Kayıt Ol

L O S T

Çevrimdışı Spectre

• 632
  • Rom: 3
  • CatafaLque <3
    • Profili Görüntüle
Ynt: L O S T
« Yanıtla #15 : 13 Nisan 2008, 16:41:59 »
Diziyi izLemeye başLıcaktım ama ahh ne zaman izLerim diye düşünürken Liseye başLadım ve tam bizim kafadan bir ingiLizce öğretmenimiz oldu.Meğersem kadın koyu Lost fanıymış.Her hafta 3-4 böLüm seyrettirdi bize okuLda.Sonra kendim izLedim 2. sezonu.Şimdi de TNT'de yayınLanıyor zaten.AnnemLe oturup izLiyoruz. (: AnLatıLmaz izLenir diyorum..

Dizinin izLeyenlerine o kadar çok geitirisi var ki.Tamam kazara ne olduğu beLirsiz bir adaya düşmezsiniz beLki.Orda yaşam savaşı da vermezseniz.Ama kurtuLanların fLashbackLerini siz de hayatınızda yaşamış oLabiLirsiniz.

Bu diziyi şimdi yorumLamaya kaLksam aLtından kaLkamam.İzLeyin görün diyorum ben :P

Elımde yarına bırakacagım bırkac satır soz
Gozlerımden yuregımın tentesıne damlayan bırkac damla yas
Gıtmek dusundugumden de zormus bılıyorum
Ama elımden bırsey gelmezmıs bîcare gıdıyorum.
Ölecegımı bıle bıle o yola yuruyorum.. ~

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: LOST Türkçe Dublajlı Olarak TNT'de...
« Yanıtla #16 : 21 Nisan 2008, 23:08:50 »
Aha,dublaj dublaj diye reklamı yaptılar ama.. :P Dublaj gerçekten berbattı bence.Kate Claire'a Cler gibi birşeyler dedi ben koptum o sahnede :D Hadi bir defa anladık da aynı şeyi kaç kez tekrarladı  ;D Birde Charlie'Nin "You all everybody" dediği yerde dublajlıydı büyük ihtimalle.Sun'ın sesi gene dillere destan :D Ne diyeyim alt yazılısını tercih ediyorum  :P
@:Umarım bu bölümde DS konserini de dublajlamazlar.. :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • Rom: 2
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
Ynt: Lost Ufak Bilgiler
« Yanıtla #17 : 22 Nisan 2008, 19:02:34 »
şuan ilk sezonu  bitirmek  üzereyim  ama süper bilgiler   özellikle de  kate in dindar olması  ilginç :D
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Nisan 2008, 02:08:32 »
Whoaa Jin'e bak sen korelimiz neymiş de haberimiz yokmuş :P

Çok teşekkürler paylaşım için ayrıca (=

edit: yazmazsam çatlarım özellikle hakan abi görsün :P 2. sezon 6. bölüm şu an bnm de =D

Çevrimdışı Weliaht

• **
  • 78
  • Rom: 0
  • --- Aşırı Doz Melankoli ---
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Nisan 2008, 03:03:04 »
Koltuk numaraları sanırım önemli olacak ilerleyen bölümlerde..!

Bu arada bende 1x21 deyim an itibariyle! :P

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 28 Nisan 2008, 15:57:36 »
Allahım geçen bölümdeki "Türkçe biliyoğ musunuğz?" sahnesi mükemmeldi :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı lordasriel

• **
  • 56
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 02 Mayıs 2008, 20:35:06 »
ewet süperdi . benjamin adamım ya

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 05 Mayıs 2008, 23:20:11 »
Hımm,Tnt dublajını sevmeme rağmen defalarca izleyebilmek ve eleştirebilmek için bakıyorum :D Ama birisi bana o Dude'un hesabını elbet bir gün verecek!
Şimdi efenim jeneriği atlamak için kaç seferdir bölümlerin başını kesiyorlar sinirim bozuldu.Buna rağmen 9 ve 10. bölümler sevdiğim bölümlerdir.(benim sevmediğim çok az bölümü var ya başta se03ep23 olmak üzere :P)
Claire'ı pek tutmam ama taş gibi hatun hani :P Diziyi izleyip de o adada olmak vardı demeyen az kişi vardır hani :P
Golf sahneleri unutulmazlar bir de Ethan Rom=Other Man efenim :D

Çevrimdışı Mls hp

• **
  • 236
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
    • Arda Turan.<3
« Yanıtla #23 : 07 Mayıs 2008, 18:05:30 »
tnt de başladığından beri izliyorum ama sanırm her hafta bi bölümle yetinemeyeceğimden dvd lerini alıcm.gerçekten güzel bi dizi millet lost da lost diye kafayı yemekte çok haklıymış :P ;D

Herkesin HayaLLeri Vardır,Ama Tanrı Sadece BazıLarımıza OnLarı GerçekLeştirecek Şansı Verir.

Çevrimdışı Ashley

• **
  • 158
    • Profili Görüntüle
    • Kingdom Hospital
« Yanıtla #24 : 21 Mayıs 2008, 21:36:03 »
ahh ah ben amerikayla bir gidiyroum şu an manyak yerde kaldı walla tnt den de arada bakıyorum başlarda ne kadar farklıymış herşeyi bilince o ilk izlerkenki gibi noooluyo laynnn moduna girmiyosun pek

Çevrimdışı Ashley

• **
  • 158
    • Profili Görüntüle
    • Kingdom Hospital
« Yanıtla #25 : 21 Mayıs 2008, 21:51:42 »
hımm koltuk numaraları ilginçmiş ama jack i bir bölümde öldürme niyetlerini biliyodum zuaha kate sawyerın olurdu o zaman :D

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 21 Mayıs 2008, 22:51:27 »
Ben de amerika ile aynı anda gidiyorum. 4. Sezon finaline 10 gün falan var. Mükemmel bir final olacak.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 21 Mayıs 2008, 22:55:45 »
aynen bende aynı anda gidenlerdenim.. bi an önce finali bekliyorum cıksın artık.. finali mükemmel beklerken hüsrana uğramasak bari .. ama yok canım olmaz öyle sey
she's back!!

Çevrimdışı Ashley

• **
  • 158
    • Profili Görüntüle
    • Kingdom Hospital
« Yanıtla #28 : 22 Mayıs 2008, 19:40:28 »
yok ya özele geen hataki böümden sonra hüsran olacağını samıyorum ama umarım 2 saatlik sezon finali huylarından vazgeçmezler

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 24 Mayıs 2008, 08:05:47 »
sezon finali 2 bölümlük olacak. amerikada 29 mayısta yayınlanacak, biz de ertesi gün indirebileceğiz. Normalde bu hafta yayınlanacaktı ama Çirkin Betty'nin ya da Grey's Anatomy'nin de sezon finali perşembe gecesi yapılmış o yüzden bunu bir hafta ertelediler. Hem de çekimleri ve montajı tamamlayabilmek için. Zaten final yayınlandıktan sonra yine 8 aylık ara var.