Kayıt Ol

Gediksavaşları Efsanesi Okuma Rehberi

Çevrimdışı alper213

• *
  • 10
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gediksavaşları Efsanesi Okuma Rehberi
« Yanıtla #15 : 04 Kasım 2014, 01:45:25 »
Kitaplarda olayların hızlı geçmesi biraz hüzünlendiriyor insanı. 14 kitap boyunca topu topu 2-3 sene geçen Zaman Çarkı'ndan sonra 2 kitapta baş karakterlerin benim yaşımı geçmeleri korkuttu biraz. Daha 3. kitaba yeni başladım ama acaba Pug bu kitapda iyice yaşlanacak mı diye düşünmeden edemiyorum.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Kasım 2014, 19:30:33 »
Kitaplarda olayların hızlı geçmesi biraz hüzünlendiriyor insanı. 14 kitap boyunca topu topu 2-3 sene geçen Zaman Çarkı'ndan sonra 2 kitapta baş karakterlerin benim yaşımı geçmeleri korkuttu biraz. Daha 3. kitaba yeni başladım ama acaba Pug bu kitapda iyice yaşlanacak mı diye düşünmeden edemiyorum.

Yazarın çok daha büyük hedefleri var seride. Emin olun hıza alışınca çok seveceksiniz. Çok geniş bir zamanı kapsıyor bu da serinin en özgün yanlarından biri :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

« Yanıtla #17 : 15 Mart 2015, 17:02:46 »
Ya gediksavaşları'nın ilk kitabını bulamıyorum hiçbir yerde nereden bulabileceğimi bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Mart 2015, 16:27:55 »
Merhaba;

Maalesef kitabın baskısı tükenmiş durumda. Ya ikinci el yada sahafçılardan bulabilirsiniz.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Subotai

• *
  • 31
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 20 Mart 2015, 16:34:36 »
İstanbul, Robinson Crusoe 389 Kitapevi satış sitesinde mevcut. Telefon veya mail yoluyla stok durumunu kontrol ettirebilirsin -ki yaptığım alışverişler öncesinde stok durumlarının güncelliği konusunda hep olumlu dönüş aldım.

https://www.rob389.com/gediksavaslari-efsanesi-1-buyucu-cirak-raymond-e-feist/dp/tr/11/9789758607976

Ayrıca, Ankara, Dost Kitapevi' nde 1 nüshasına geçende rastladım. Yine telefon edip kargolatabilirsin.

01. 06. 2015 Bilgi Güncelleme: Kitap satılmış.