Kayıt Ol

Titanic 2 - Jack's Back

Çevrimdışı fake*

• **
  • 354
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Titanic 2 - Jack's Back
« : 08 Mart 2008, 02:04:09 »

doğrumu bilmiyorum çıktı diyolar çıkmadı diyolar sallamışlar diyolar ama fragman çektilerine göre bence ciddiler

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vD4OnHCRd_4[/youtube]

Çevrimdışı vital

• *
  • 33
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Titanic 2 - Jack's Back
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2008, 07:34:03 »
Sence ciddiler ha  :zuha Bu bir Mash-up arkadaşlar. Birkaç sitede de araştırarak teyit ettim, şimdiye kadar beğenilmiş filmlere yapılan sahte bir fragmandan başka birşey değil. "Titanic" ve "Sıkıysa Yakala" filmlerini izlemiş olanlar zaten hemen fake (feyk)  :P olduğunu anlayacaktır.
Konusu da şöyle; Titanic battısını (aslında Rose'un boynundaki büyük elması) araştırma ekibi Jack'i bir buz kütlesi içinde donmuş olarak bulur ve bilim adamları onu canlandırmayı başarır. Jack uyanır ama yaşaması gerekenden yıllarca sonra yabancı çevrede uyanmıştır ve her aksiyon filminde olduğu gibi kaçar.

Bu ilk değil tabii, Yüzüklerin Efendisi, Star Wars ve Brokeback Mountain gibi filmler de gittikçe yaygınlaşan internet fanlığının getirilerinden biri olan bu mash-up teknolojisinden kendilerine düşen payı aldılar. :D

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2008, 08:40:42 »
benim bir şey dememe gerek kalmadı vital cok güzel açıklamış zaten
she's back!!

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2008, 09:06:32 »
posterdeki küçük adrese bakmak bile yeterli anlamak için :P ama tabi inandırıcı olmuş o ayrı :P

too much sugar 
tb

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2008, 22:32:31 »
Ehh bende Lebron James zaten ;D vital süper açıklamış başka filmlerden kesildii ap açık ortada ;D ;D

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Mart 2008, 18:00:43 »
Helal olsun vital bu kadarmı benim düşüncelerimi sen yazmışsın bence çok belli fake olduğu zaten böle bi filmin devamı olamaz çünkü yaşayan kimse kalmadı rose dışında tabi oda yakında toprak olur :P
Öle yok jack geri döndü filan hikaye olamaz öle bişey :P :P

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Mart 2008, 18:09:50 »
ya şöle aslında :D araştırmıştım zamanında böle sahte fragmanlar çıkaratarak 2. bir titanic sevilir mi diye bakmaya çalışmılar..Ama tabi bizim tepkimiz erken gelince ve saçmaladılarını düşüşnce herşey yalan oldu :D

Çevrimdışı Darkness

• 608
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 11 Mart 2008, 17:53:13 »
aslında ben bu vıdeo ve haberı 2 hafta once paylaşacaktım ama vıdeodakı bı sahne sonrası yanı leanardonun  mırkelam mıssalı kostugu sahne sıkysa yakala fılmınden calıntı yapılmş onu farkednce paylaşmaya deger bulmadım ;)