Kayıt Ol

İzmirCon'14

Çevrimdışı devrimk

• **
  • 153
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
İzmirCon'14
« : 28 Nisan 2014, 13:01:57 »
Bu sene 3- 4 Mayıs'ta, gene Tepekule'de yapılan İzmirCon'14'de küçük bir stand açacağım. İzmir'lilerle görüşmek üzere.

https://www.facebook.com/events/342845802522520/

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: İzmirCon'14
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2014, 16:10:53 »
Gelmeye çalışacağım. Şimdiden bol imzalar.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı halilarici

• *
  • 1
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
İzmirCon'14
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2014, 13:12:19 »
Etkinlikten son 2 gün kala haberim olan ve o 2 günüde sabırsızlıkla beklediğim bir etknilikti. İlk defa böyle bir organizasyona girdiğim için biraz heycanlıydım. Fakat oraya gittiğimde tamamen bu heyecan geçti. Çok sıcak ve güzel bir ortam ile karşılaşıyorsunuz. İlk gittiğim için ve ilk defa duyduğum FRP ( Fantastik Role Play ) oyununu oynamak için gittim. GM Izer Özlü Kardelya Yardakçıları adlı oyunuyla çok güzel anlar yaşattı bize ona da çok teşekkür etmek gerekir. Oyunlarda sevdiğim 2-3 senaryo daha vardı. İzmir’de Avdı onun adıda.

Spoiler: Göster

Daha sonra ilgimi çeken şeyler cosplaylarlerdi. Bunlardan en ilgi çekicisi herkesin de diyeceği gibi “Vikingler”. Çok güzel bir örgütlenme ile çok iyi bir başarı sağladılar. Tebrik ediyorum onları gerçekten çok iyiydiler.

2.olarak ilgimi çeken Thordu. Biliyorsunuz tanrılara ben inanmam. Thor’da bir tanrı olduğuna göre bir ara dedim belki tanrı budur ?

Ve şirin mavi saçlı kız.

Cosplayler yanı sıra Warhammer çok ilgimi çekti.

Ve Leon ve Matilda cosplayleride vardı ki ne yazık ki fotoğraflarını yakalayamadım. Ama çok hoştular.
Oyunlar ve cosplaylerin yanı sıra çekilişleri de iyiydi ne yazık ki ona katılamadım.
League Of Legends oynamasam da verdikleri tişört çok hoşuma gitti diyebilirim.
Şimdi diyeceksiniz ki çoluk çocuk dolmuştur oraya. Giden her insanı neredeyse inceledim. Boş hiçbir insan yok. İnsanların bilgileri yüzlerine ve konuşmalarına yansıyor. Ve yine bu organizasyonla tanıştğım iyi bir insan var.
Enis Berkay Mert. Eğer yazıyı okursa hala saçlarına hayranım.
Ve bu organizasyonu yapan Kule Sakinleri , İzmirCon’14′de görev alan herkesi tebrik ediyorum. Umarım bir dahaki senede aynı şekilde çok iyi bir organizasyonla devam edersiniz.
Bu sefer benimde bir cosplay yapasım var. Hitman , Max Payne veya Alex Mercer ( Prototype ) karakteri düşünüyorum.

Kaynak:İzmirCon'14 , cosplay , kule sakinleri

Çevrimdışı vukat

• *
  • 16
  • Rom: 0
  • Hey You.
    • Profili Görüntüle
Ynt: İzmirCon'14
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2014, 21:22:04 »

Bende bunu atıyorum o zaman :)