Kayıt Ol

Kozmer Tartışmaları

Çevrimdışı sheril

• **
  • 63
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kozmer Tartışmaları
« Yanıtla #30 : 23 Mayıs 2017, 19:10:51 »
Kitabın yayınlanma tarihinden önce alınıp çeviriye başlanma gibi bi durum olabilir mi, akılçelen böyle bi fedakarlık yapar mı

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #31 : 23 Mayıs 2017, 20:54:28 »
Kitabın yayınlanma tarihinden önce alınıp çeviriye başlanma gibi bi durum olabilir mi, akılçelen böyle bi fedakarlık yapar mı
Normalde olur da Akılçelen yapar mı bilmiyorum. Yapsa bile düzgün bir editöryel süreçten geçer mi onu da bilmiyorum. Ah be, keşke ikisini de yapsa...
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı yafeshan

• **
  • 310
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 24 Mayıs 2017, 08:45:33 »
Simdiye kadarki performanslarina bakarak beklentinizi pek yuksek tutmayin derim. Sahsen ben orjinali kindle ile alip okuyorum, siddetle tavsiye ederim.

O vakte kadar oldukca eglenceli olan bir kac on-okuma parcalarina bakabilirsiniz Dalinar flashback olarak.

Çevrimdışı yafeshan

• **
  • 310
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 10 Kasım 2017, 12:47:52 »
Dun itibariyle, Sanderson'un kitaplari hakkinda simdiye kadar soyledigi sozlerden ve okuyucu sorulanina verdigi cevaplardan olusan derleme Arcanum sitesi acilmistir. En onemli ozellik olarak, herhangi bir basligi arayip onunla ilgili sozler rahatca bulunabiliyor. Oldukca kullanisli oldugunu soyleyebilirim.

Buyrunuz;
wob.coppermind.net

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #34 : 10 Kasım 2017, 20:30:10 »
Vay be, adamla iyi çalışıyorlar. Şu Warbreaker da türkçeye gelse genel anlamda zincir tamamlanmış olacak. Bu arada Oathbringer bölümleri de çok güzel, gerçi son birkaç haftadır Zaman Çarkı'na sardığım için bölümleri okuyamadım ama oturup kalanları bir okuyacağım bu haftasonuna.
İnsan, hayalleriyle vardır.