Kayıt Ol

Lahitteki Sır Serisi - Bekir Sert

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ejder Kral - Bekir Sert
« Yanıtla #15 : 09 Eylül 2012, 16:01:07 »
Çok başarılar dilerim. Umarım satışlarınız bol olur.

Teşekkür ederim Serhan Bey.

Çevrimdışı DeathKhan

• *
  • 1
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Eylül 2012, 16:08:16 »
Slm ben Gaziantepte yaşıyorum . Ejder Kral kitabını Gaziantepte nerde bulabilirim ?

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Eylül 2012, 17:44:30 »
Tebrikler ve bol satışlar umarım başka serilerde yazarsınız :) . Önümdeki kitap alma günü için  yeltendiğim zaman ilk siparişim bu kitap olacaktır.

Çevrimdışı zeynikey

• *
  • 30
  • Rom: 0
  • efsaneler prensesi lady khan
    • Profili Görüntüle
    • fantastik efsaneler
« Yanıtla #18 : 09 Eylül 2012, 19:56:54 »
fantastikefsaneler.com da da duyurusu yapılmış bir kitaptır artık Bekir Arkadaşımıza başarılar diliyorum yorumlara kulak asma ve bildiğin yolda devam et
bütün ciddiyetimle yemin ederim ki hayırlı birşey düşünmüyorum

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 09 Eylül 2012, 22:58:48 »
Slm ben Gaziantepte yaşıyorum . Ejder Kral kitabını Gaziantepte nerde bulabilirim ?

Cevabını özel mesajla gönderdim:)

Tebrikler ve bol satışlar umarım başka serilerde yazarsınız :) . Önümdeki kitap alma günü için  yeltendiğim zaman ilk siparişim bu kitap olacaktır.

Teşekkür ederim Thomasward.

fantastikefsaneler.com da da duyurusu yapılmış bir kitaptır artık Bekir Arkadaşımıza başarılar diliyorum yorumlara kulak asma ve bildiğin yolda devam et

Duyurusunun yapılmış olmasına çok sevindim. Yorumlar konusuna gelince; yazar olmaya karar vermiş birisi, hele bir de benim gibi yolun çok başında ise, eleştirilmeye hazırlıklı olmalı. Önemli olanın kişinin kendisini geliştirebilmesi diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 12 Eylül 2012, 09:47:22 »
Kitap için DNR'a gittim iki defa ama bulamadım. Onun yerine Yaşlı Adamın Savaşı'nı aldım :) DNR'a gelse de alsak. Kitap için internetten alışveriş etmeyi hiç sevmiyorum.
Yepyeni bir fantastik serüvene hazır mısınız?
Anatolya Efsaneleri İlk iki bölüm pdf:http://www.mediafire.com/?uadhvz1vcgmqkct

Yeni Töre'nin ikinci yasası:
Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #21 : 12 Eylül 2012, 10:07:41 »
Gözden kaçırdığım bir başlık olmuş, ayıp etmişim. Tebrik ederim beerold. Okurun bol olsun, imza gününde ejderhalar... öhöm! insanlar kapında kuyruklar oluştursun :) Nice kitaplara...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı eretrusilden

• **
  • 139
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 12 Eylül 2012, 11:06:04 »
Kitap için DNR'a gittim iki defa ama bulamadım. Onun yerine Yaşlı Adamın Savaşı'nı aldım :) DNR'a gelse de alsak. Kitap için internetten alışveriş etmeyi hiç sevmiyorum.

Dnr a sipariş verelim:) getirin diyelim de site olarak desteğimizi de görsünler:)

Merak ediyorum bu kitabı; sanırım fuarı beklemeden alacağım.

Düşünerek nereye varabilirsin ki bir ejderha karşısında!

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 12 Eylül 2012, 13:49:49 »

Yaşlı Adamın Savaşı da çok iyi bir tercih olmuş :) Yayınevi D&R'a gönderildiğini söylemişti. Sanırım Bir iki gün içinde ulaşır.

Gözden kaçırdığım bir başlık olmuş, ayıp etmişim. Tebrik ederim beerold. Okurun bol olsun, imza gününde ejderhalar... öhöm! insanlar kapında kuyruklar oluştursun :) Nice kitaplara...

