Kayıt Ol

27 Temmuz Metallica Konseri (İstanbul,Ali Sami Yen Stadı )

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Ynt: 27 Temmuz Metallica Konseri (İstanbul,Ali Sami Yen Stadı )
« Yanıtla #105 : 02 Ağustos 2008, 15:46:49 »
Metallica konserine gidecek satanist'i naparlar biliyor musunuz; cinsel organından ters haça bağlarlar.

Birde duymamıştım benim için metallica Cliff'le birlikte dağılmıştır. Ondan sonra bir And justice for all vardır başka da albüm yoktur. Üzüldüm açıkçası yeni albüme. St. Anger gibi bir albüm çıkarcaklarsa hiç çıkarmasınlar. Tik tak tik tak diye şarkı hiç yapmasınlar. Ayıptır güzelim....
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 02 Ağustos 2008, 15:50:19 »
Metallica konserine gidecek satanist'i naparlar biliyor musunuz; cinsel organından ters haça bağlarlar.

Birde duymamıştım benim için metallica Cliff'le birlikte dağılmıştır. Ondan sonra bir And justice for all vardır başka da albüm yoktur. Üzüldüm açıkçası yeni albüme. St. Anger gibi bir albüm çıkarcaklarsa hiç çıkarmasınlar. Tik tak tik tak diye şarkı hiç yapmasınlar. Ayıptır güzelim....
doğrusun, umarım ki st. anger gibi bir albüm olmaz, cliff zamanı kadar olmasa da iyi bir şeyler çıkar, çağrıştırır o günleri... hem de öyle güzel ve yeni parçalar hiç de fena olmaz... :P

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 02 Ağustos 2008, 16:25:11 »
Beni Ride the lightning ve kill em all ile yalnız bırakın lütfen :P

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 02 Ağustos 2008, 20:16:03 »

Umarız St.Anger gibi olmaz ama okuduğun bikaç dergide albümü dinleyen kuruluşların mı desem neyse yaptığı yorumlar ve St.Anger gibi olmadığını söylüyodu umarız dedikleri doğru çıkar ;D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 02 Ağustos 2008, 20:40:19 »
Umarız St.Anger gibi olmaz ama okuduğun bikaç dergide albümü dinleyen kuruluşların mı desem neyse yaptığı yorumlar ve St.Anger gibi olmadığını söylüyodu umarız dedikleri doğru çıkar ;D

Evet ya eleştiriler iyi. Sololar geri döndü, eski thrash havasına merhaba felan diyorlardı. Ama kendim test etmeden inanmam  :P

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 02 Ağustos 2008, 20:44:25 »
ne kadar cok satanıst varmıs  >:D >:D >:D >:Dbunlardan guzel ulkeme hıc hayır gelmezzz

Konserde satanist olabiler.. olmayada bileeer.. Sonuçta herkesin kendi dinsel görüşürüdr bu.. Senin ülkene.. Ban benim değil senin ülkene hayır getirmiyor olabilr ama benm güzide ülkem Türkiyem hoş görülü bir ülkedir.. Laiktir zaten. Vicdan özgürlüğü ..
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 02 Ağustos 2008, 23:20:47 »
Alıntı
İstanbul'un göbeğinde, Ali Sami Yen'de Metallica adlı müzik grubu bir konser verdi. Türkiye'nin her tarafından 40 bin kişi toplanmıştı. Programın başlamasından 15 dakika önce, konserin verildiği yerden birkaç km ötede, yani Güngören'de cesetler parçalandı; kol bacak havaya uçuştu. Bu laik, ateist, agnostik, aczmendi müsveddelerinin de umurunda olmadı. Transa geçmiş vaziyette kafalarını sallamaya devam ettiler; tepindiler; kendilerine özgü ritüelleriyle satanizmden ödünç tapınmalar yaptılar. İçtiler, bağırdılar, gürültüyü bastıran gürültü cinsinden müzikleriyle İstanbul semalarından arşa yükselen çığlıkları, bedenleri parçalanan masum insanların feryatlarını bastırmaya çalıştılar.
Zaman gazetesinden bir köşe yazar, ve metalika konseri, ve güngören patlaması, ve okuduktan sonra gelen ahahahhsahhashahsahas efektleri. :P

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #112 : 02 Ağustos 2008, 23:23:19 »
Zaman gazetesinden bir köşe yazar, ve metalika konseri, ve güngören patlaması, ve okuduktan sonra gelen ahahahhsahhashahsahas efektleri. :P

Ahahahahhasahsaflhsdlgsdg

Acaba o gerizekalı, konserin başlama saatini biliyoda mı böyle bir davarlık yapıyor.. Öpüyorum onu kocaman :-*
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 03 Ağustos 2008, 13:14:25 »
Tool'dan bir alıntı yaparım bu yazının üstüne. "Point the finger; blame the other!"

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 04 Ağustos 2008, 10:47:50 »
Radikal da şunu dedi:

Ön grupların ardından Metallica grubu sahneye çıkarak, albümlerinden sevilen şarkılarını seslendirdi.

Bu arada, konser için sahne ses sistemlerinin Almanya’dan getirildiği, organizasyon için 300 kişilik bir grubun hazırlık yaptığı öğrenildi.

Dünyada bugüne kadar 120 milyondan fazla albüm sattığı bildirilen grup, en popüler kült gruplardan biri olarak tanımlanıyor.

http://www.radikal.com.tr/Default.aspx?aType=Detay&ArticleID=890683&CategoryID=82

İşte bu yüzden Radikal okuyoruz. Cumhuriyeti herkesten çok önemsemelerine rağmen, gençlerin bu heyecanını anlayışla karşılıyorlar ve "satanist" demiyorlar =)

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • Rom: 0
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 04 Ağustos 2008, 15:35:27 »
Konser olayı gazetelerin görüşlerini eleştirmeye kadar gelmiş yahu =P
Gidenlerin görünleri anlatılarına göre güzel imiş =P
Orda olabilememenin acısı yok pek ama isterdim falan fıstık =P