Kayıt Ol

Charon’un Pençesi // R. A. Salvatore

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
Charon’un Pençesi // R. A. Salvatore
« : 15 Mart 2013, 19:53:39 »

Kışgörmez Destanı, serinin üçüncü kitabı "Charon'un Pençesi" ile maceraya hız kesmeden devam ediyor.

R. A. Salvatore ’nin kaleminden çıkan ve Drizzt Do’Urden’i konu alan serinin bu kitabında savaşa hazır olun.

Ben Drizzt Do’urden; bir zamanlar şaşmaz bir ahlaki pusululayı izlerken artık pek de belli olmayan bir yolda yürüyorum. Artık, bazı eski hesapları kapatmak için kılıçlarımı sevgilim Dahlia için kullanıyorum. Kalbim bana gitmem gerektiğini söylüyor; yine de hissettiğim heyecanı inkar edemem.

Ben Herzgo Alegni, Shadovar Komutanı, Netheril Lordu… Adımı taşıyan köprüde durmuş, yaklaşmakta olan savaşı bekliyorum. Drow ve müttefikleri beni faka bastıracaklarını sanıyorlar ama silahımı… ve ona bağlı olan zavallı ruhu unutuyorlar mı? Drizzt Do’Urden benim dengim değil.

Ben Charon’un Pençesi, kadim, bilinçli kılıç. Bir zamanlar muhteşem olan bir şehri ele geçirdim ve bir zamanlar efsane olan bir suikastçiyi kölem yaptım. Yalmanımın tek bir fısıltısıyla Artemis Entreri’ye yeri öptürebilirim. Beni yok etmeyi amaçladığını hissedebiliyorum; ama bir anlık özgürlük için her şeyini feda edebilecek mi?

Laika Yayıncılık  etiketiyle ve Gürkan Genç çevirisiyle raflardaki yerini alan kitabın tanıtım ve künye bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: “Charon’un Pençesi” Raflarda
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2013, 20:04:58 »
Laika yayıncılık Fuarda zedelediği itibarını toparlamaya başladı. Fuarda matbaa problemleri yüzünden kitap çıkarmakta sorun yaşayan Laika itibarını fazlasıyla kazanmak için hareketlere geçmiş demek ki. En az 4 ay bu tempoyu devam ettireceklerdir. Yani yeni kitaplar yakındır :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2013, 21:18:30 »
Yeni kitaplar derken. UD başka var mı söylesene bakalım. RA Salvatore'dan başka yazar hedefleri de var mı? Ryld sen bize bir araştır laika'yı yokla.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2013, 19:55:58 »
Bugün satın aldım Charon'un Pençesini. Baya da kalınmış, sevdim. Hadi bakalım maceraya kaldığım yerden devam edeyim.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar