Kayıt Ol

Hangi dizileri seyrediyorsunuz?

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hangi dizileri seyrediyorsunuz?
« Yanıtla #195 : 22 Şubat 2015, 17:38:33 »
Peaky Blinders ilk defa duydum, en yakın zamanda başlayacağım, tavsiye edenler baya ciddi görünüyor.  Black Mirror da kaliteli bir dizi.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #196 : 17 Mart 2015, 01:53:11 »
Better Call Saul'un görsel estetiğine bayılıyorum. O kadar bayılıyorum ki kıskanıyorum. Ben bu kadar güzel görsel estetiği olan bir dizi daha görmedim.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #197 : 17 Mart 2015, 02:30:56 »
Better Call Saul'un görsel estetiğine bayılıyorum. O kadar bayılıyorum ki kıskanıyorum. Ben bu kadar güzel görsel estetiği olan bir dizi daha görmedim.

Breaking Bad?

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #198 : 17 Mart 2015, 02:33:20 »
Breaking Bad, karakterler ve hikaye anlamında çığır açıcıydı, bu görsel estetiği aynı görüntü yönetimi ve yönetim ekibiyle vermişti ama bu kadar stilize değildi. Bence işte bunun sebebi de hikayesinin Better Call Saul'a göre daha iyi olmasıydı. Better Call Saul'da hikaye daha tekdüze olduğu için görsel estetik daha çok öne çıkıyor gibi sanki.
try again fail again fail better

Çevrimdışı tetsuo

• *
  • 37
  • Rom: 1
  • true pain true peace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #199 : 11 Nisan 2015, 14:18:45 »
Şu sıralar hiç bir diziyi izlemiyordum. Ta ki dün Daredevil'ın birinci bölümüne denk gelesiye kadar. Netflix yayınladığı için şimdiden birden fazla bölüm çıkmış. Daredevil'ın origin hikayesi olan Daredevil: Yellow baz alınarak yazılmış senaryo. Fakat en baştan bir değişiklik var.

Şimdi çizgi roman ve dizi arasında farklılıklar olabileceğinden karışık bir spoiler atayım:

Spoiler: Göster
Oda Karen Page karakteri. Çizgi romanda Nelson & Murdock'ta sekreter olmak için ortaya çıkan karakter dizide çok daha çarpıcı bir şekilde tanıtıldı bizlere. Direkt olarak ilk davanın en büyük şüphelisi olarak gördük Karen'ı. Uzun soluklu bir karakter olacaktır. Her ne kadar aksine haberler okusam da öyle ya da böyle Matt'le bir ilişkisi olacak.
It was me, waiting for me, hoping for something more...

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Rom: 1
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #200 : 11 Nisan 2015, 20:05:16 »
Supernatural
Arrow
Flash
Better Call Soul
Walking Dead
S.H.I.E.L.D
Daredevil
Game of Thrones

Vee... One Piece :)

Birçok dizime devam etmeme kararı aldım. Bunlarla yola devam edeceğim...

Çevrimdışı Khentis

• **
  • 100
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #201 : 11 Nisan 2015, 20:54:37 »
Community. En sevdiğim komedi dizisi olabilir. Üşenmedim 14 sayfaya da baktım, kimsenin izlediğini söylememiş olması üzdü.

Friends dizisine başladım bir de tavsiye üzerine. İlk sezon olmasına rağmen oldukça iyi gidiyor. Yine de karakterlerin ikinci sezonda çok daha iyi oturacağını düşünüyorum.

Leyla ile Mecnun'u izliyorum bir de. Türkiye'den çıkan en başarılı yapımlardan biridir muhtemelen. Türkiye'deki klasik komedi dizisi anlayışını yıkmış.

Game of Thrones da gelse de hasret bitse.

