Kayıt Ol

Heroes

Çevrimdışı deniz

• **
  • 75
  • Rom: 0
  • double s
    • Profili Görüntüle
    • kayıp rıhtım
Ynt: Heroes
« Yanıtla #60 : 28 Ekim 2009, 19:30:41 »
heroeste o cinlileri cok seviyorum bazen bana komık gelıyorlar yaa:D:D:D:D

Çevrimdışı deniz

• **
  • 75
  • double s
    • Profili Görüntüle
    • kayıp rıhtım
« Yanıtla #61 : 28 Ekim 2009, 19:31:02 »
en son bolumde ne olmustu izledinizmi??????

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 28 Ekim 2009, 20:00:15 »
En son bölümden kastın nedir? Eğer CNBC-E den takip ediyorsan yeni sezon yaayınlanmaya başlandı mı bilmiyorum ama şu an amerika ile aynı anda 4. sezon 7. bölümü izledim en son. sezon ve bölüm olarak sorarsan çok ileri bir spoiler vermemiş olurum :)

• **
  • 139
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 10 Ocak 2010, 13:00:36 »
Spoiler İçerir:

-İlk sezon gerçek bir kahramanlık destanı gibiydi. Karakterler kendilerini keşfederken birden olayların içine girmeleri neredeyse hiç hissettirmeden verildi. Sanki gerçekten güçlerimiz olsa ve New York patlayacak olsa her şey böyle gelişir gibiydi.

-İkinci sezon diziye giren Maya ve Alejandro karakterleri diziye hiçbir zaman adapte olamadılar. Özellikle Alejandro ana karakterlerden sadece Sylar'la diyaloğu oldu. Çok geçmeden gitti. Maya ise 3. sezonun başlarında diziye bir tutunma çabası gösterse de hikayesi tamamlanmadan çıktı gitti. Belki geri gelir.

-2. Sezonun en güzel tarafı Hiro'nun hikayesinin hiçbir yere bağlanmayacak gibi görünmesine rağmen acayip başarılı bir ters köşeyle günümüze bağlanmasıydı.

-3. sezonun ilk yarısı (3. Cilt) gerçekten -samimiyetle- başarısızdı. Geri dönen karakterleri diziye adapte edebilmek için eski bölümleri didiklediler resmen. Değişen senaristin de etkisiyle dizi iptalin eşiğine geldi benim gözümde. Fakat 4. Cilt yani 3. sezonun ikinci yarısı giderek hikayeyi toparladı ve hikayenin geri kalanıyla iyi bağlanarak diziyi toparladı. Eski senaristin geri gelmesinin etkisi diyorlar.

-4. Sezona daha yeni başladım. Fakat Hiro'nun durumları beni diziden soğuttu. İzlemeye katlanamıyorum resmen üzüntüden. Umarım bu hikaye mutlu sonla toparlanır.

-Her ne olursa olsun sonuna kadar izlenilecektir.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 10 Ocak 2010, 14:00:40 »
bu dizi Benjamin Linus'la,T-Bag'i kendisine transfer etmedikçe bu hero'ların hepsi bööööyle hödük kalmaya devam edicek. :P
dilimi ısırsaydım da t-bag demiyeydim..

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Castiello

• *
  • 45
  • Rom: 1
  • Spartacus: Blood and Sand
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 10 Ocak 2010, 20:05:16 »
heroeste o cinlileri cok seviyorum bazen bana komık gelıyorlar yaa:D:D:D:D

Çinli değiller Japonlar:D

Heroes 1.sezonu harikadır. 2.sezonu güzeldir. 3.sezonu idare ederdir. 4.sezonu toparlama çabasındadır. Sonuç ne olursa olsun hep izlenir :D

5.Sezonuda harika olur umarım.

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 10 Ocak 2010, 20:15:38 »
Greg Grunberg (Matt Parkman), dizinin 5. sezonunun olacağını düşündüğünü ve tüm hikayelerin bir noktada toparlanacağına inandığını söylemiş.

Umutla bekliyoruz...

Çevrimdışı LewsTherin

• **
  • 61
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 11 Şubat 2010, 13:11:16 »
4.sezon bitti. fena bir sezon değildi özellikle final bölümü çok güzeldi. Final bölümünde 5.sezon hakkında kısa bir kısım yayınladılar.sanırım buradan 5.sezonun olacağını çıkarabiliriz. Devamının olması güzel bir haber.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #68 : 04 Mayıs 2010, 14:21:04 »
Dördüncü sezon benim için epey anlamlıydı. Çünkü koca dizi boyunca, ilk sezonun tadını "yer yer" yakalayabildiğim tek sezon "4" oldu.

Spoiler: Göster
Sylar'ın gidiş gelişleri, Sullivan Karnavalı, Samuel... Özellikle kötü olarak Samuel çok hoşuma gitti, kuzulaşan Sylar'ın ardından, vasat bir Adam kötüsü kimseyi tatmin etmemişti sanırım. Samuel tam bu işlerin adamıydı, Sylar kadar olmasa da favori kötülerim arasına girdi.

Final kendi içerisinde başarılıydı. Dizinin devam edip etmeyeceği tam olarak belli değil sanırım şu an, beşinci sezondan tanıtıcı bir bölüm yayınlamış olmalarına rağmen... Devam etse izlerim, ama burada da bitirirlerse bir şey diyemem. Heroes'a doydum gibi. :)

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 15 Mayıs 2010, 09:48:22 »
Heroes da beklenmedik şekilde iptal edildi. Kanal yetkilileri ana beşliyi içeren bir mini seri yapmayı düşündüklerini söylemişler. Ama tabi oyuncular başka dizilerle anlaşma yaptıkları için bu çok zor.

Üzüldüm gerçekten, daha dördüncü sezona devam etmemiştim ama herkes 5. sezonu beklediği için dizi finali değil de sezon finali şeklinde bittiğini biliyorum.

May Sweeps dönemi deniyormuş bu döneme. İptallerin ve yenilenenlerin en çok belli olduğu dönem. Bakalım hangi diziler gidecek hangileri kalacak?

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #70 : 18 Mayıs 2010, 15:39:10 »
İptaline ben de üzüldüm, ama "o sezon finalinden" sonra da aman aman bir devam beklentim yoktu. Dizi finaline de gider bence o son.

Mini seri güzel olabilir tabii.

Çevrimdışı grikunduz

• **
  • 368
  • Rom: 6
  • Est solarus oth mithas
    • Profili Görüntüle
    • HayalGezer
« Yanıtla #71 : 21 Eylül 2010, 20:25:06 »
Heroes benim de favori dizim. Kurgusu çok güzel. Mutlaka takip edilmeli ama ben edemiyorum. :'( Özellikle Hiro Nakamuro harikulade.