Kayıt Ol

Call Of Duty - Modern Warfare 3

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Call Of Duty - Modern Warfare 3
« Yanıtla #15 : 21 Kasım 2011, 17:54:25 »
:( Ama ben çok uzun postları okuyamıyorum. Gözleri bozuk bir insanım. :( Siyah üzerine beyaz göz yoruyor demedi demeyin. :( Ama 6 milyonda gazla gelen bir olay değildir heralde?

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Kasım 2011, 18:00:26 »
Satış oranları oyunların kalitesini her zaman yansıtmayabiliyor. Bu daha çok reklamla alakalı bir şey. Bazı insanlar COD Serisinin hâlâ gayet iyi olduğunu düşünüp zevkle oynamaya devam ediyor fakat büyük bir çoğunluk bizim de düşündüğümüz gibi oyunun giderek basitleştiğinden şikayetçi. Oyunu ben de aldım ve oynadım, fakat bunun sebebi çok güzel oluşu değildi; sadece düşündüğüm gibi olup olmadığını anlamak istemem ve hikayenin sonunu merak etmemdi.

Bazen hatır için çiğ tavuk bile yeniyor işte. :)
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 21 Kasım 2011, 18:07:32 »
Gerçi düşünmemiştim ama söyleyeyim:

Eee bende orjinal aldım? :) Beğenmediğime göre bir iş olabilir. :)

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Kasım 2011, 18:08:49 »
Herkesin beğenisi farklıdır arkadaşım.CoD'un yeni stilinden hoşlanan arkadaşlar da va,bizim gibi hoşlanmayan arkadaşlarda var.Koyubeyaz'ın söylediği gibi.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #19 : 21 Kasım 2011, 18:11:04 »
KoyuBeyaz'ın dediği gibi satış oranı ile oyunun kalitesi her zaman doğru orantılı olmuyor. Ona bakarsak Dragon Age 2 ve Modern Warfare 2 de satış rekorları kırdı. Fakat onlarla aynı anda çıkan ve her pixelinden dolu dolu içerik fışkıran Fallout: New Vegas o kadar da başarılı olamadı.

Bir de şu etken var: Yeni nesil oyuncular. Her şeyin kolayını ve basitini seviyorlar. "Starcraft oynayacağıma Super Mario oynarım" diyen bir oyuncu bile var (bu yorum efsane olmuştur bu arada).
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 21 Kasım 2011, 18:24:02 »
Modern Warfare'in satış rekoru kıran son oyunu olacaktır MW3.

Yapımcılar suyunu çıkardıklarının farkında olmayacaklar, hatta mw1'deki bazı modelleri ve kaplamaları kullandıklarını saklamayacaklar, yeni hiç bir şey getirmeyecekler. Hmmm... Dragon Age 2 gibi geldi kulağa. Dragon Age 3 nerede şimdi? Hani? Bioware hiç bir kelime bile söylüyor mu?

Bir MW4 olsa bile, satış 3. oyunun altında, 2. oyunun bir ihtimal altında kalacaktır. Tabii büyük bir revizyon getirip oyunu yeni bir grafik motoru, yeni yeni ve yeni şeyler getirmezlerse. MW3 ve MW2 arasında pek fark olmadığını, bu ikisinin de MW1'den çok farklılaşmadığını görmek çok zor değil.

Ayrıca "Güzel bir formül varken niye değiştirsinler ki yæææ" da güzel bir savunma değil, çünkü gelişimle değişim aynı şey değil. Aynı şey swtor - wow için de söyleniyor.

Yine sinirlerim tepeme geldi bak.

Edit: "Gelişti ama değişmedi" kategorisine güzel bir örnek istiyorsanız Civ 3 -> Civ 4 ve SC1 -> SC2 gibi dönüşümlere bakabilirsiniz.
#rekt

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 21 Kasım 2011, 18:29:03 »
Doğru edit.Doğru söz.