Teşekkürler İhsan Bey. :) Bakarsınız bir iki de ejder ha getirmeyi başarırız.

Dnr a sipariş verelim:) getirin diyelim de site olarak desteğimizi de görsünler:)

Merak ediyorum bu kitabı; sanırım fuarı beklemeden alacağım.

:) Teşekkürler Eretrusilden.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 15 Eylül 2012, 15:15:28 »
Portal bünyemizde kitapla alakalı Esra Tanrıöver'in hazırladığı inceleme için buraya tıklayabilirsiniz.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı KingKiller

• 519
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 26 Ekim 2012, 08:40:44 »
Başarılarının devamını diliyorum. Bu arada Kerem Beyit harika bir iş çıkarmış. En yakın zamanda kitabı almaya çalışacağım.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
“Kızıl Kule” Raflarda
« Yanıtla #26 : 11 Şubat 2013, 16:35:38 »

Bekir Sert'in ilk kitabı geçtiğimiz aylarda Carpe Diem Yayınları’ndan çıkan, Lahitteki Sır serisinin ikinci kitabı "Kızıl Kule" geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini aldı.

“Her varlık bir gün ölür ama kimilerinin ismi çağlar boyunca hatırlanır. Ölümsüzlüğün kapısına hoşgeldin Kayra”

Birdenbire gelişen sürpriz olaylarla hayatı değişen Kayra’nın Ejder Kral’la olan mücadelesi nasıl devam edecek? Kayra Duha vadisindeki köyüne geri dönebilecek mi? Lara ile karşılaşacaklar mı? Alvin ve Akil’le buluşabilecekler mi?

"Kızıl Kule", yazarın sürükleyici anlatımıyla fantastik severlerin ellerinden düşüremeyecekleri bir kurgu ile soluk soluğa devam ediyor.

Kitabın ayrıca ilk bölümünü içeren, yayınevi tarafından paylaşılan ön okuması için de BURAYA tıklayabilirsiniz.

Düzeltisini Mine ve Melek Balbal’ın ve editörlüğünü Asena Meriç’in yaptığı kitabın tanıtım ve künye bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 11 Şubat 2013, 17:52:50 »
Bekir Beyi tebrik ediyorum. Ülkemizde fantastik alanında seri yazan yazarların serisinin 2. kitabı genelde 2 yıldan önce çıkmıyor. Kendisinin bu başarısını kutluyor ve yayın evini ayakta alkışlıyorum :)
Bekir Abi seneye İstanbul Kitap Fuarına gelin lütfen. Kitapları imzalatmak isterim :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 12 Şubat 2013, 21:17:41 »
Bekir Beyi tebrik ediyorum. Ülkemizde fantastik alanında seri yazan yazarların serisinin 2. kitabı genelde 2 yıldan önce çıkmıyor. Kendisinin bu başarısını kutluyor ve yayın evini ayakta alkışlıyorum :)
Bekir Abi seneye İstanbul Kitap Fuarına gelin lütfen. Kitapları imzalatmak isterim :)
Teşekkürler Şahin. Aslında ilk kitabı yazdığımda bu da hemen hemen tamamlanmıştı, fakat gerek ilk kitapta gördüğüm eksiklikler gerekse yeniden yazdığım kısımlar dolayısıyla basıma gitmesi biraz zaman aldı. Ejder Kral bu ay içinde ikinci baskıyı yapacak diye de güzel bir haber aldım. Umarım "Kızıl Kule" daha çok beğenilir ve yazacağım her kitapta bir adım daha ileri gitme idealime beni biraz daha yaklaştırır. Yayın evinin Tüyap kitap fuarı ile ilgili bir isteği oldu, yalnız daha önce belirttiğim gibi zamanım uyarsa geleceğim. Sizlerle tanışmayı ben de çok isterim. :)

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 12 Şubat 2013, 21:22:44 »
Tekrar tebrik ederim Bekir bey. Ben de en yakın zamanda almaya çalışacağım, eğer beceremezsem üçleme olarak alırım herhalde. Geçen gün bizim D&R'da görmüştüm çünkü :) İlk kitabını yani.