Kayıt Ol

İstanbul'da Fantastik Kitapları Takas Yoluyla Alabileceğim Bir Kitapçı

Çevrimdışı aluva

• *
  • 1
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
    • Yazılarım:
Merhabalar, Ben İstanbul'a üniversite için yeni geldim ve fantastik kitapları takas yapan bildik bir kitapçı arıyorum. Görmediğim için kitapları bilgisayar aracılığıyla okuduğumdan onları sadece tarıyorum ve taradıktan sonra işim bitiyor. Onları takas yaparsam daha kazançlı çıkıyorum; ama şöyle bir şey var ki, arayışlarım sonucu fantastik/bilimkurgu/tarihi roman arşivi iyi olan bir kitapçıya rastlamadım. Bilgisi olan yazarsa çok memnun olurum. Not: Umarım doğru yere açtım bu konuyu.
Eylem Yurtsever

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
Benim tanıdığım birçok arkadaşım Taksime yakın bir sahaflar sokağından bahsediyor. Orada bilim kurgu ve fantastik türde kitapları bulabileceğinize eminim. Takas yapmasalar bile ikinci el kitapları çok ucuza sattıklarını biliyorum. Onun dışında durumunuzu anlatırsanız size yardımcı olacaklarını da düşünüyorum. Net adresi tam olarak bilmiyorum ama Taksim Sahaflar sokağı diye geçiyor olabilir. İstanbullu arkadaşlar biliyordur belki tam net adresini verirler size.

Çevrimdışı Kvothe

• **
  • 52
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Hala aranıyorsa Taksim balık pazarından girdiğinde solda kalıyor. Ya da Galatasaray lisesinin karşı sokağından girdiğinde aslıhan pasaj'ını göreceksin sağda ordan da girebilirsin. Malkavian'ın dediği gibi takas yapmasalar da kitaplar çok uygun ve bir çok eser mevcut.
“Birinin ailesi hiç olmayacak bir şarkı söylemiş.”