Kayıt Ol

Sınava girecek olanlara başarılar...

Çevrimdışı strider

• **
  • 141
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Sınava girecek olanlara başarılar...
« : 23 Mart 2013, 10:44:23 »
YGS'ye girecek olan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Gerçekten zor bir iş(ama siz yaparsınız :) ) Seneye bugün de başarı dileklerini (ve dualarını) ben alırım artık. 
O halde git... Bundan başka dünyalar da var.

Çevrimdışı armeneus

• **
  • 139
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sınava girecek olanlara başarılar...
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2013, 11:56:01 »
Ben de sınava girecek olanlara başarılar dilerim. Seneye bugün yarın aynı sıkıntıyı yaşayacağım. (Daha bir sene var canım.) O zamana bizde başarı dileklerini ve dua isteriz. Şimdiden herkese dua ediyorum. Başarılar.
Şimdi, daima ve sonsuza dek

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Rom: 5
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #2 : 23 Mart 2013, 12:22:11 »
Bu sene girecek olanlardan biri de benim. İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Umarım bu sefer başarırım. :)

Sınava girecek diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum. :)

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2013, 12:25:14 »
Aynı şekilde HighLord'da sınava gireceklerden. Kendisi harika bir insan başaracağına şüphem yok. Tüm Rıhtım üyelerinin başaracaklarına şüpheleri olmasın! Bunun için çalıştınız, emek sarf ettiniz. Şimdi bunun yeterli olup olmadığını düşünme zamanı değildir. Yarın sizin gününüz, elinizden gelenin en iyisini yapacağınızı sizi tanıyan herkes biliyor. Sizin kadar tecrübeli kişilerin başaramayacağı bir şey değil. Sadece sakin olun.

Hem siz sınava 1-0 önde gireceksiniz büyücülükle ilgili o kadar kitap okudunuz. Kendinize hakim olma, duyguları yatıştırma konusunda usta sayılırsınız :) Yarın gidin ve hakkınız olanı alın :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Mart 2013, 13:20:08 »
Tüm sınava girecek arkadaşlara bir de benden başarılar dileği gelsin. :D
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #5 : 23 Mart 2013, 19:48:03 »
Hepinize kolay gelsin yarın. Heyecanlanmayın demek bir işe yaramayacak biliyorum ama kendinize hakim olmaya çalışın. Sakin kalırsanız mutlaka yaparsınız emin olun. Sizi bitirecek olan heyecan. Zaten yıl içinde o çıkmış soruların aynılarını milyon kez çözdünüz. :) T
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #6 : 23 Mart 2013, 19:59:58 »
Sınava girmeden önce save almayı unutmayın arkadaşlar. Baktınız olmadı, hemen load yaparsınız. Başarılar!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı ada sahilleri

• **
  • 53
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Mart 2013, 20:06:28 »
Teşekkürler efendim, umarım herkes istediği yere yerleşir. Şimdi "keşke" ile başlayan parağraflarca yazı yazabilirim de neyse.. Seneye girecek arkadaşlara şöyle bir tavsiyede bulunayım, "amaaan daha çok var" demeyin. Bir bakmışsınız bir gün kalmış. :)
Çok sözler edildi onlara dair ve onlar için,
"zincirlerinden başka kaybedecek şeyleri yoktur" dendi.