Kayıt Ol

Eragon'u Yeni Bitirdim ve Ufak Bir Tavsiye İstiyorum

Çevrimdışı smgkrc

• *
  • 28
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
  Miras Döngüsü'nün ilk kitabını bir iki saat önce bitirdim ve içimde büyük bir heyecan uyandı , Eragon yeni yeni saygı görmeye başladı ve tam bir süvari oldu. O anda kitap bitti zaten. Bir dahaki kitap çok heyecanlı duruyor ama birinci kitap gibi konular ağır mı devam ediyor - beğenmediğimden demiyorum zaten birinci kitap olması yüzünden yeni yeni başlıyordu olaylar - yoksa alıp hemen okumaya başlasam değer mi sizce?

Eragon'un filmini zaten 2004 yılında daha ben 7-8 yaşlarındayken hayranlıkla izlemiştim. Şimdi küçük çocukmuş gibi yine heyecanlamdım ilk kitabının bitiminde :D

Sizce hemen almalı ve ikinci kitabına başlamalı mıyım hani beklentilerin karşılıksız kalmayacak diyebiliyor musunuz?

Bir de serinin sadece ilk kitabıyla ilgili olan görüşlerinizi söyler misiniz herkes benim kadar heyecanlanmış mıdır acaba ilk kitabın sonunda benim gibi ?

Çevrimdışı Fiddler

• 565
  • Rom: 32
  • Bazen Herkes Duysun Diye..
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
Ynt: Eragon 'u yeni bitirdim ve ufak bir tavsiye istiyorum
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2012, 21:13:12 »
İkinci kitap bana soracak olursan serinin en güzel kitabı (son kitabı okumadım gerçi). İlk kitabın ağırlığındaki en büyük etken yazarın o sırada genç olması ve bunun ilk kitabı olması. İkinci kitap ilkine göre çok daha oturaklı. Zaten ne olursa olsun hemen alıp başla. Hazır seni heyecanlandıran bir seri bulmuşsun, hiç bekleme. Koş.
Saatleri Ayarlama Enstitüsü okuyalım..

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2012, 21:14:21 »
Bence direk al oku. Ben de serinin 1. kitabını sevdim ama serideki en sevdiğim kitap her zaman Eldest (2. kitap) olmuştur. Onu daha çok seversin bence :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2012, 21:53:02 »
Ben 3. kitabı hepsinden daha çok sevmiştim ve etkileyici bulmuştum. Bence seri olarak iyi bir seri. Birinci kitap hoşunuza gittiyse diğerleride gider bence :).
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı smgkrc

• *
  • 28
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2012, 15:07:45 »
teşekkür ederim yorumlar için şimdi çıkıyorum alıcam :D

Çevrimdışı M-21

• *
  • 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2012, 21:43:50 »
ben dört kitabı da aldım ama en çok ilk kitabı beğendim. zaten son kitabı yarım bıraktım okuyamadım :(
Bahçede durdum az önce,
Kapının tam önünde.
Bunca yıldan sonra
Babamın evinde.
Herşey eski yerinde...

Çevrimdışı Arthur515

• **
  • 101
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Kasım 2012, 09:19:05 »
Lanet olasi(!) George Martin yuzunden dorduncu kitabi hala okuyamadim ama birinci kitap sonraki iki kitaba gore daha sıkıcı cunku konu ilerledikce Saphire'in yani sira kahramanimizinda gelistigini gozlemliyoruz.

Çevrimdışı M-21

• *
  • 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Kasım 2012, 20:41:54 »
Ben ilk kitabı ilk çıktığında almıştım. Hayatımın serisiydi, geceleri rüyalarımda görüyordum ;D Bu nedenle son kitabı okuyamadığımda (olaylar çok tahmin edilebilirdi) çok üzüldüm. Ama Christopher Paolini'nin bana yazacağı daha çok kitap varmış gibi hissediyorum ;)
Bahçede durdum az önce,
Kapının tam önünde.
Bunca yıldan sonra
Babamın evinde.
Herşey eski yerinde...

Çevrimdışı mucreth

• *
  • 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 27 Şubat 2014, 19:29:15 »
Tabiki biraz geç yorum yapıyorum fakat ben dragon serisine asil oldum 4. Kitap mükemmel sadece sonu az da olsa tatmin edici değildi ama geri kalan olay ve gidişat çok güzel...

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
Ynt: Eragon'u Yeni Bitirdim ve Ufak Bir Tavsiye İstiyorum
« Yanıtla #9 : 01 Mart 2014, 03:06:56 »
Eragon serisi olacaktı sanırım ayrıca en son kasım 2012 de mesaj atılmış bir konuya tekrar mesaj atmanın bir anlamı yok bence.
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı mucreth

• *
  • 9
    • Profili Görüntüle
Ynt: Eragon'u Yeni Bitirdim ve Ufak Bir Tavsiye İstiyorum
« Yanıtla #10 : 01 Mart 2014, 07:42:26 »
Eragon olucakti lakin tabletin otomatik çevirmesi dragona çevirmiş fark etmemisim, ayriyeten pek tarihlere bakmadim zaten siteye de yeni üye oldum bu yüzden kusura bakma...