Kayıt Ol

Galaxie - çizimlerim

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Galaxie - çizimlerim
« : 16 Nisan 2012, 17:37:04 »
Eskilerden bulabildiklerim...

Spoiler: Göster

Çevrimdışı HermioneWeasley

• *
  • 13
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: galaxie çizimleri
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2012, 17:53:56 »
Senin çizimlerinse bayıldım. Çok güzeller, ben normalde anime pek sevmem ama böyle bir yeteneğim olsun istemişimdir hep. tebrikler. yalnız bazı çizimlerinde gözler eşit değil galiba :)

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2012, 17:55:24 »
Senin çizimlerinse bayıldım. Çok güzeller, ben normalde anime pek sevmem ama böyle bir yeteneğim olsun istemişimdir hep. tebrikler. yalnız bazı çizimlerinde gözler eşit değil galiba :)

Hangi çizimi kastettiğini anladım ama o karakter çift kişilikli olduğu için gözleri farklı, yani bir gözü bir karakterinin, diğer gözü diğerinin. Beğenmene de sevindim teşekkürler :)

Çevrimdışı Cellox

• **
  • 142
  • Rom: -8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2012, 18:53:49 »
Elinin ayarı mükemmel bence. Tek seferde istediğin noktaya pürüzsüz çizmek o kadar da kolay değil. Ayrıca gölgelendirme falan yapmadan bile karakterin bakışları, duruşu falan çok açık görünüyor.

Edit: Bu yorumu yazdıktan sonra yaklaşık dört hafta önce göstermem gereken görsel sanatlar konularını yapmak için hevesle masanın üzerini boşalttım ve defteri koydum. Bir saatlik bir uğraşın sonunda ortaya iki pencereli, iki boyutlu bir ev çıktı. Yazıklar olsun bana...

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
  • Rom: 16
  • "Each thing I show you is a piece of my death."
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2012, 19:23:37 »
Bu tür sade ancak orantılı çizimler photoshop gibi programlarla digital art formatına kolayca sokulabilir. Hele de çizimler anime karakterlerinin olunca oldukça basit ve eğlenceli bir iş oluyor bu.

Çizimler gerçekten başarılı. Tebrik ederim.

Çevrimdışı Ulubatli

• *
  • 38
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2012, 20:18:29 »
Bence de çok başarılı, hiç kirlenme yok. Çizgiler çok düzgün.

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Nisan 2012, 20:24:55 »
Bu yorumu yazdıktan sonra yaklaşık dört hafta önce göstermem gereken görsel sanatlar konularını yapmak için hevesle masanın üzerini boşalttım ve defteri koydum. Bir saatlik bir uğraşın sonunda ortaya iki pencereli, iki boyutlu bir ev çıktı. Yazıklar olsun bana...

Yazıklar olmasın sana, denemeye devam kimse ilkinde muhteşem olmuyor, pes etmek yok :)

Bu tür sade ancak orantılı çizimler photoshop gibi programlarla digital art formatına kolayca sokulabilir. Hele de çizimler anime karakterlerinin olunca oldukça basit ve eğlenceli bir iş oluyor bu.

Bu tür programları kullanmayı henüz bilmiyorum ama denemeyi düşünüyorum, yorumun için teşekkürler Madam Vio :)

Bence de çok başarılı, hiç kirlenme yok. Çizgiler çok düzgün.

Sana da teşekkür ederim Ulubatlı, öykümü de beğenmişsin, en kısa zamanda devam edeceğim :)

Çevrimdışı CursedFeanor

• *
  • 12
    • Profili Görüntüle
    • Tekyuzuk.com
« Yanıtla #7 : 16 Nisan 2012, 20:37:22 »
Çizimlerini ileride geliştirir isen, hikayeler için olanları da yapabilirsin. İllüstrasyon aslında herkesin gıpta ile baktığı bir şey. Eğer bir gün bu yolda ilerlersen, haberdar etmeyi unutma, bizler için de birer öykü sahnesi çizersin. Emeğine sağlık.
Saygılar ve Sevgiler Valinor'daki İki Ağaç gibi

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Nisan 2012, 20:39:33 »
Ben de çok beğendim, ne cevherler varmış da aramızda haberimiz yokmuş. Hepsi birbirinden güzel. Tebrik ederim Esra Hanım.
Yepyeni bir fantastik serüvene hazır mısınız?
Anatolya Efsaneleri İlk iki bölüm pdf:http://www.mediafire.com/?uadhvz1vcgmqkct

Yeni Töre'nin ikinci yasası:
Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 16 Nisan 2012, 20:42:52 »
Çizimlerini ileride geliştirir isen, hikayeler için olanları da yapabilirsin. İllüstrasyon aslında herkesin gıpta ile baktığı bir şey. Eğer bir gün bu yolda ilerlersen, haberdar etmeyi unutma, bizler için de birer öykü sahnesi çizersin. Emeğine sağlık.

Hey bu hiç aklıma gelmemişti, teşekkürler CursedFeanor! Harika bir fikir, kendimi geliştirdikten sonra yapmayı çok isterim!

Ben de çok beğendim, ne cevherler varmış da aramızda haberimiz yokmuş. Hepsi birbirinden güzel. Tebrik ederim Esra Hanım.

Teşekkürler Buzmavisi, sayenizde tekrar çizmeye döneceğim :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Nisan 2012, 21:22:25 »
Ellerinize sağlık, gerçekten çok başarılı olmuş. Ama hiçbiri bir FMA çizimi kadar etkilemedi beni. Animenin etkisi en ufak fan art'ta bile gösteriyor kendini yahu.

Tekrar tebrik ederim :). Umarım başka çizimlerinizi de burada paylaşırsınız.

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 16 Nisan 2012, 21:37:42 »
FMA çiziminin öyle güzel olması hem biraz animeden hem de biraz o sahnenin güzel olmasından, yani FMA olacak ve çirkin olacak? Sanmıyorum.. Teşekkürler Fırtınakıran yorumun için :)

Çevrimdışı MeLeZ

• MeLeZ
  • **
  • 140
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 17 Nisan 2012, 21:16:03 »
10 parmağında 10 marifet. ;D Hepsi çok güzel olmuş ama ben de en çok FMA çizimini beğendim.Ben de böyle çizmek istiyorum,çok kıskandım :=)

Allons-y, Alonso

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 17 Nisan 2012, 21:33:32 »
Çizgilerin ne kadar düzgün ve temiz olduğunu görünce tebrik etmeden geçmenin ayıp olacağını düşündüm. Ellerinize sağlık. Gel de beni renklendir diye bağırıyor resimler. :)
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 17 Nisan 2012, 21:40:31 »
Melez'cim çok teşekkürler, sen de çiz neden olmasın pratik yapa yapa :)

KoyuBeyaz sana da teşekkür ederim, umarım bir gün renklendirir, öyle paylaşırım :)