Kayıt Ol

İthaki Yayınları Soru Hattı

Çevrimdışı Gunslingers

• **
  • 83
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: İthaki Yayınları Soru Hattı
« Yanıtla #780 : 23 Ekim 2015, 15:25:23 »
Başka bir forumda gördüm. Telefon ile arayıp soran bir arkadaşa, Zaman Çarkı 7. Kitap için kasım ayının ikinci haftası demişler. Çıkar mı çıkmaz mı bilinmez ama benim gibi merak eden diğer arkadaşlara ileteyim dedim.

Tüyap Kitap Fuarı 7-15 Kasım tarihlerinde,
aylar önce bir yere yazmıştım, bu kitap muhtemelen fuardan önce tekrar basılmayacak diye :(
KA bir tekerlektir, daima döner...

Çevrimdışı sleepingforest

• **
  • 103
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #781 : 02 Kasım 2015, 19:14:54 »
Neil Gaiman kitaplarından bir haber var mı?

Çevrimdışı night watcher

• **
  • 52
  • Wind in my hair, I feel part of everywhere.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #782 : 02 Kasım 2015, 20:38:22 »
Ejderha Mızrağı ile ilgili tekrar bir basım yapılacak mı? Arkadaş çevrem ve ben deli gibi bu kitapları arıyoruz. Ve eminim benim gibi bir sürü insan bu kitapları bekliyordur, var mı bir umut ışığı?
In one of the days in this year is hidden your death anniversary.

The sun does not need you to believe in it to rise in the morning.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #783 : 02 Kasım 2015, 22:20:03 »
Ejderha Mızrağı ile ilgili tekrar bir basım yapılacak mı? Arkadaş çevrem ve ben deli gibi bu kitapları arıyoruz. Ve eminim benim gibi bir sürü insan bu kitapları bekliyordur, var mı bir umut ışığı?

Ejderha Mızrağı'nın telif hakları İthaki'de değil. En son Laika'daydı, onlardan da bir süredir haber alınamıyor.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı tnrkrp

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #784 : 10 Kasım 2015, 08:44:54 »
Shannara serisine devam edecek misiniz?

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #785 : 06 Aralık 2015, 14:33:16 »
Yaşlı Adamın Savaşı serisinin devam kitapları gelecek mi acaba?
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı RedElf

• **
  • 116
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #786 : 13 Aralık 2015, 22:12:02 »
Isaac Asimov kitaplarının çok çok büyük bir kısmı tükenmiş. Neden tekrar basılmıyor? Telif hakları elinizden mi alındı? Bilimkurgu Klasikleri serinizde Ben Robot'u görmek harika olur.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #787 : 13 Aralık 2015, 22:38:53 »
Mesela bu sorunun cevabını Alican Saygı Ortanca dün konuk olduğu radyo programımızda verdi (Kayıp Rıhtım Tartışıyor yayını). Hatta yine dün forumda kaydını paylaştık yayından sonra. Bugün de sosyal medya hesaplarımızda paylaşıldı :).

Çevrimdışı RedElf

• **
  • 116
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #788 : 13 Aralık 2015, 22:50:35 »
Hadi ya. O zaman yarın okul dönüşü kaydı dinlemeliyim :) Dün yayına 10 dakika katılabilmiştim maalesef. Keşke vaktim olsaydı..

Çevrimdışı merdem

• **
  • 64
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #789 : 13 Aralık 2015, 23:09:02 »
Uzun Dünya'nın devamının gelecek olmasına çok sevindim baya geride kaldık. Gedik savaşları ile ilgili soru soruldu mu? Zaman darlığından kaydın bazı yerleri atlamak zorunda kaldım dikkatimden kaçmış olabilir.

Çevrimdışı Mashiara

• **
  • 119
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #790 : 14 Aralık 2015, 12:13:23 »
Gedik Savaşlarıyla ilgili soru gelmedi yanılmıyorsam. Ben de dün akşam baştan sona dinledim.Çok güzel bir yayın olmuş gerçekten.Güzel haberler aldık. Yalnız, Amerikan Tanrılarının kapağında ki baskı hatasından haberinin olmaması ilginç geldi bana. Oysa elimde İnkilap Kitabevi baskısı olmasına rağmen yazarın tercih ettiği metin diye bu baskısını da aldım :)
Adın umrumda değil, kırmızı. Adını bilmek istemiyorum. Eğer en az ilk üç savaşından sağ kurtulursan belki o zaman adını öğrenirim. Daha önce değil. Eskiden isimleri öğrenirdim, ama bu kahrolası bir zaman kaybıydı. Bir baş belasını tam tanımaya başladığımda kalkar ölürdü. Bu günlerde zahmet etmiyorum.-Horkin Usta-

Çevrimdışı merdem

• **
  • 64
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #791 : 14 Aralık 2015, 12:39:07 »
Yapanların ellerine dillerine sağlık, İthaki'ye sorulması gereken soruların hepsini tek seferde aradan çıkarılması iyi oldu :) Diğer yayınevleri için de böyle bir çalışma düşünülüyor mu? Monokl son zamanlarda bilimkurguda güzel işler yapıyor, Sonsuzluğun Sonu'nun çıkmasını iple çekiyorum mesela.  Arada bir MİT'ten haberler geliyor ama 2016 için ne planlıyorlar merak etmiyor değilim.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #792 : 14 Aralık 2015, 13:00:06 »
Yayınların kapsamıyla ilgili soruları yayın başlığında soralım arkadaşlar :). Burası ithaki Yayınları'nın soru hattı olduğu için onlarla ilgili soruların bu başlıkta toplanması en iyisi olur.

Öte yandan beğenmenize çok sevindim. Alican da, ben de çok keyifle yaptık yayını.

Çevrimdışı Tolonka

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #793 : 18 Aralık 2015, 18:04:44 »
Merhabalar. Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları kitabının devamı olan Hollow City ve Library of Souls hakkında çeviri çalışması ve yayınlanması hakkında bir bilgi var mı acaba?

Çevrimdışı Okur

• **
  • 73
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #794 : 31 Aralık 2015, 22:37:02 »
Merhabalar. Elric serisinin ikinci kitabı ön siparişte şu anda. Oldukça hızlıolan çalışmanız için teşekkür etmek istedim. Bir de soru, seri kaç kitap olacak toplamda?
Tekrar teşekkürler.