Kayıt Ol

Supernatural

Çevrimdışı pasithee

• *
  • 5
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Supernatural
« Yanıtla #30 : 17 Eylül 2009, 10:27:35 »
Benim beklediğim kadar heyecanlı bir bölüm değildi açıkçası ama olsun, dönmüş olması bile yeter  ;D

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
Supernatural
« Yanıtla #31 : 14 Aralık 2009, 21:47:10 »
Bir an baktım bu dizi neden yok dedim ve karar verdim ben koyuyorum dedim.

Supernatural Amerikan drama/korku dizisidir. Başrolünde Jared Padalecki (Sam Winchester) ve Jensen Ackles (Dean Winchester) oynamaktadır. Dizi Warner Bros Television Network tarafından 13 Eylül 2005'te Kanada/Vancouver'da çekilmeye başlanmıştır. Dizinin 2. sezonu 28 Eylül 2006'da, 3. sezonu ise 4 Ocak 2007'de yayınlanmaya başlanmıştır ancak grev dizinin ilerleyişini olumsuz etkilemiştir. Grevden sonra 4 sezon 18 Eylül 2008'de başlamıştır. Başrol oyuncularından Jared Padalecki'nin Supernatural'dan önceki en bilinen rolü Gilmore Girls dizisindeki Dean Forester rolüdür, dizinin 63 adet bölümünde rol almıştır. Jensen Ackles'da Smallville adlı dizide Jason Teague rolüyle 22 bölümde rol almıştır.

Sık Kullanılan Araçlar

Colt

Colt ve 13 orjinal mermi Samuel Colt tarafından 1835 yılında yapılmıştır.Bu silah şeytanlar dahil hertürlü doğaüstü varlığı öldürebilmektedir.Ayrıca Şeytan Kapısı'nın anahtarıdır.Orjinal mermilerden 6 tanesini Daniel Elkins kullanmıştır.Silah daha sonra vampirlerin eline geçmiştir ve John Winchester bu silahı vampirlerden geri almıştır fakat ikinci sezonun "In My Time of Dying" adlı bölümünde araba kazasından sonra Dean'in hayatta kalması için şeytanla anlaşma yapmıştır.Bu anlaşma sonunda kendi hayatı ve Colt karşılığında Dean'i yeniden hayata döndürmüştür. All Hell Breaks Loose, Part 2 bölümünde Dean Azazel'i bu silahla öldürmüştür. Silah Ruby'nin yardımlarıyla Bobby tarafından düzenlenmiş ve mermiler yapılmıştır. 3. sezonda Bela adlı hırsız tarafından çalınmıştır. Kendisi silahı Lilith'e verdiğini söylemiştir ama aslında silah Crowley adında bir iblistedir.Dean ve Sam Lucifer'ı öldürmek için silahı bulurlar ama sonradan öğrenirler ki bu silah 5 şeyi öldürememektedir.Bunlardan biri de Lucifer'dır.

Impala

1967 model Chevrolet Impala dizinin her bölümünde sıkça görünmektedir.Dean'e babası tarafından verilmiştir.Polislere yakalanmamak için birden fazla plakası bulunmaktadır.Genel olarak kansas plakası vardır.Dizinin 2. sezonunda kaza sonucunda parçalanmıştır ve yeniden Dean tarafından yapılmıştır.Dizinin ilk bölümünden beri aracın tamamen parçalandığı bölüm dışında hep bu aracı kullanmışlardır.

Ruby'nin bıçağı

Bu bıçak orta sınıf şeytanları öldürebilmektedir. Ruby adında ki bir şeytanın bıçağıdır. 3. sezon finalinde Ruby'e tuzak kurarak Dean tarafından alınır. Dean'e cehennemde işkende yapmış ve Dean'in başkasına yapmasını sağlamış şeytan Alastair'in üstüne uygulanır ama onu öldürmemektedir.

