Kayıt Ol

Nick'lerinizin Anlamları

Scream

Ynt: Nick'lerinizin Anlamları
« Yanıtla #45 : 23 Temmuz 2008, 22:16:33 »
Scream..

Bildiğiniz üzere çığlık demek (:
Alışkanlık oldu HPC'de de Scream olduğundan (:

Çevrimdışı darkkb

• **
  • 73
  • Rom: 0
  • WATER GUARDİAN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 01 Ağustos 2008, 22:41:37 »
darkkb benım yazdıgım bır romandakı karekter aslında adı engın ''su'' elementını kontrol edıyordu sonradan merıdyan muhuru koluna yapıstı kotu oldu darkkb oldu kb kalenın bekcılerı adlı romanımdan kısaltma dark ta ...bılırsınız ıste karanlık

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 02 Ağustos 2008, 16:24:25 »
darkkb benım yazdıgım bır romandakı karekter aslında adı engın ''su'' elementını kontrol edıyordu sonradan merıdyan muhuru koluna yapıstı kotu oldu darkkb oldu kb kalenın bekcılerı adlı romanımdan kısaltma dark ta ...bılırsınız ıste karanlık

roman? kaç sayfa arkadaşım hikayen?
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Allein

« Yanıtla #48 : 02 Ağustos 2008, 16:55:55 »
Allein..

Yalnız demek, almancada, o kadar.. Başka da anlamını bilmem. Ama okunuşundan yazılışına çok seviyorum..

Çevrimdışı darkkb

• **
  • 73
  • WATER GUARDİAN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 03 Ağustos 2008, 10:59:07 »
5 serı halınde bır romanım var walla sayfalarını saymadım ama temelde 4 element var bu elementlerı tasıyan genclerın orta dunya ve baska evrenlerden gelen yaratıklara karsı savasını anlatıyor ayrıca genclerın sosyal yasamları da  var(ask.okul.hayal kırıklıgı.dostluk.vs...) lısede yazmıstım karekterlerım en yakın arkdasalarım ve ben dım baska sınıflardan bıle gelıp okumak ısteyenler oluyordu ah... eskı gunler ah...

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 03 Ağustos 2008, 15:18:11 »
5 serı halınde bır romanım var walla sayfalarını saymadım ama temelde 4 element var bu elementlerı tasıyan genclerın orta dunya ve baska evrenlerden gelen yaratıklara karsı savasını anlatıyor ayrıca genclerın sosyal yasamları da  var(ask.okul.hayal kırıklıgı.dostluk.vs...) lısede yazmıstım karekterlerım en yakın arkdasalarım ve ben dım baska sınıflardan bıle gelıp okumak ısteyenler oluyordu ah... eskı gunler ah...

Birkaç yayınevi ayarlayayım mı? Harcanıyor gördüm seni.

Çevrimdışı simosopo

• **
  • 166
  • anti-kayiprihtim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 03 Ağustos 2008, 15:45:33 »
bak darkkb bence sen hikayeni denemeler bölümünde yayınla :P parça parça koy herkes okusun. Jensou'nun dediği gibi harcanma sen ;D

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 03 Ağustos 2008, 17:39:18 »
bu bana delice bi şeilde witch hatırlatıyor ama :hemk
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı zuzu

• **
  • 110
  • Rom: 1
  • in the twilight..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 12 Ağustos 2008, 00:08:31 »
Adımdan dolayı ortaokuldayken arkadaşlarımın takdığı bir lakap. Tabii ozamanlar bu zuzu'lu reklamlar yoktu, zuzu şarkısı da yoktu.  Hoşuma gitti, msn adresimi böyle aldım. Reklamlar ve şarkılar çıktığı zamanlar da cok sıkıldım, değiştirmek istedim bazı zamanlar ancak benimle okadar bütünleşmişki nikimi değiştirsem bile millet söylemeye devam edecek biliyordum.. (Arkadaşlarım, okuldaki hocalarım, kuzenlerim, dayım, kardeşim, annem.. herkes zuzu diyor :) )
O reklamları düşünmemeye çalıştım :D ve böyle bir sebeple benimle bu kadar bütünleşmiş bir nikten vazgeçmek  anlamsız geldi ve herzamanki gibi zuzu olarak burdayım:)
stranger things could never change my mind, i've got to take it on the other side..

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 12 Ağustos 2008, 17:53:43 »
Öhöm papatya çalınınca (kendini bilmezler kullanınca :P ) bende okuduğum bir kitaptan Nefertari'yi buldum :P Mısır mitolojisi falan filan..Karakterini sevdim koydum :P

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #55 : 12 Ağustos 2008, 18:34:14 »
Öhöm papatya çalınınca (kendini bilmezler kullanınca :P ) bende okuduğum bir kitaptan Nefertari'yi buldum :P Mısır mitolojisi falan filan..Karakterini sevdim koydum :P
Papatya kesinlikle daha güzeldi.En azından başka papatya olmadığı zamanlarda. ;)

• gulyabani
  • **
  • 115
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 18 Ağustos 2008, 22:34:13 »
Aslında ilk nickim Nana'ydı, Nana'nın özel bir hikayesi var.

Ben yunan müziği severim, Deniz adlı arkadaşım da bana Nana Mouskouri(yunan müziği sanatçısı) ismini vermişti. Mouskouri uzun olduğundan, Nana'yı tercih ettim.

Boleyn Kızı da, kitabına duyduğum hayranlıktan herhalde. Tabii bir de kendimi Mary Boleyn gibi hissetmem :P
^^ Happy New Year..! ^^

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 22 Ağustos 2008, 11:30:41 »
Aslında ilk nickim Nana'ydı, Nana'nın özel bir hikayesi var.

Ben yunan müziği severim, Deniz adlı arkadaşım da bana Nana Mouskouri(yunan müziği sanatçısı) ismini vermişti. Mouskouri uzun olduğundan, Nana'yı tercih ettim.

Boleyn Kızı da, kitabına duyduğum hayranlıktan herhalde. Tabii bir de kendimi Mary Boleyn gibi hissetmem :P

Mikis Theodrakis (böle bişidi heralde) veya Goran Bregovich de severiz o zaman?

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #58 : 23 Ağustos 2008, 10:53:21 »
Sophié; biraz Miyazaki'den gelir bu. Howl'ün sevgilisidir Sophié. Kişiliğini de kendime benzetirim azıcık o yüzden. Bir de biraz da felsefeden gelir, sofistler vs, öyle yani. Ama seviyorum ben bunu.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 23 Ağustos 2008, 10:57:59 »
Sophié; biraz Miyazaki'den gelir bu. Howl'ün sevgilisidir Sophié. Kişiliğini de kendime benzetirim azıcık o yüzden. Bir de biraz da felsefeden gelir, sofistler vs, öyle yani. Ama seviyorum ben bunu.

Sofies Verden ;)