Kayıt Ol

Yalnız Drow - Avcının Kılıçları Serisi 2. Kitap

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi

Uzun süredir merakla beklenen, Karanlık Diyarların Soylu Savaşçısı Drizzt Do'Urden'in yeni macerası Yalnız Drow, 1 Ağustos'ta çıkıyor. 1000 Ork kitabı ile başlayan Avcının Kılıçları Serisi kaldığı yerden Yalnız Drow ile devam ediyor.

1000 Ork kitabında arkadaşlarını kaybeden Drizzt Do'Urden yalnız başına yeni maceralara atılır. Heyecanlı bir serüven ve yalnız bir drow...

Ön okuma: http://frpnetgaleri.websitealani.com/yalnizdrow-okuma.pdf

Kaynak: Frpnet.net

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yalnız Drow - Avcının Kılıçları Serisi 2. Kitap
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2008, 12:41:41 »
dün duydum bende arkadaşım söledi..Kitabı kitapevlerinde bulumayanlar için ideefixe de satışa sunulmuştur..

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2008, 13:40:04 »
Ud'a mı devam etsem ne? :P

Çevrimdışı GreenEye

• *
  • 13
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2008, 19:18:16 »
1000 Ork'un çok güzel olduğunu duyunca Anayurt'ta hissettiklerime geri dönerim sanmıştım. Aslında güzeldi, Drizzt en azından birkaç yara aldı. ;D Ama sonunun kötü olduğunu düşünüyorum, en azından ben beğenmedim. Sanırım beklentimin çok olmasından kaynaklandı. Bu kitabı en kısa zamanda satın alıp okumalıyım ki 1000 Ork'ta duyduğum hayal kırıklığını bir an önce atlatayım. Ne olursa olsun yaşanacakları çok merak ettiğim bir kitap. Umarım Drizzt Karanlıkaltı'nda içinde bulunduğu kötü günlere geri dönmez...

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2013, 19:33:30 »
Kitabı çok büyük beklentilerle almıştım. Çünkü önceki kitapta olanlar malum. Kitap güzel olmasına güzeldi ama beklentimi tam olarak karşılayamadı. Bu mesajı yazma nedenim kitabı okuyup beklediğini bulamayan arkadaşların seriyi bırakmamasını tavsiye etmek. Çünkü seri buradan sonra hızlıca toparlıyor :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2013, 16:01:12 »
Drizzt'in tabiri caizse ergenliğe bağladığı Drizzt Efsanesi'nde okuduğum en kötü kitaptı. Bitirmek için kendimi zorladığım bir kitaptı. Allah'tan onu takip eden kitaplarda bu kitaptaki Drizzt'in gezip gezip ork kesip arkadaşlarını özlemesi yoktu.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar