Kayıt Ol

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - silence of scream

Sayfa: [1]
1
Kurgu İskelesi / Bilinmezlik
« : 02 Temmuz 2010, 21:15:15 »
1.Bölüm


Uyandığımda yağmur yağıyordu ve etrafta kasvetli bir hava vardı.Dışarıya bakmak için yavaş adımlarla - çünkü  adım atacak hali zor buluyordum - pencereye doğru ilerledim.Her adım atışım boyunca geçen süre dakikalarca sürüyormuş gibi geliyordu bana.Hayat sanki kendini ağır çekime almıştı. Pencereye yaklaşıp parmaklarımı buğulu camın üzerinde gezdirdim.Yavaşça buğuyu sildim ve korku filmlerinden çıkmış gibi duran manzaraya bakakaldım.

Yağlanmamış tabelalar rüzgarın etkisiyle tiz sesler çıkararak sallanıyordu.Ağaçlar da rüzgarın bu hışmından nasibini almıştı.Rüzgar bir suçlu ararcasına her şeyi sallayıp oradan oraya savuruyordu.Yağmur binaların çatısına sertçe çarparak sanki rüzgara yardım ediyordu.

Bir süre sonra bu kargaşayı izlemekten sıkıldım lakin tam pencereye arkamı dönecekken camdan yansıyan bir yüz gördüm.Arkamda biri vardı.Bir erkek...Tam olarak gözleri ve yüzünün şekli belli olmasa da nefesini ensemde hissedebiliyordum.Bana yaklaştıkça pencereye yansıyan sureti daha da belirginleşiyordu.

Vücudumdan ansızın bir ürperti geçti.Bağırmak istiyordum fakat kelimeler ve sesler boğazıma dolanmış gibiydi.Kaçmak istedim, hem de deli gibi.Ancak korkudan uyuşmuş bacaklarım bana ihanet etti.Arkamdaki adam ellerini kalbimin üzerine koyduğu anda ruhum ızdırapla doldu.

*Bu yayımlamaya cesaret ettiğim ilk hikayem.Umarım beğenirsiniz.

Sayfa: [1]