Mit'in sözünü canlı olarak her gün yaşadığımı söyleyeyim.%90 ı mit'in dediği gibi olan Yeni nesil oyunculardan biri olarak.Adamlar daha çıkmasına 5 ay varken MW3 BF3 ü ezer gibi yorumlar yapıyordu.İlk başta cevap verdiysemde,Daha sonra başa çıkılamayacğını görüp o lafa girildiğinde içim burkularak dinliyordum.

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 21 Kasım 2011, 18:58:49 »
Bir de şu etken var: Yeni nesil oyuncular. Her şeyin kolayını ve basitini seviyorlar. "Starcraft oynayacağıma Super Mario oynarım" diyen bir oyuncu bile var (bu yorum efsane olmuştur bu arada).

Bu da yeni nesil oyunları ve onların sahte başarısını ortaya koyuyor işte. Yeni nesil oyunlardan iyi olan yok demiyorum fakat şöyle bir fark var ortada;

Spoiler: Göster
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı kusad

• 487
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 15 Aralık 2011, 16:15:55 »

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 15 Aralık 2011, 18:27:08 »
Ne kadar kâr yaptığı önemli değil. 2 veya 1 kadar sansasyon yaratmadı ve bu da demek oluyor ki olası 4. bir oyun nispeten az satacak.
#rekt

Çevrimdışı sirdede

• **
  • 111
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 15 Ağustos 2012, 20:36:33 »
Oyun piyasasına uzun süre Pes, Call Of Duty ikilisi ambargo koymuştu ama gel gelelim şimdi ise tam tersi Fifa, Battlefield ikilisi ambargo koymaya başladı.

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #26 : 18 Ağustos 2012, 22:23:47 »
Oyun piyasasına uzun süre Pes, Call Of Duty ikilisi ambargo koymuştu ama gel gelelim şimdi ise tam tersi Fifa, Battlefield ikilisi ambargo koymaya başladı.
call of duty 2 oynuyorum ve benim için oyunun modası yeni başladı :D  bence fifa deil pes ağırlıpını koyuyor herzamanki gibi

Çevrimdışı MeToLee

• *
  • 22
  • Rom: 0
  • Knowledge is power. Guard it well.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 19 Ağustos 2012, 00:14:01 »
Bana soracak olursanız CoD serisi ilk Modern Warfare'in sonunda Imran Zakhaev'le birlikte hayata gözlerini yumdu. Adamlarıda suçlayamıyorum o kalite bir daha zor yakalanır. O oyun onların bebeğiydi.
O senin burnun mu yoksa bir çeşit hastalık mı? - Tasslehoff Burrfoot

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 20 Ağustos 2012, 10:17:30 »
      Mw2 multiplayerda artık üstad olmuş ve dayımla girdiğimiz tüm ellerden birincilik veya ikincilikle ayrılıyorduk artık kolay gelmeye başlamıştı ve  bizde bu güzellergüzeli oyuna saldıracağız inşallah.Mw3'ü henüz hiç oynamadım onun için tabiikide sizin yorumlarınız daha geçerli olsada ve üstüme vazife olmasada biraz fazla sert  yaklaşmışsınız mw3'e sanki.

Ben gameplaylerde daha iyi grafikleri olan bir oyun olarak gördüğümü hatırlıyorum ve açıkcası oynanış daha bir geliştirilmiş gibi geldi tabii story mode  gameplaylerinden bahsediyorum ve multiplayerınında bundan pek farklı olmıyacağını düşünüyorum.

Ama işin en kötü tarafı biz ps3 konsollarında pc lere karşı savaşıyoruz multiplayerda bu bizi biraz başta zorladı ama sonra daha bir alıştık ve iyi işler çıkarmaya başladığımızı fark ettik.Umarım mw3 biraz daha iyidir.Tabii sizin incelemenizide göze alarak artık oyuna o gözle yaklşacağım sanki biraz ama favorim yine o olacak.