Kayıt Ol

Avengers: Age of Ultron

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Avengers: Age of Ultron
« Yanıtla #30 : 06 Mayıs 2015, 10:25:04 »
Portaldaki bu habere ve sonrasında bu haberin facebook duyurusuna gelen yoruma değinmemişsin abi.

Biri çıkıp resmen, "Ne olacağdı, Hulk'la Black Widdow sevişsin mi istiyordunuz?" dedi. Adam hem portala hem facebooktaki duyuruya yazdı.

Şimdi portaldaki yorumunu silmiş "kendisi". Elbette beğenmeyebilir, yönetmende nefret edebilir, ama ölüm tehditlerinin havada uçtuğunu anlatan bir haber için de "sevişsinler mi istiyordunuz" demekte hiçbir insanlık göremiyorum. Hatta gördüğüm tek şey bayağılık, bu ölüm tehditlerini savuranlardan farksızlık.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Avengers: Age of Ultron
« Yanıtla #31 : 06 Mayıs 2015, 10:36:51 »
Evet, ben de fark ettim. Hatta Facebook'taki yorumunu da silmiş:

Alıntı
"Hayranlar" diye neden tırnak içine aldınız? Bruce Banner'la Black Widow'un sevişmesini mi istiyorsunuz?

Ben de hiç bozuntuya vermeden, sakince çivili zopamı al... ehem... kibarca cevap verdim kendisine (Görmemiş olan arkadaşlara gelsin):

Alıntı
Siz olayı çok yanlış anlamışsınız. Ben de filmlerin orijinallerine sadık kalması taraftarıyım elbette. Hobbit'teki elf-cüce aşkına en çok tepki gösterenlerden biri de benimdir hatta.

Benim buradaki tepkim bir "film" için bir "insanı" ölümle tehdit edip, intihar etmesini söyleyip onu hayattan bezdirenlere. Tepki elbette verilir ama böyle değil. Kusura bakmayın ama yaptıkları şeyin insanlıkla yakından uzaktan alakası yok.

O da tası tarağı toplayıp uzaklaşmış :) Beğenmemek herkesin hakkı elbette, ona kimse itiraz edemez. Ama senin dediğin gibi böyle bir habere böyle bir yorum yapmak, at gözlüklerinin arkasından bakmak, inatla resmin bütününü görmemeye çalışmak çok acı gerçekten.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Age of Ultron’daki Hulk Aslında “Gri” Olacaktı
« Yanıtla #32 : 09 Mayıs 2015, 14:50:51 »

Age of Ultron’daki Hulk Aslında “Gri” Olacaktı

Age of Ultron gişeyi fethetmeye devam etsin, filmle ilgili iddialar tüm hızıyla gelmeye devam ediyor. Bunlardan biri de filmdeki Hulk’un aslında başta “Gri Hulk” olarak tasarlanmış olması.

Haberin devamı için sizleri buraya alalım.

Haber: Gürkan "Elendil_XX" Akkaya