Kayıt Ol

Fiddler'den mesaj var!!!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Fiddler'den mesaj var!!!
« : 04 Ocak 2008, 21:40:37 »
Evet burada daha önce şu anda kapanmış olan patiayak.com sitesinden gelen bir çok arkadaşamız bulunmakta. Bu yüzden patiayak.com sitesindeki sevgili adminimiz Fiddler sizlere son bir kaç cümle bir şeyler yazmak istedi. Ayrıca sizleri çok sevdiğinide eklememi istedi neyse ben daha fazla konuşmayayım zaten Orçun yazısında herşeyi anlatıyor...

---
Merhaba!

Hepinize mutlu, kutlu, sevgi dolu, fantastik bir yıl diliyorum. Beni bazılarınız önceden tanıyor, bazılarınız adımı duydu, bazılarınız ise hiç bilmiyor; ama fantastik edebiyat tutkusu sayesinde ben her birinizi tanımış sayıyorum kendimi.

Ben maalesef internette aktif çalışmalarıma ara vermek zorunda kaldım. Hepimize söylenen “üniversiteye bir gir, rahatlarsın.” sözü geri tepti. Özel bir üniversiteye girdiğim için burs almaya uğraşmak zorundayım ve bu da boş zamanlarımı, “kafamın” boş olduğu zamanları bir hayli azalttı.

Tabii ki size kendi emeklilik planlarımdan bahsedecek değilim. Bu mesajı okuyorsanız, bilin ki bu siteyi kuran 3 adam da birbirinden iyi insanlar. Ben bunu biliyorum; çünkü üçünün de hayatlarında birkaç yıl gibi azımsanamayacak sürelerine gerek arkadaşlık, gerekse rehberlik olarak eşlik ettim. Onların değerini iyi bilin, bilin ki onlar sadece ama sadece sizler için en iyi olanı, hiçbir karşılık beklemeden istiyorlardır. İçinde bulunduğumuz zamanda, iyiliklerin karşılıksız yapılmadığı bir dünyada böyle insanlar bulmak çok zor.

Gönül, Dilara, Esra(lar), pıtırkız, öykü, yılmaz ve adını şimdi sayamadığım (ama kesinlikle unutmayacağım) onlarcası hep çok değerli insanlar... Bu kadar güzel insanı bir arada bulduğunuza göre ben derim ki kaybetmeyin. Sıkı sıkı sarılın. Yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurun, bir şeyler paylaşın, bazı günler buluşun, Hayal Cini’ni cin bırakmayın, kanlı canlı, hem baba, hem kardeş, hem sevgili olabilen bir insan yapın. Onu her şeyiniz yapın. Emin olun buna değecek.

Ben şimdilik dersler, kısafilm ve edebiyat üçgeni arasında savrulup duruyorum. Emin olun ben de isterdim her birinizle tanışmak, vakit geçirmek. Forum oyunlarında 1’den 1000’e kadar saymak isterdim. Alttaki üyenin en güzel özelliğini söylemek, üstteki üyenin sorusunu yanıtlamak isterdim. Phillip Pullman mı Christopher Paolini mi diye ateşli tartışmalara girmek, paylaşılan yazıları okumak, yorumlamak isterdim. Ama dedim ya, şu an için şartlarım el vermiyor. Zaten çoğunuzla msn ile, telefonla ve bazen yüz yüze görüşüyoruz; ama bir kez daha ne zaman nasıl karşılaşırız bilmediğim için hepinizi son bir kez kucaklıyorum. Benim için internetteki fantastik kurgu dünyasında son kez;

MUZİPLİK TAMAMLANDI!!

Hepinizi kocaman öpüyorum,
Salıncakla kalın,
Fiddler (Orçun)
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
  • Rom: 1
  • Life is only joke maybe we make it!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fiddler'den mesaj var!!!
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2008, 21:55:23 »
orçun abiyi özlücem

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2008, 22:31:21 »
Pıtırkız kim ya :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2008, 08:57:40 »
öff ağlayasım geldi  :'( :'( :'( :'( ne zor böyle vedalar etmek patinin gidişini de zar zor hazmettim zaten  :'(

yine gel orçun abi unutma bizi sakın seni çok özlicez bizde seni seviyoruz  :'(
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı Dreamcatcher

• **
  • 67
  • Rom: 0
  • d.darcy
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Ocak 2008, 14:49:27 »
cnm yaa, o da bizim için çok değerli..
tam bi veda mektubu gibi olmuş ya :-\ ama eminim uzun zman sonra da olsa giricektir foruma =)
o zmana kadar biz de seni çok özlicez orçuun seni çok sevioruz!

Çevrimdışı LinkinLady

• **
  • 258
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2008, 15:01:17 »
Pıtırkız kim ya :D
pottergirl

Fidd çok güzel yazmış ama hâlâ anlayamadığım yerler var, onları buraya yazmak istemiyorum...

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2008, 15:26:42 »
Bizde seni seviyoruz orçun yaa çok özliycez seniiii =(  yardımlarını asla unutamammm yine gel aramıza olur mu ?

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Ocak 2008, 15:27:35 »
her yazısının imzasının sonunda salıncakla kalın yazardı gene unutmamış ;D gerçekten özliyeceğiz hayatında başarılar

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #8 : 05 Ocak 2008, 15:34:15 »
http://vazelin.blogspot.com  bakın bu da orçunun afkadşalarıyla kurduğu blogdu çok komik saçmalıkları vardı :D

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Ocak 2008, 18:32:16 »
Evet orçun seni hiç bi zaman unutmayacaz :'(
Geri mi dönücem :P

• 1512
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Ocak 2008, 23:59:32 »
Her ne kadar tanımasamda adını duydum Fiddler 'ın yani Orçun abinin yazısı çok etkiledi ve çok duygusal olmuş .. Başta dediğim gibi tanımasamda özleyeceğim... :(

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 19 Ocak 2008, 15:22:56 »
Beni unutmuş. Ama ben onu unutmayacağım. Umarım tekrar aynı forumu paylaşırız.

Çevrimdışı Vesmor

• **
  • 85
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 28 Ocak 2008, 17:30:29 »
İlk katıldığım hp fan sitesiydi Senin için söylüyorum Orçun abi MULZİPLİK TAMAMLANDI !! VE BİTMİCEK!

Çevrimdışı Spectre

• 632
  • CatafaLque <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 28 Ocak 2008, 17:46:26 »
Ayh cok duyguLandım.Kendısını tanımıodum ama ıyı bırı oLduuna suphem yok.

Umarım en yakın zamanda aramıza katıLır yıne.

Elımde yarına bırakacagım bırkac satır soz
Gozlerımden yuregımın tentesıne damlayan bırkac damla yas
Gıtmek dusundugumden de zormus bılıyorum
Ama elımden bırsey gelmezmıs bîcare gıdıyorum.
Ölecegımı bıle bıle o yola yuruyorum.. ~

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #14 : 28 Ocak 2008, 18:00:00 »
Çok iyiydi çookk ilk fontlarımı bana o yollamıştı unutulmaz canımız akrdaşımızzz