Kayıt Ol

Çok enteresan...

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
Çok enteresan...
« : 01 Mart 2011, 15:18:02 »
Bir ignliiz üvnsertsinede ypalın arşaıtramya gröe, kleimleirn hrfalreiinn hnagi srıdaa yzalıdkılraı ömneli dğeliimş. Öenlmi oaln brinci ve snonucnu hrfain yrenide omlsaımyış. Ardakai hfraliren srısaı krıaışk oslada ouknyuorumş. Çnükü kleimlrei hraf hraf dğeil bri btüün oalark oykuorumuşz.

Spoiler: Göster
 Bu enteresan araştırmayı sizinle paylaşmak istedim =D
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Çok enteresan...
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2011, 15:25:45 »
İanımanlz bir gçerek, ben adlaınm cdiedn, sursnouz ve druamklaıasz oarlak odukum. Bşata bu ne yhau, kleilermei dgüzün yzıan diyecektim.

Neyse ki sonuna kadar okumuşum. Benimkiler biraz anlamsız kaçtı ama, onu farkettim şimdi.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2011, 15:26:50 »
İlk kez 2005'te okuduğum başlığı (sanırım takıldığım her forumda, hatta belki bizim eski postlar arasında bile vardır) bizimle tekrar paylaştığın için teşekkür ederim. Kült başlıklardan birine daha sahip olduk. Artık google'da biraz daha kolay bulunacağız.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2011, 15:34:07 »
İanımanlz bir gçerek, ben adlaınm cdiedn, sursnouz ve druamklaıasz oarlak odukum. Bşata bu ne yhau, kleilermei dgüzün yzıan diyecektim.

Neyse ki sonuna kadar okumuşum. Benimkiler biraz anlamsız kaçtı ama, onu farkettim şimdi.
  Çok kolay anladım ben sizin yazdıklarınızı da. İnanılması zor ama gerçek bir durum.
İlk kez 2005'te okuduğum başlığı (sanırım takıldığım her forumda, hatta belki bizim eski postlar arasında bile vardır) bizimle tekrar paylaştığın için teşekkür ederim. Kült başlıklardan birine daha sahip olduk. Artık google'da biraz daha kolay bulunacağız.
  Çok teşekkür ederim görüşleriniz için.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.