Kayıt Ol

Türkiye-Hırvatistan Maçı

yeşilboncuk

Ynt: Türkiye-Hırvatistan Maçı
« Yanıtla #15 : 21 Haziran 2008, 17:10:40 »
Gerçekten süper bi maçtı...Hırvatları ilk defa yendik..:) ve sıraa Almanya da .... :) ....Türkiye Arkandayızz!....((haydi zafere!..)) ;D

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Haziran 2008, 17:56:53 »
Gol sevinci nedir anladım ya. 115. dk da babam kalk yat diyene kadar uyuyodum, sonra inat ettim bitsin bari dedim ayağa kalktım derken gol oldu. Bitti dedim Rüştü'ye sayarak içeri yürürken bağırtılar duyup döndüm ve gol :D Harikaydı gerçekten. :D

Çevrimdışı Slyffindor

• **
  • 218
  • Rom: 0
  • Entrigiue?.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 21 Haziran 2008, 20:08:31 »
Rüştü her zamanki hatalarından yaptı kaleye sığmazcasına çıktı filan, golümüzü yedik..Gol yememizle bende bir sırıtış  :mlk, engel olamıyorum..Sülalemdeki havacı diğer tek bir kişilik olan Erşat abim hemen yanımda oturuyordur..Gol geliyor dedi..Ve Rüştü asist yaptı Semih bastı ! :D Biliyordum, havacı tahminleri doğru çıkar! ;D Ortamdaki alman arkadaşlar: dumurdumurdumur! ;D ;D

I'll be your water. I'll be yours

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 22 Haziran 2008, 14:07:47 »
Yav adamları psikolejik olarak çökerttik xD Attılar golü rahatladılar yuppie yarı finaldeyiz modunda sonra yediler golü ;D Çöküş nıahahaahah xD Yaşasın Türkiye o zaman.. xD Almanlaaarr sıra sizde xD

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 22 Haziran 2008, 20:00:13 »
Ya haberlerde izledim(penaltılardan sonra ağlayanları göremedim o arada uççmakla meşguldüm ;D )  Hırvat takımı bağıra bağıra yerleri döve döve ağlıyo hepsine nası böle bişeyi yaptık aklım hayalim almıyo.. Hüngür hüngür ağlattılar koca koca adamları rsmen yaa HELAL OLSUN dedim içimden (ve dışımdan =P ) Semih gölü attığında bende hışkıra hıçkıra ağlamaktan bi hal oldum xD ne kadar heycanlıydı yaa xD ;D

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 22 Haziran 2008, 20:33:25 »
Semih'in golü attıktan sonraki hareketi süperdi,haberlerde sürekli izleyip duruyorum,çok karizma olmuş ;D Kendimi en mutlu hissettiğim ansa birlikte sevindikleri anları izlediğim zamandır,ne zaman görsem resimlerde ya da haberlerde,yüzümdeki kocaman sırıtmaya engel olamıyorum.Süperler hepsi!!! ;D

Çevrimdışı SeD

• 877
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 22 Haziran 2008, 21:05:48 »
Semih'in golü attıktan sonraki hareketi süperdi,haberlerde sürekli izleyip duruyorum,çok karizma olmuş ;D Kendimi en mutlu hissettiğim ansa birlikte sevindikleri anları izlediğim zamandır,ne zaman görsem resimlerde ya da haberlerde,yüzümdeki kocaman sırıtmaya engel olamıyorum.Süperler hepsi!!! ;D
Aynen.. aynen aynen xD O sus işareti neydi öyle yaa xD Bir sürü gazete aldım odama yapştırcam resimlerini, haberlerde izlediğim zaman içime bişiyler oluyo böyle harikaydı yaa xD :huha

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 22 Haziran 2008, 22:23:11 »
Aynen.. aynen aynen xD O sus işareti neydi öyle yaa xD Bir sürü gazete aldım odama yapştırcam resimlerini, haberlerde izlediğim zaman içime bişiyler oluyo böyle harikaydı yaa xD :huha
Böyle içinde bişey şişiyo gibi mi hissediyosun,çünkü benim hissettiğim tam o,tam kalbim şişiyo gibi,gururla mutluluk birleşince öyle oluyo herhalde ;D

Çevrimdışı SeD

• 877
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 25 Haziran 2008, 12:54:35 »
Böyle içinde bişey şişiyo gibi mi hissediyosun,çünkü benim hissettiğim tam o,tam kalbim şişiyo gibi,gururla mutluluk birleşince öyle oluyo herhalde ;D
Evet evet :huha Gurur, mutluluk, futbolculara tapma, heycan... =P ;D Semih in 'sus'u da kapak olmuştur artık Bilic ' e :P :P Yaa böle yaparız adamları... TüRKLeRi SuSTuRaMaZSıN..!!