Kayıt Ol

UD-EM-Elric,Ravenloft Serileri Tamamlanmıştır.----> Konu Silindi.

Çevrimdışı thevoice

• **
  • 73
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Konu Silinmiştir.
Kendini hapiste bulan bir insan kalkıp evine gitmek istedi diye onu nasıl küçümseyebiliriz? Kaçamıyorsa bile duvarlar ve gardiyanlar dışında birşeylerden sözetmesi suç mu? Mahkum onu göremese de dışarıdaki dünya hâlâ gerçektir. Kaçış ihtimali en çok kimi telaşlandırır? Elbette gardiyanları!

J.R.R. Tolkien

Çevrimdışı thevoice

• **
  • 73
    • Profili Görüntüle
Ynt: Alınık ---> Unutulmuş Diyarlar ,Ravenloft Serisi ve EM
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2014, 14:17:12 »
Liste güncellendi
Kendini hapiste bulan bir insan kalkıp evine gitmek istedi diye onu nasıl küçümseyebiliriz? Kaçamıyorsa bile duvarlar ve gardiyanlar dışında birşeylerden sözetmesi suç mu? Mahkum onu göremese de dışarıdaki dünya hâlâ gerçektir. Kaçış ihtimali en çok kimi telaşlandırır? Elbette gardiyanları!

J.R.R. Tolkien

Çevrimdışı thevoice

• **
  • 73
    • Profili Görüntüle
Ynt: Alınık ---> Unutulmuş Diyarlar ve Ejderha Mızrağı Serisi
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2015, 22:10:56 »
Günceldir

J.R.R. Tolkien

Çevrimdışı Heeshedz

• *
  • 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2015, 15:17:03 »
Unutulmuşun bu bahsettiğin kitaplarını bende alıyorum çoğu kitap yurdun da var. 14 lira bir fiyat ile bakmanı tavsiye ederim.
Bende kristalin hizmetkarını okumalık yada satın almak üzere arıyorum.

Lütfen mesajlarınızı büyük harflerle yazmayın.
-Editör

Çevrimdışı thevoice

• **
  • 73
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2015, 23:49:29 »
Unutulmuşun bu bahsettiğin kitaplarını bende alıyorum çoğu kitap yurdun da var. 14 lira bir fiyat ile bakmanı tavsiye ederim.
Bende kristalin hizmetkarını okumalık yada satın almak üzere arıyorum.

İstanbul'da pasajın tekinde Fantastik kitapları satan bir yer hemde 10 TL'den çoğu mevcut aslında ama ben ikinci el ve daha uygunundan baktığımdan gözlerim diğerlerini arıyor :)
Yinede çok teşekkür ederim sağol :)

J.R.R. Tolkien

Çevrimdışı Heeshedz

• *
  • 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Ekim 2015, 14:29:10 »
11 lira kitap yurdunda kitaplar ben kristalin hizmetkarını aldım daha yeni 2. el okurken sayfalar yırtılıyor gibi eskilikten
bende şimdi kışgörmezi alırıyorum 3 tanesi 35 tl ye geliyor 11 liradan filan

Çevrimdışı thevoice

• **
  • 73
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Ekim 2015, 02:48:19 »
Güncellendi.

J.R.R. Tolkien