Sherlock ve Merlin dizilerini de takip ediyordum fakat nedensiz bir şekilde bıraktım. Gerçi inanılmaz tekrara düşmesi sebebiyle Merlin'den baya bir sıkılmıştım, ama o yüzden bırakmadım izlemeyi. Eninde sonunda izlemeye devam edeceğim zaten ikisini de, yarıda dizi bırakmayı sevmem zaten başladım mı bitiririm. Gereksiz bir bilgiyle mesajıma son veriyorum.
The wizard's crown I'll take on Halloween.

Çevrimdışı Ugur

• 459
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #202 : 12 Nisan 2015, 15:38:20 »
Game of thrones gelmiştir ama torrent alemine 1 değil 2 değil 3 değil tam 4 bölüm birden düşmüştür.  Bildiğiniz s5e1 s5e2 s5e3 s5e4 yazıyor O.o Darısı penny dreadful ve wayward pines'ın başına :D

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #203 : 12 Nisan 2015, 15:55:16 »
Game of thrones gelmiştir ama torrent alemine 1 değil 2 değil 3 değil tam 4 bölüm birden düşmüştür.  Bildiğiniz s5e1 s5e2 s5e3 s5e4 yazıyor O.o Darısı penny dreadful ve wayward pines'ın başına :D

Bu bu...bu muhteşem bir haber dostum, eksik olma. :blink Hemen yumuluyorum... :D

Dediğin gibi umarım Penny Dreadful'da erken düşer. 8)

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #204 : 12 Nisan 2015, 16:00:49 »
Bazı söylentiler 5 ve 6. bölümlerinde sızdırıldığını söylüyor ama onlara rastlamadım.Ya bu sızdırma olayı çok iyi bişeymiş yalnız her diziye yapsalar ya bunu :P

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #205 : 12 Nisan 2015, 16:01:39 »
Game of thrones gelmiştir ama torrent alemine 1 değil 2 değil 3 değil tam 4 bölüm birden düşmüştür.  Bildiğiniz s5e1 s5e2 s5e3 s5e4 yazıyor O.o

Görüntü kaliteleri çok düşük, izlenmez. Hem şimdi izlersek 5.bölümü 1 ay bekleriz. En iyisi normal seyrinde gidip her hafta 1 bölüm izlemek...

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #206 : 12 Nisan 2015, 16:04:57 »
Hem görüntüler çamur gibi, hem de bölümlerin sızması sevinilecek bir şey değil bence. 1080p bile sızmış olsa açıp izlemem yani. Hayır bir sürü andaval spoiler saçarak dolaşacak ortalıkta şimdi. Piksel piksel izlemek istemeyen, daha önemlisi çalıntı bölüm izlemek istemeyen insanların zevkinin içine ettiler durduk yerde.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #207 : 12 Nisan 2015, 16:05:24 »
Evet baktım şimdi öyleymiş gerçekten, en iyisi beklemek. Hevesim kursağımda kaldı. :P

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #208 : 12 Nisan 2015, 16:09:17 »
Game of thrones gelmiştir ama torrent alemine 1 değil 2 değil 3 değil tam 4 bölüm birden düşmüştür.  Bildiğiniz s5e1 s5e2 s5e3 s5e4 yazıyor O.o

Görüntü kaliteleri çok düşük, izlenmez. Hem şimdi izlersek 5.bölümü 1 ay bekleriz. En iyisi normal seyrinde gidip her hafta 1 bölüm izlemek...

2 ayrı grubun farklı sürümleri var biri diğerinden daha iyi biri 360p diğeri 480p diyebiliriz.5.bölümü her türlü 1 ay bekleyeceksiniz zaten :P
Hem görüntüler çamur gibi, hem de bölümlerin sızması sevinilecek bir şey değil bence. 1080p bile sızmış olsa açıp izlemem yani. Saygısızlıktan başka bir şey olarak görmüyorum bunu.

Tamam sen izleme , izlemek isteyen izlesin :)

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #209 : 12 Nisan 2015, 16:15:39 »
İzlemek isteyen izler tabii de dizilerin sızdırılmasını sadece "oh ne güzel erkenden izliyoruz" olarak görmek ilginçmiş.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır