Kayıt Ol

O Ses Türkiye - Gökhan Özoğuz

• *
  • 32
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
O Ses Türkiye - Gökhan Özoğuz
« : 07 Kasım 2013, 10:33:44 »
       O Ses Türkiye'yi bir kaç hafta öncesine kadar hiç izlememiştim. Evime gelen bir misafirim istediği için açıp seyrettiğimde ise Gökhan Özoğuz'un inanılmaz eğlenceli kişiliğini tanıma fırsatım oldu. Artık sadece Gökhan için izliyorum programı ve mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum. Gökhan Özoğuz saatlerce oturulup muhabbet edilecek, insanları; amacı güldürmek olmamasına rağmen güldürüp eğlendiren %100 doğal eğlenceli biri. İnternetten programın videolarını izleyin ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
       Ayrıca O Ses Türkiye'nin web sitesinden Hasan Doğru adlı yarışmacının 23 dakikalık videosunu mutlaka izleyin. Böyle bir yetenek ve kişiliğin ülkemizde olması gurur veriyor insana...

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
Ynt: O Ses Türkiye - Gökhan Özoğuz
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2013, 18:06:21 »
Ben programın müdavimiyim zaten :). Şüphesiz acunmeydanın yaptığı en kaliteli iş. Tv de izlediğim tek program aynı zamanda.

Yalnız bana ülke çapında bu kadar ünlü bir televizyon programını izleyin iyi diye burda tavsiye etmek saçma geldi:). İnanın sizin gibi hiç izlememiş olan insan sayısı azdır.

Hasan Doğru'nun olayına gelince benim düşüncem şu.

Karakter olarak baktığımzıda adam pasif ve ezik bir karakter. Öyle karakterli insanlar müzik piyasası gibi herkesin birbirinin üstüne basarak zirveye tırmandığı bir piyasada başarılı olması mümkün değil. Bu yüzden duruma şaşırmamak lazım. Ses var mı? Kralı var... Ama savaşçı kişilik yok.

Ayrıca size tavsiyem ünlülerin Tvdeki karakterlerine inanmayın :). Hadiseyle bizzat tanışma fırsatım oldu Tvdeki davranışlarının tam tersi.
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı gairyu

• *
  • 1
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: O Ses Türkiye - Gökhan Özoğuz
« Yanıtla #2 : 17 Ocak 2014, 11:29:41 »
Athena gökhan'a hep ön yargıyla bakmıştım. İlk kez bu sezonunu izlediğim bu yarışmada bu adamın ne işi var diyordum. Sırf tipine bakarak gıcık olmuştum adama. Ama süper bir insan. O olduğu için izliyorum artık yarışmayı. Diğer jüri bozuntularından çok çok daha iyi. İyi ki varsın Gökhan