Kayıt Ol

Hititya: Madalyonun Sırrı

Çevrimdışı ada sahilleri

• **
  • 53
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Hititya: Madalyonun Sırrı
« : 06 Şubat 2013, 22:40:03 »

İlk Türk yapımı çocuk fantastik filmi olacakmış. Sanırım fotoğraftaki çocuğu hepimiz tanıdık :) 1 Mart'ta vizyona girecekmiş. Fragmanına bakarak, klasik orta halli fantastik film diyebilirim ama hem türünde ilk olması hem de çocuklara hitap ettiğini düşünerek "başlangıç için iyi" diyebilirim. İsme bakınca serinin devamı gelebilirmiş gibi geldi, bu durum filmin başarısına göre de şekillenebilir.

Fragman: http://youtu.be/Pf9ZK6o8B0M
Çok sözler edildi onlara dair ve onlar için,
"zincirlerinden başka kaybedecek şeyleri yoktur" dendi.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hititya: Madalyonun Sırrı
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2013, 22:50:32 »
Afişin arkasındaki atlılar, uçan kartal veya benzeri kuş türü, madalyon gibi vurgulanmış bir takı... Bana bir şeyler çağrıştırdı ama umarım benim hayalgücümdendir. Ama görsellik açısından kaliteli görünüyor. :) Umarım çok başarılı bir film olur :)

Not: Lütfen yanlış anlamayın, daha filmi izlemedim direk şuna benziyor falan demek için yazmadım bunları. Sadece bana direkt yaptırdığı çağrışımı belirtmek için yazdım :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı ada sahilleri

• **
  • 53
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2013, 23:06:05 »
Sanırım aynı şeyi düşünüyoruz. Ya da sadece 'basit bir çağrışım' diyebiliriz :)
Çok sözler edildi onlara dair ve onlar için,
"zincirlerinden başka kaybedecek şeyleri yoktur" dendi.

Çevrimdışı Rhonin

• **
  • 115
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2013, 23:22:46 »
Çok para kazanamazlarsa devamı gelmez.

Edit.Mart 1 i geçmiş. Marta kadar olan süreçte televizyonlarda sabah programlarında filmin reklamı bir güzel yapılmış.Ancak filme giden biri varmı gişe rakamları nedir? Gidenler beğendi mi? Herhangi bir şey yok ortalıkta. Bu da böyle bir anımız oldu. :D