Kayıt Ol

Reklamlarrr...

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Reklamlarrr...
« : 26 Ocak 2008, 14:44:35 »
Reklamlar... onları nasıl buluyorsunuz...? bazen sinir bozucu bazen komik :P (ben hiç bu kadar resmi konuşmazdım yah :P )
sevdiğiniz reklamlar neler...?
ben söliyem: adidas, nike reklamlarını çok beeniyorum yah süper oluyolar... sonraa...trident splash reklamı süper akıp gidiyolar ;D ... peki reklamı süper bence... son olarak şu turkcell reklamı da harika(daha doğrusu ordaki oğlan çok komedi yaa ) 5 meşşaaaj felam diyolar :D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Reklamlarrr...
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2008, 14:46:42 »
Reklamlar iyi güzel de, bazen film izlerken filmden çok reklam izliyormuşum izlenimine kapılıyorum :D Televizyonla pek vakit geçirmediğim için bu konuda ne kadar haklı olduğumu bilmemem ama abartıyorlar reklamların süresini. Reklamların çoğu da saçma zaten, can sıkıcı ;D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2008, 15:07:09 »
bencede özellikle bebek bezi reklamları tam daniska oluyor :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı SeD

• 877
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2008, 15:11:10 »
bencede özellikle bebek bezi reklamları tam daniska oluyor :P
vala yaa neymiş ööle :P çok saçma şeeler yapolar yaa allah akıl fikir versin diyorum başka bişe demiyorum... :P

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Ocak 2008, 13:02:35 »
Bu başlığı ben açcaktım :D Bazı reklamlar sinirimi bozuyor :D hele filmin tam ortasında giriyorlar ya...Pek beğenmiyorum reklamlarımızı..Hele elidorundu sanırım canım cannnn reklamını..Bu çocuk salak mı ki..İki saç sepişine inanıyor..Biraz gerçekci olalım...Aam coca-cola mutluluk fabrikasını sevdim :D

Çevrimdışı LinkinLady

• **
  • 258
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Ocak 2008, 13:18:34 »
coca-cola reklamını ve trident splash reklamını seviyorum bu aralarda :D

Çevrimdışı SeD

• 877
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2008, 18:17:46 »
Bu başlığı ben açcaktım :D
vuhaaa ben açtım işte ;D :P (ilk defa birinden önce davrandm :P ;D )

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2008, 21:47:00 »
bu sene yeni bi cebin oLsun çaLsın arayan hep o oLsun yeni mesajLarın güzeL oLsun içLerinde güLen yüzLer oLsun !! diyorum ve yeterince açık olduğuma inanıyorum =D

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2008, 19:46:55 »
Caramio (sanırım böyle yazılıor kafam güzelde şuan :D) o reklamı bulan arkadaşa sesleniyorum,çok mu uğraştın?Bence tatil zamanı gelmiş..

Çevrimdışı nymph

• 412
  • Rom: 1
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2008, 20:19:23 »
bende Crunch reklamını yapan hayalgücü geniş :P insana sesleniyorum o ne biçim reklam öyle  >:( çikolatayıbi ısırıyor duvar yıkılıyor ne alaka  ???yani duvarla çikolata arasında nasıl bir bağ buldun anlamış değilim  >:( :P
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı dirock

• 608
  • Ghost of Darkness
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 04 Şubat 2008, 20:59:33 »
Bn en çok Turkcell in reklamıyla Cola Cola nın penguen reklamını sewdim :D :D
Turkcellin tavuğuna gülmekten ölüom :D

Sarılı uyursun Arkandan konuşmaazz :D =pengüşlar :D
Nefret'e Sevgiden Daha Çok Güvenirim..Çünkü Nefretin Sahtesi Olmaz

Çevrimdışı roach

• **
  • 218
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2008, 22:11:02 »
bakınız becel reklamı 10 numara uyuz oldum...

ulan o yag damlası duserde yaydıgı dalgalar kalp seklinde olur mu onu kalp sekline sokmak icin hava surtunmesi yer cekim ivmesi vb birsuru sey hesaplayıp mı damlattın yoksa bizi mi yiyosun ??

o kadarla kalsa iyi dewamında carpıyo ve kalp seklinde sekio... yok artık 5 yasında cocugum olsa bana sende damlatıp kalp seklinde sektir dese ne diyecem cocuga... 15 yasına geldiginde cocukluk hayallerimin icine ederdin sen demez mi bana...

fizik kurallarına bagımlı kalın reklamları abartmayın...
Just an act
An impossible divorce
That put the life in to you
It’s too late to abort

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Reklamlaarrr...
« Yanıtla #12 : 05 Şubat 2008, 22:25:01 »

ulan o yag damlası duserde yaydıgı dalgalar kalp seklinde olur mu onu kalp sekline sokmak icin hava surtunmesi yer cekim ivmesi vb birsuru sey hesaplayıp mı damlattın yoksa bizi mi yiyosun ??

o kadarla kalsa iyi dewamında carpıyo ve kalp seklinde sekio... yok artık 5 yasında cocugum olsa bana sende damlatıp kalp seklinde sektir dese ne diyecem cocuga... 15 yasına geldiginde cocukluk hayallerimin icine ederdin sen demez mi bana...

Ya oluuumm mannakmısın yaa .. Sen üniden mezun olunca halin noolcak acaba... yazık yazık çok yazık ;D ;D

Iıımm ben Turkcell in reklamlara hastayım o selocanlar çok şirinnn ;D Sanırım sadece bu belkide vardır daha ama aklıma gelmiyoo ... Bana bişi oldu Deniz yüzünden naaptıysaaa.. ;D Yan etkisi çok yaklaşmayın.. ;D ;D ;D

Çevrimdışı nymph

• 412
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 05 Şubat 2008, 22:34:34 »

bence çok doğru bir yaklaşım ;D haklısın arkadaşım şimdi ben anneme söylesem o yağları kalp biçiminde damlat diye tavayı kafama geçirir :D

birde kitkat reklamlari var şu kavak yellerindeki aslı oynuyorr o her kitkat yiyişinde benim de canım istiyor :D zaten bir kitkat manyağıyım :D yani akşam akşam canım isteyince nerden bulcam ben kitkatı olmaz ki ama  >:( :D
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #14 : 05 Şubat 2008, 22:38:46 »
her türlü yağ reklamına kıl olurum arkadaşım hepsi saçma mesela o benecol müdür nedir onun reklamında oynayıptao yağı yiyenlerin hepsi daha erken geberir eminim :P
sonra omo reklamlarının sloganı ne kadar saçmadır "kirlenmek güzeldir" bunun hakkında bir sürü şey söyleyesim var ama banlanma gibi bi isteğim yok :P
sonrao ülkerin çikolata vs. reklamları :-X  öl geber ben bile daha iyi senaryo yazarım,senaryoları yazanlar bi gün bunları okursanız gelecek nesiller için istifa edin lütfen yalvarıyorum :hemk

sonra o blendax reklamlarındaki "saçlarımı bilmem ne yapıyorumo yumuşuyo" muhabbeti abi salakmısın sen kız saçını savurdu diye pembe tişört mü giyilir de get ya...

evet kinimi döktüm :P kısacası hiç bir reklamdan-türk yabancı yapım farketmez- hoşlanmıyorum

too much sugar 
tb