Kayıt Ol

L O S T

Çevrimdışı Ashley

• **
  • 158
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
    • Kingdom Hospital
Ynt: L O S T
« Yanıtla #30 : 25 Mayıs 2008, 23:20:40 »
yuhh yaaa :rr 8 ay nası geçicek şimdiiiiiii :hönk :'( :'(

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Lost Ufak Bilgiler
« Yanıtla #31 : 01 Haziran 2008, 21:40:20 »
Garip birşey dikkatimi çekti saçma ama :huha
Charlie'Nin koltuk numarası C ile bitiyor.
Birde 4-(8-15)-16-32-42'deki 8-15 ile Oceanic uçağının numarası var.
Charlie'Nin geçmişte satmaya çalıştığı fotokopi makinasının markasıysa C815.
Nerden esinlendiysem artık :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • Rom: 2
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 01 Haziran 2008, 22:08:54 »
ne garip  bir şey  ne  de saçma bir şey   plesant.   dizinin senaristleri  zaten  bütün olayların içine bu rakamları  yerleştiriyor.  bütün dizi bu sayılara bağlı ve  izlediğin her bölümde bunları görebilirsin
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 01 Haziran 2008, 22:37:46 »
ne garip  bir şey  ne  de saçma bir şey   plesant.   dizinin senaristleri  zaten  bütün olayların içine bu rakamları  yerleştiriyor.  bütün dizi bu sayılara bağlı ve  izlediğin her bölümde bunları görebilirsin
Ya hayır ben onu demiyorum :P 3'ü ayrı ayrı mantıklı ama benim bu üçünü benzetmem garip :P Zaten pek önemi kalmadı ki şeyden-e şeyden sonra.. :P
Dizide hoşuma giden şeylerden birisi de Fransızca'dan Türkçe'ye kadar bir çok dilin kullanılması...Bir Irak'lının aksanından bir korelinin aksanına kadar yani.. ;D Küçük bir ayrıntı olmasına rağmen you all everbody'yi de Manchester çıkışlı olduğu için Manchester aksanlı söyletmişlerdi.Niye ben özellikle Charlie'li ayrıntılara takılıyorum ki.. :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Ashley

• **
  • 158
    • Profili Görüntüle
    • Kingdom Hospital
« Yanıtla #34 : 01 Haziran 2008, 22:46:48 »
Niye ben özellikle Charlie'li ayrıntılara takılıyorum ki.. :D
hımm niye acabaaa..... hımmm düşünelimmm... düşünelimm....çok küçük bi ihtimal ama charlie yi sevdiğinden olmasınnn :D

ya ben de benjaminden ner
fret ederim ama tavşanıma benjamin adını vermiştim :D gerçi türkçe bilmesi hoşuma gitmedii diil :D

Çevrimdışı harrypottergirl

• **
  • 169
  • Rom: 1
  • The Rebellion Begins...
    • Profili Görüntüle
    • HPNarnia's LiveJournal
« Yanıtla #35 : 05 Haziran 2008, 20:22:49 »
bayılıyoeum bu diziye yaaa 4. sezon da bitti allahım süper sezonduu :D

Garip birşey dikkatimi çekti saçma ama :huha
Charlie'Nin koltuk numarası C ile bitiyor.
Birde 4-(8-15)-16-32-42'deki 8-15 ile Oceanic uçağının numarası var.
Charlie'Nin geçmişte satmaya çalıştığı fotokopi makinasının markasıysa C815.
Nerden esinlendiysem artık :P

dipnot: 32 deil 23 :P :D

Çevrimdışı harrypottergirl

• **
  • 169
  • Rom: 1
  • The Rebellion Begins...
    • Profili Görüntüle
    • HPNarnia's LiveJournal
Ynt: L O S T
« Yanıtla #36 : 05 Haziran 2008, 20:24:49 »
yuhh yaaa :rr 8 ay nası geçicek şimdiiiiiii :hönk :'( :'(

geçmez kii :(

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 06 Haziran 2008, 20:26:53 »
bayılıyoeum bu diziye yaaa 4. sezon da bitti allahım süper sezonduu :D

dipnot: 32 deil 23 :P :D
O da hızlı yazmanın kusurları :P
Dershanede çözdüğüm soru sayılarını yazıyodum da artık uyuklamak üzereydim bi baktım sayfanın her tarafında 4,8,15,16,23,42ler var :D üstte özellikle bu sayılar dikkatimi çekiyor sayfanın ucuna da direk 4-8-15-16-23-42 yazmışım :D
Arada lost,8 months falan da yazıyorum :D

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 06 Haziran 2008, 20:43:42 »
bende gecen pazar izledim işte sezon finalini (4ün) mükemmeldi ya locke'a bak sen bu herif varya adaya döndüklerinde canlanmazsa neyim :D ama ben ne demişti adadan ayrılan bidaha geri dönemezmi ne öyle birşeydi yada adayı tasıyan geri dönemezmiydi ... neyse ya ikisinden birini dedi işte :D 5. sezon teorilerine başlayalım artık locke'un canlanacağı kesin birşey bence.. aaron her ne kadar claire getirme dediysede kate getirebilir.. eko charlie falan tekrar çıkarlar diye düşünüyorum zaten uzun süredir dom. gözükmüyo.. bakalım sawyer falan ne halde olcak ...

ya spoiler mı verdim ben izlemeyenlere :D
she's back!!