Divine Bronze

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 14 Aralık 2009, 21:49:52 »
Aslında ilk 5 sezonun özetinide verebilirdim ama heyecanı kaçar diye vermedim.
Not:Her Salı TNT de 20:00 da
Divine Bronze

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 14 Aralık 2009, 22:48:31 »
wuhuuu! benim biricik dizim! nasıl olduda ben daha önceden bulmadım burayı :D

5.sezon 10.bölümüne kadar izledim ve hatta suyunu çıkarıp ilk 4 sezonu 3kere devirdim - kesinlikle abartmıyorum :D - hatta ve hatta bunların üzerine supernatural'la ilgili aptal aptal kendi çapımda birşeyler de yazdım. demek istediğim bu dizi benim bi parçam oldu :D sıkıldığımda bunaldığımda falan açıyorum rasgele bi bölüm keyfim yerine geliyor :D deanciğimin o umursamaz tavırları herşeyi untturuyor :D

tavsiye ederim mutlaka izleyin!

.

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 15 Aralık 2009, 16:09:56 »
ovv özür dilerim :((
Divine Bronze

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 13 Ocak 2010, 20:26:36 »
yareppim gerçekten ara bitiyor mu,bi hafta sonra görücek miyiz vinçestırları yeniden
dile kolay 2-2,5 ay ara verdiler lucifer'ın ardından.hadi bismillah.dur şu fragmanı bi daha izleyeyim.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 13 Ocak 2010, 20:30:38 »
Ben kendimi aştım rüyalarımda görmeye başladım bizim vinçeştırları :D :D
Başlasa da keyifle izlesek!

.

Çevrimdışı LewsTherin

• **
  • 61
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 13 Ocak 2010, 20:42:17 »
bende baya seviyorum bu diziyi.yalnız luciferi nasıl öldürcekler aklım almıyor bir türlü. herhangi öldürebilecekleri bir alet kaldı mı bilmiyorum. tek yol deanin teklifi kabul etmesi gibi görünüyor.fikri olan var mı acaba?

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 13 Ocak 2010, 20:48:34 »
Ben kendimi aştım rüyalarımda görmeye başladım bizim vinçeştırları :D :D
Başlasa da keyifle izlesek!

sbs öncesi gece bile rüyamda ruby'nin pis oyunlarını izledim,sınavım da kötü geçti. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 13 Ocak 2010, 20:53:26 »
Ahhh o Ruby! Dean gibi "Bitch!" diyesim geldi ama demiyorum :P

.

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 26 Şubat 2010, 18:04:39 »
Ben 2. sezon 5. bölümdeyim şuana kadar hiç sıkılmadan izledim izlemeyen herkes izlesin önerirdim. Dizi ürkütüyor ama sonra bende fazla etkisi kalmıyor. Bilmem sizde de öyle olur mu? Korku filmlerini izlemeye bu diziyle başladım desem yeridir.

Çevrimdışı Roselyn

• **
  • 73
  • Blood Witch Queen
    • Profili Görüntüle
    • Düş
« Yanıtla #42 : 27 Şubat 2010, 00:03:49 »
Yeni bölüm bir ay sonra imiş. delireceğim. 4 bölüm verip ara verdiler hemen!!

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 27 Şubat 2010, 10:09:53 »
Alıntı
Yeni bölüm bir ay sonra imiş. delireceğim. 4 bölüm verip ara verdiler hemen!!
Ah aynen! Ama Cw tv de bir problem var galiba takip ettiğim bir diziyi daha aynı şekilde 1aylık ara vermişler..  :-\

.

Çevrimdışı Roselyn

• **
  • 73
  • Blood Witch Queen
    • Profili Görüntüle
    • Düş
« Yanıtla #44 : 27 Şubat 2010, 10:14:31 »
TBBT ve HIMYM de öyle bir yol çizmişti, bilmiyorum sorun kanalda mı yoksa dizi pazarının yeni para kazanma taktiği bu mu oldu.