Kayıt Ol

Spiderwick Günceleri...

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Spiderwick Günceleri...
« Yanıtla #30 : 29 Ocak 2010, 15:47:32 »
Öyle anlamışlar demekki pek mümkün değil gibi görünüyor çünkü bu. Kitapta yanlış bilgi verilmiş olabilir, ya da belki Tolkien'in çalışmalarını devam ettirmiştir, ama böyle bir şey de göremedim. İlginç :D
try again fail again fail better

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 29 Ocak 2010, 16:01:14 »
J.R.R. Tolkien gibi fantastik edebiyatçılarla ortak çalışmaları mevcuttur. yazıyor kitapta kendisini tanıttığı yerde.

Çevrimdışı uveybaba

• **
  • 117
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 22 Ekim 2015, 03:42:23 »
Evet , beş yıllık konuyu hortlatacağım ama benim içinde böyle oldu durum. Sahibinden.com üzerinden gezinip fantastik kitaplara bakınırken bir anda çok tanıdık bir resimle karşılaştım. Yıllar önce , ortaokuldayken , öğretmenimin beni zorla kütüphaneye görevli olarak gönderdiği zaman , orada ilgimi çekip okuduğum kitaba ait kapağın resmiydi bu.

Direk seriyi araştırmaya başladım , nasıl heyecanlandım. Geçmişimden beni çok fazla mutlu eden bir eser buldum. Aynı hissi A'mak-ı Hayal'i bulduğumda da yaşamıştım. Şu an seriyi en uygun nereden bulacağımı araştırıyorum , bulur bulmaz heyecanla -vahşi bir hayvanın olabileceği en vahşi halindeki gibi- okumaya başlayacağım. ^^
Mizah en güçlü savunmam. Mizah önemli. Mizah güzel. Cici mizah.

Çevrimdışı sleepingforest

• **
  • 103
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 27 Ekim 2015, 22:19:55 »
Çocukluğumda uzun bir aradan sonra beni kitaplara döndürmüştü, oradan sonra da arkası geldi zaten. Kitaplığımda yer açmak için çocukluğumdan kalan diğer kitaplarla beraber elden çıkarmıştım, arada bir pişman olmuyor değilim.