundan sonra pek bir sorun yaratmayacaktır. Birkaç güne kadar semti de kesinleştirip en uygun mekânı ayarlamaya çalışacağız.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 13 Aralık 2010, 16:22:45 »
Gelecekler listesinde, geleceği kesin olmayanlarla birlikte 13 kişi bulunmasına rağmen ankette 21 oy bulunuyor. Ya buluşma günü ''süpriiiiiz!'' diyerek ortaya çıkan bir minibüs dolusu insan olacak ya da ilginç bir şekilde gelmeyi düşünmeyenler bile oy kullanıyor.

O bahsettiğin kişilerden biri benim. Sebebi de şu gelmek istiyorum ve gelebilirim diye düşünüyordum ama şimdi gelme ihtimalim %10 a filan indi. Hem evli hem çalışan olunca bu kadar önceden gelip gelemeyeceğini kestirmek güç oluyor :)

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 13 Aralık 2010, 16:47:26 »

Anket'in gerçeği yansıtmadığı bariz olduğundan, gelecek olanlara özel mesaj ile hangi semti istediklerini soracağım ve sonucu buraya yazacağım. 13 kişinin 8'i avrupa yakasını isterken asya yakası oy fazlasıyla seçilirse pek mantıklı olmaz sonuçta.

Bu arada 26 Aralık gününe kadar gelmek isteyenler veya fikrini değiştirenler mesaj atabilir, kişi sayısı aşağı yukarı belli olduğundan bundan sonra pek bir sorun yaratmayacaktır. Birkaç güne kadar semti de kesinleştirip en uygun mekânı ayarlamaya çalışacağız.

O değil de, Kayıp Evren mi WoD mu? Sadece saat 6'dan sonra kalacakların cevaplamasını istediğin bi mesaj daha atsana. WoD mu KE mi oynatalım diye şeyetsene.. Bir de 'ne gerek var frp'ye' seçeneği de güzel olur...

Ahah, organizatörün farklı olması çok güzel bir şey ya. :P

Edit: Eğer KE olursa, ilk kez orada oynatacağız heh.
#rekt

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 13 Aralık 2010, 16:55:28 »

O değil de, Kayıp Evren mi WoD mu? Sadece saat 6'dan sonra kalacakların cevaplamasını istediğin bi mesaj daha atsana. WoD mu KE mi oynatalım diye şeyetsene.. Bir de 'ne gerek var frp'ye' seçeneği de güzel olur...

Ahah, organizatörün farklı olması çok güzel bir şey ya. :P

Edit: Eğer KE olursa, ilk kez orada oynatacağız heh.

İkisi birden! diyesim geldi ama diyemiyorum.

Böyle mi söylenir Kayır Evren'in oynanmaya hazır olduğu. Hani parti yapacaktık, hani ünlüler gelecekti? Gene kandırdın beni.

Bunlar ufak ayrıntılar aslında, buluştuktan sonra canlı canlı alırız fikirleri. Sonuçta hiç olmadığı kadar rahatsız ediyorum milleti zaten bu konu yüzünden, daha da şansımı zorlamayayım. Sağlam gelmek istiyorum oraya.

WOD diyelim biz WOD. KE'yi ikinci buluşmada haritaları ve masaüstü setiyle birlikte oynarız.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 13 Aralık 2010, 17:44:42 »
Canım benim, iki saniyede senaryo hazırlanır mı. Buluşmada canlı canlı alırsak fikirleri senaryo yüzünden canlı canlı yem olurum.

WoD gidersek.. Üf..
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #43 : 13 Aralık 2010, 17:46:28 »
Canım benim, iki saniyede senaryo hazırlanır mı. Buluşmada canlı canlı alırsak fikirleri senaryo yüzünden canlı canlı yem olurum.

WoD gidersek.. Üf..

Bence yarım kalır o oyun :) Sen her halükarda canlı canlı yem olacaksın bu gidişle. Bilmem anlatabildim mi? :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 13 Aralık 2010, 17:53:20 »

WoD gidersek.. Üf..

Bence yarım kalır o oyun :) Sen her halükarda canlı canlı yem olacaksın bu gidişle. Bilmem anlatabildim mi? :)

Eahaeheah... Eeaa... Süre kısıtlaması olursa yarım kalabilir evet... Eheahee... Şey...

Oyun bitirme konusunda sorunlarım var evet. Ama forum üzerinden 3 günde oynadığımız şeyi masaüstünde oylamak 30 dakka bile sürmez işte, o da var. Forum çok yavaş, hani istediği noktaya getirene kadar oyunu insan sıkılıyor. Hele ben. Forumda oyun oynatmayı gaza geldiğimde başlıyorum 'bu sefer bitiricem' diye ancak o kadar yavaş ilerliyor ki bir süre sonra oyunda ne yapmak istediğimi unutuyorum.

Çok fena bi' dayak yiyeceğim bu konuda evet.

Ama o oyun yarım kalmaz. Öldürürüm en kötü ihtimalle çat diye, sürenin sonunda. Ehehe.

Saygılar. *önünü ilikler* Ehem. *ortamdan uzaklaşır*
#rekt