Kayıt Ol

Peter Pan ve Kaptan Kanca Güçlerini Birleştiriyor, Hugh Jackman Kötü Adam Oluyor

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle

Yepyeni bir Peter Pan uyarlamasına hazır mısınız? Ama bu tüm ezberinizi bozacak. Yine de var mısınız? O zaman sıkı tutunun, çünkü bu uyarlama daha öncekilere hiç benzemiyor!

Warner Bros.’un bu hafta yayınladığı Pan filminin trailer’ı, bize Joe Wright’ın (Anna Karanina, Aşk ve Gurur, Kefaret) yöneteceği filmin Peter’ın köklerine bir bakış atacağının sinyallerini verdi. Büyümeyen Çocuk’u “hiç” böyle görmediniz. Çünkü o, Oliver Twist benzeri bir yetim. Daha Olmayan Ülke’ye bile gitmedi. Ama gidecek. Gidiş biletiyse kaçırılarak kesilecek!

Kaptan Kanca mı kaçırıyor onu? Hayır! Karasakal çocukları uykularından alıp götürüyor! Ama o da ne! Hugh Jackman değil mi o? Pan filminde kötü adam olarak mı geliyor karşımıza?

Devamını merak edenler için adresimiz burası.

Haber: Hazal "Fırtınakıran" Çamur

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
Peter Pan uyarlamalarında son nokta Robin Williams'lı, Dustin Hoofman'lı; Hook'dur benim gözümde. Zaten bu film Tiger Lily'i gördüğüm anda beni kaybetti. Ne biçim Kızılderili arkadaş o. Azıcık esmer olsaydı bari... Filmi görmeden kesin konuşmamak lazım ama şu aşamada ben pek başarılı bulamadım...
Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Fragmanı izlerken Tiger Lily'i gördüğüm anda bende de aynı hayal kırıklığı oldu. Yani Tiger Lily diyoruz. Daha ne olabilir?

Hollywood'un bu her şeyi "güzelleştirme" işi çok can sıkıcı. Hook'umuz da pek bir yakışıklı nedense. Hem de sarışın. Hadi gençliği falan filan da, yani o kara saçlı kara bıyıklı adam nerede, bu nerede.

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
Filmin sonunda Hook'un eli koparken, saçı başı da yanar umarım. Tabi eli koparsa... Birde Tiger Lily çok güneşte kalıp esmerleşirse bütün sorun çözülür bence ;D
Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
Benim en sevdiğim Pan uyarlaması ilginç bir şekilde Once Upon A Time dizisindekiydi, ki epey sinir bozucu bir dizi aslında. :D Ama fena gözükmüyor şimdilik, hikayeye getirdikleri bakış izlemeye değer en azından. :D
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır