Kayıt Ol

Orta Dünya Forum Frp Hakkında

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Orta Dünya Forum Frp Hakkında
« Yanıtla #15 : 14 Ekim 2011, 20:17:15 »
Ohh ohh; Frpye olan bu ilgi artışı, umarım sönmeyecektir ve ivme ile devam edecektir. İlginiz için hepinize teşekkür ederim.

Sen bana birini hatırlattın bu sözle. Neydi adı? Dur bakayım. Tavır çok tanıdık geldi bana, hay Allah.

Hazal abla saygı duyduğum bir insan olarak senden saygı duyduğum bir eleştiri aldım haklı/haksız fark etmiyor. Belki de kavrayamadığım bir espiri yaptın ama bana daha çok alttan alttan laf sokmak gibi geldi. Öyle olabilir, haklı olabilirsin, fark etmeden bir başkasının tavrını takınmış olabilirim; ama kim bu bir başkası?

Bahsi geçen kişi KoyuBeyaz'dı efendim u_u. Saygı çerçevesinden bir şüphem yok zaten, onu özellikle vurgulayayım.

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 14 Ekim 2011, 20:25:40 »

Bahsi geçen kişi KoyuBeyaz'dı efendim u_u. Saygı çerçevesinden bir şüphem yok zaten, onu özellikle vurgulayayım.

Oyş. Anladım.

Yanlış anlaşılmadan dolayı özür dileyeyim; sevgili KoyuBeyaz'ın cümlelerini taklit etme amacını gütmüyordum. FRPye pek de katkısı olmayan "ben"in; FRP'ye olan ilginin artmasından dolayı duyduğum sevinci belirtme biçimi; kendisine benzetilebilir; evet. Lakin bu sevinç kaç değişik yoldan dile getirilebilir ki?

"Sevinçliyim, mutluyum, yaşasın FRP!" olarak varsayılsın yazdıklarım.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 14 Ekim 2011, 20:39:58 »
Öncelikle şu başlığın böyle mesajlarla devam etmesi üzücü, onu belirteyim. Bu nedenle tek tek cevap vermek yerine bu sözle noktalayıp, konunun amacı kaldığı yerdem devam etsin istiyorum.

Spoiler: Göster
Ben bazen yönetici olduğuma çok üzülüyorum.