Kayıt Ol

LOTRconquest

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: LOTRconquest
« Yanıtla #30 : 27 Ocak 2009, 18:54:06 »
Ben çalıştırdım ama kamera ve kontrol pek iyi olmamış gibi. PS3 yada xbox'ta daha iyi zevki çıkar diye düşünüyorum
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 27 Ocak 2009, 19:23:45 »
PS3 zaten istisna onda güzel bi şekilde oynanamayacak bi oyun düşünemüyorum :D
ama xbox360 ı bilemiyeceğim...
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 28 Ocak 2009, 22:27:47 »
Pc oyunlarına sardım bu ara, gördüğüm her oyuna "bunu mutlaka edinmeliyim" diyorum ama icraat yok... Bu da onlardan biri olur muhtemelen. Bulabilirsem direk alırım ama. :D

Çevrimdışı yuno44907

• **
  • 127
  • Rom: -1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 22 Temmuz 2009, 20:12:18 »
StarWars Battlefront gibi bir oyun. Sadece bunda bir tek okçu ranged. Oyunu anlatmak yerine size bir kaç taktik vereceğim. Warriorlar ve scoutlar entlerin ve trollerin tutma tuşu ile sırtına çıkabiliyor ve onları kolaylıkla öldürüyor. Aynı tutma tuşu ile kenarda top halinde yada ağaç halinde duran ent ve trollleri kullanabilirsiniz. Bayrağınızın yanına gidip yine bu tuş ile adam değiştirebilirsiniz. Büyücü alıp iyileşip okçu almak işe yarar mesela. Bu tuş ile mancınık bile kullanabilirsiniz. Okçu ile savunma tuşuna bastığınızda keskin nişancı olur. Keskin nişancı iken her şeyin kafasına nişan alın. Bu şekilde ente bile critical atabilirsiniz. Ama keskin nişancı seri atamaz. Yine de keskin nişan oyundaki en iyi şey. Büyücü ile fırlatma tuşuna basarsanız asası ile vuracaktır. Bu saldırı büyülerinizin hızlı dolmasını sağlar. Oyunun videolarını yaptım ve yapacağım.
www.youtube.com/user/yuno44907
Guilty gear ve FlatOut2 videoları da var.

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #34 : 22 Temmuz 2009, 20:21:16 »
Lotr serisine küfür niteliğinde bence bu oyun. Okçuyu veye thief i alan kazanıyor resmen. Taktik diye bir şey yok. Online moduda çok zayıf.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 22 Temmuz 2009, 20:46:18 »
Hani diyorum ki, oyunları tanıtmışsın da keşke oyundan bazı sahnelerin resmini de koysaydın. Konu oyun olunca, görseller daha bir güzel duruyor ;).

Çevrimdışı yuno44907

• **
  • 127
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 22 Temmuz 2009, 21:00:30 »
Linkte videolarım var!!!!
Onları izle=P
Ben en çok warrior seviyorum. Canı çok fazla. Baltayı attıktan sonra çullanıyor üstüne. Wizard ise iyileştiriyor. Savunmada çok iyi. Tüm büyüleri savunma amaçlı.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 22 Temmuz 2009, 21:05:13 »
Linki gördüm :). Ama burdaki konuya resim eklemen de hoş durur diye dedim. Konu senin, ben sadece tavsiye verdim ;). Görsel öğeler her zaman konuyu daha ilgi çekici yapar.

Warrior'ın cnaı fazlsaysa iyi iş yapar. Vurdumu yapıştırı diye düşünüyorum. Wizardlar da iyileştiriyorsa ne diyim :). Clericleri bildik biz bu iş için, ama savunma büyüleri farklı bir tat katar diye düşünüyorum

Çevrimdışı darkguardian

• **
  • 183
  • Rom: 6
  • tırı vırı yapmaya gerek yok dimi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 22 Temmuz 2009, 21:07:17 »
eklemese daha iyi olur hayatımda bukadar bekleyipte bukadar kahr olduğum tek oyundur
вєLuм ηaм aямσηтh, ηaм aямσηтh ωićтσяia
σηє daяк aFтєяησσηLiкє a Shadσw i FLєwтhяσuqh тhє яaiη тhaт FєLL Sićк wiтh Laмєηт
тσ тhiS hσuSє σF iηćєSт
Fσя whєη wє uηdяєSSєd вLaSphємiєS aqaiηSт ωєηuS wєяє яєηт тhσuqh a SiSтєя яємσωєd hєя whiтє вσdγ appяσωєd
тhє paяadє σF мγ hєaωєηLγ quєSтSγєт, aLL тσηquєS aяє ησт тяuє Sσмє aяє Fσякєd σя aSкєw Liкє aη uηćiωiL Sєяpєηт'S aт вєSт Fσя σuSтєd Fяσм єdєη i FauSтєd aLL яєaSση hσσк iη мσuтh Liкє Saiηт pєтєя paη тσ hauηт Faiяγ qяσωєS
aηd hσт ωiяqiη ćσωєS whєяє iη тhє pяσмiSćuσuS Swaм
i єLєćтєd LσωєяS aηd яєjєćтєd σтhєяS мaтhiSтяiSSєS тhaт dση'т qiωє a daмη

вuт Fσя тhσSє тhaт SтiLL dσ
мγ dєєp iηтєяєSт qяєw
тhє яiSє σF тhє тяuє pєηтaqяaм!

Blackthron Society

Çevrimdışı yuno44907

• **
  • 127
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 22 Temmuz 2009, 21:16:40 »
Evet oyunda çok berbat buglar var. Görsel buglar ve oynanışı etkileyen buglar. Her tür bug var oyunda. Bunun dışında iyi oyun. Yamalarla düzeltilir.

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #40 : 23 Temmuz 2009, 16:07:50 »
Oyunda warrior okçulara hedef olmaktan başka bir işe yaramıyor malesef :D

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 23 Temmuz 2009, 16:14:19 »
Konuyu bununla birleştirdim.

Yukarıda çok iyi bir oyun olacağını söylemişim. Oynayamadım bilgisayarım kaldırmadığı için ama yanılmışım anlaşılan :P
try again fail again fail better

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #42 : 23 Temmuz 2009, 18:51:32 »
Xbox'da oynadım campaing'i bitirdim, birkaç saatte online oynadım. Ama dediğim gibi oynayış çok sıradan ve kendini tekrar ediyor.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 22 Kasım 2009, 21:10:31 »
Bence bulabilirsin bu oyun heryerde vardır...
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 06 Ocak 2010, 17:38:45 »
Xbox'da oynadım campaing'i bitirdim, birkaç saatte online oynadım. Ama dediğim gibi oynayış çok sıradan ve kendini tekrar ediyor.
Buna katılmamak elde değil. Ama kötü de olsa Campaing ile birkaç saatliğine Orta Dünya'ya çekilmek hiç de fena olmuyor, oynanamaz değil, Multiplayer ile oldukça zevkli olabiliyor. Hero seçimleri serbest bırakılmış, bir seferde birden fazla Gandlaf fazla olabilir belki ama oyun grubunuzla birlikte farklı gruplara karşı oynanabilecek bir oyun. O kadar kötülenmeyi haketmiyor bence, elbette "The Battle for Middle-Earth" serisinden sonra epeyce kötü geliyor ama oynanabilir bence... Sonuçta Orta Dünya'yla ilgili kaç oyun var ki elimizde...