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 06 Haziran 2008, 21:06:53 »
bende gecen pazar izledim işte sezon finalini (4ün) mükemmeldi ya locke'a bak sen bu herif varya adaya döndüklerinde canlanmazsa neyim :D ama ben ne demişti adadan ayrılan bidaha geri dönemezmi ne öyle birşeydi yada adayı tasıyan geri dönemezmiydi ... neyse ya ikisinden birini dedi işte :D 5. sezon teorilerine başlayalım artık locke'un canlanacağı kesin birşey bence.. aaron her ne kadar claire getirme dediysede kate getirebilir.. eko charlie falan tekrar çıkarlar diye düşünüyorum zaten uzun süredir dom. gözükmüyo.. bakalım sawyer falan ne halde olcak ...

ya spoiler mı verdim ben izlemeyenlere :D
İyi de nasıl konuşacağız biz spoiler vermeden :D Locke ölmez zaten :hemk Bende döndüklerinde canlanacağına inanıyorum,o kadar boşuna meraklandırmamışlardı zaten bizi tabut mabut diye :D
Claire..Ah,Claire ya :-X Neyse >:D

Çevrimdışı Ashley

• **
  • 158
    • Profili Görüntüle
    • Kingdom Hospital
« Yanıtla #40 : 07 Haziran 2008, 12:52:00 »
----spoiler----

ya ben tahmin ettim locke un öldüğünü de sawyer off yaaa zamanında neler yapıyodu şimdi neler yapıyo ne kadar değişti adam adada ya :D ilk sezonda öldürsen böle bişiy yapmazdı ama denizden çıkrken off taştı tammm =) Karizmayı hiçç sarsmıyo yüzmek için güzel bir gün diyo ya :D :D ama uçaktan atlamadan kate e ne dedi çok merka ediyorum bide jack in gözünün önünde 'She is mine' der gibi öptü ya bittim :D :D süperdiiii :D

bu arada adanın yerini değiştiren benjamindi o dönemiyo bu yüzden ama ne alaka demeden edemiyorum o ayrı mesele

----Spoıiler sonu---

arkadaşlar spoilerlarınızı bu şekilde belli ederseniz spoiler almak istemeyen o bölümü okumaz daha kolay olur diye düşünüyorum

güzel bi dizi bu yaa =) izleyin izleyin (nası bağladım konuyu ama :D )

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 07 Haziran 2008, 12:53:59 »
İyi de nasıl konuşacağız biz spoiler vermeden :D Locke ölmez zaten :hemk Bende döndüklerinde canlanacağına inanıyorum,o kadar boşuna meraklandırmamışlardı zaten bizi tabut mabut diye :D
Claire..Ah,Claire ya :-X Neyse >:D

spoiler için özel "Spoiler" başlığı açabiliriz aslında :D
she's back!!

Çevrimdışı Ashley

• **
  • 158
    • Profili Görüntüle
    • Kingdom Hospital
« Yanıtla #42 : 07 Haziran 2008, 13:03:45 »
spoiler için özel "Spoiler" başlığı açabiliriz aslında :D

olabilir :D açiim mi hemen =) :D

---spoiler---

bence locke öldü ya dirilmez ama hayalet gibi gelebilir belkim jack in bbası felan görünüyo ya arada ama dirilirse saçma olur artık ya yuh yane
---spoiler sonu----

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 07 Haziran 2008, 13:17:32 »
---spoiler--
ııh bence dirilcek herif ölmez öyle kolay kolay cin gibi maşallah :D ama neden Jeremy diip durdular adını söyleme dediler orasını anlamadım walla... bu claire'da da var birşeyler ama ne yoksa kate'in rüyaya girip neden "sakın aaron'u getireyim deme" dedi ... yada aaron'damı var bişiler nede olsa o adada doğdu evet evet var birşeyler
she's back!!

Çevrimdışı Ashley

• **
  • 158
    • Profili Görüntüle
    • Kingdom Hospital
« Yanıtla #44 : 07 Haziran 2008, 13:31:52 »
---Spoiler---
ya adada doğmuş çocuktan ne bekliyosun ebn bide jinlerin bebğinden şüpheleniyorum çok pis onda da bişiy var garanti. Herhalde adaya dönerlerse aarona bişy olur die korktuğundan istemiyo clarie

---Spoielr---