Kayıt Ol

İskoçyalı geri dönüyor!

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
İskoçyalı geri dönüyor!
« : 22 Kasım 2014, 17:11:32 »

İskoçyalı geri dönüyor!

1986 yılında sinemalara bomba gibi düşen ve ölümsüz kılıç ustası Connor MacLeod’un nefes kesen maceralarını konu alan İskoçyalı beyazperdeye yeniden konuk olmaya hazırlanıyor.

Eğer 1980-90 yılları arasında çocuk olduysanız ve Karla Bonoff’un All My Life adlı parçası sizin için her zaman ‘Parliment Pazar Gecesi Sineması Kuşağı’ anlamına gelecekse o zaman İskoçyalı’yı da yakından tanıyorsunuz demektir.

Detaylar için buyursunlar.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: İskoçyalı geri dönüyor!
« Yanıtla #1 : 22 Kasım 2014, 20:17:11 »
O kadar mutluyum ki *-*!

Çocukluğumda çılgınca bir aşkla izliyordum bu film serisini. Bazı sahneleri bir çocuk için ürkütücü olsa da hayranlıkla hatırlıyorum. Gerek başarılı aktörleri (bkz. Sean Connery) gerekse özgün senaryosuyla o dönemin efsansiydi.

Umarım uyarlamada batırmazlar :).

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Kasım 2014, 21:51:05 »
Yalnız bu haberle de şunu anladım ki, eski efsanelerin yeniden çevrimini duydukça o filmleri tekrar izleme duygusu kaplıyor içimi! Dert oldu şu an, yakın zamanda izlenmek üzere listeme eklenmiştir efenim.

Uyarlamayı merakla mı beklesek, korkuyla mı? Söylenmek için daha çok erken. Gelişmeleri takip edelim!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı ZextaR

• *
  • 19
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2014, 18:31:37 »
güzel haber diye buna denir sanırım; ulaştıranlara teşekkürler.

film bir remake/reboot olacakmış yani korktuğum gibi bir duncan macleod değil bildiğimiz connor macload. uyarlamada çok batıracaklarını sanmam ancak wikide ryan reynolds adını gördüm connor için tüylerim diken diken oldu. allahtan vazgeçilmiş, yoksa bildiğin hormonlu connor izlemek zorunda kalacaktık. şöyle rescue dawn yada fighter'daki gibi bir christian bale oynasa...

zeki
Koku alma duyumu geliştirmenin yararları fikri, insanlığımdan vazgeçip av köpeği olma kararını vermeme yetmezdi. - Golan Trevize

Çevrimdışı okanakinci

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Kasım 2014, 19:35:40 »
Yalnız bu haberle de şunu anladım ki, eski efsanelerin yeniden çevrimini duydukça o filmleri tekrar izleme duygusu kaplıyor içimi! Dert oldu şu an, yakın zamanda izlenmek üzere listeme eklenmiştir efenim.

Ben de tam tersi etki yaratıyor. Ne zaman bir yeniden çevrim ya da devam filmi görsem soğuyorum. "Biz yeni bir şey yapamıyoruz, eskileri ısıtıp önünüze koyuyoruz" demek bu. Eski efsanelerin de saygınlığını azaltıyor.