Kayıt Ol

13 Değişim Başlıyor - Shannon Delany

Çevrimdışı Blonde

• *
  • 27
  • Rom: 0
  • Hobbit+Lotr+HP
    • Profili Görüntüle
    • Blog'um
13 Değişim Başlıyor - Shannon Delany
« : 01 Temmuz 2015, 21:05:36 »
13 Değişim Başlıyor

Martı yayınların sevmediğim bir kitabı daha. Yazar Shannon Delany. Türkçe çeviri: Eda Aksan.

Konusu
Jessie adındaki genç kızın kasabasında annesinin ölümü ile gizemli olaylar olmaya başlıyor. Jessie okulunda sevilen bir öğrenci. Okulda gazete yazarı. Junction lisesinde normal bir gündü. Jessie rehberlik odasından çağırıldı. Okullarına yeni gelen Rus öğrenci Pietr'a rehberlik edilmesi isteniyor. Pietr'ın geldiği yerde kurtların orayı basması ile bir kaç ölüm oluyor. Bunlarda bu küçük kasabaya yerleşmek zorunda kalıyorlar. Pietr, gerçekten yakışıklı bir çocuk. Okulun küçük olmasından dolayı yeni geldiği için epey dikkat çekiyor. Bir çok kişi Pietr ile ilgileniyor. Jessie'de okulun futbol takımından Derek'i seviyor. Tabi daha sonra düşünceleri değişir. Pietr ve Derek arasında kalır. Ve her geçen gün kasabada daha gizemli olaylar olur.

Kendi yorumumu da eklemek istiyorum, kitabın diğer 2 tane daha serisi var. Ben yazarın anlatım biçimini beğenmedim. Bence çok sıkıcı anlatıyor. Akıcı değil. Epey okuyorsunuz bir türlü sonuca varamıyorsunuz. Fakat sonu beklediğiniz gibi değil. Bana biraz yazar sadece para kazanmak için yazmış geldi. Ayrıca diğer seriyi bedava verseler almam.  Bu benim düşüncem. Okumak size kalmış :)
.may we meet again