Kayıt Ol

Linkin Park

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Linkin Park
« Yanıtla #30 : 27 Şubat 2008, 22:23:02 »
Yavaş olmasında değilde tarzlarını değiştirdiler o olay pek hoşuma gitmedi ama SeD dün mtvde bütün programı izlediysen anlamışsındır neden tarz değiştirdiklerini falan olsun ama ben her haliyle seviyorum LP yi hala süperler ;D
ivet kank... ne anlatcam bak... :K (bu işareti sen biliyon xD ) tamm izlicem programı komşunun oğlu geldi matematik sorusu soruyo... :K şu bi reklama girsin yapam dedim... :K okudukça okuya yah... :K sonra da baamgil geldi zati... what ı've done un çekimlerini gösterirkene kapamak zoruında kaldım... bir daha çıksa da izlesem... ;D ama fazla anlayamadım yani niy eettiler öle bi anlatsana.. hem ayrıcanam tabiikide ne olursa olsun heppp sevücüm onlarıı ;D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 02 Temmuz 2008, 11:20:57 »
Offf, eskiden ne de çok dinlerdim ben bunları.. Anday bilir Lp'yle yatar Lp'yle kalkardım.
Ama artık dinleyemiyorum ya :/ Sebepler:

1. Meteora'nın ve Hybrid Theory'nin süperliğini MtM'de göremiyorum.
2. Özentilerin takıldığı bir grup oldu, iki lp dinleyip rakçıyız ayaklarına yatılmasına kılım.
3. Fıçı fıçılar puku pukular çok fazla..
4. Ve bugün Busta Rymes mi ne öyle biriyle olan bir düetini dinledim.. Amanınnn dedim resmen rap ki bu :/ Dedim tamam Lp bitmiştir..

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 02 Temmuz 2008, 13:53:26 »
Offf, eskiden ne de çok dinlerdim ben bunları.. Anday bilir Lp'yle yatar Lp'yle kalkardım.

2. Özentilerin takıldığı bir grup oldu, iki lp dinleyip rakçıyız ayaklarına yatılmasına kılım.
4. Ve bugün Busta Rymes mi ne öyle biriyle olan bir düetini dinledim.. Amanınnn dedim resmen rap ki bu :/ Dedim tamam Lp bitmiştir..

Megadeth başlığına yaptığı yorumdan sonra bi de bunu görünce müzik şeysi açısından evrim geçirip maymundan insanlığa geçebilmiş bir birey daha diye sevinmekteyim.
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 03 Temmuz 2008, 01:12:02 »

sen LPyi dün bitirdiysen yazık sana cansucum, bende biteli çok oldular ama evet sağolsunlar metale sızdım onlar sayesinde :P eksik olabilirler ama... ;D ;)

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 03 Temmuz 2008, 01:47:10 »
Sever idim, hala da yeri ayrıdır ama ne biliim dinleyemiyorum artık. Cansu da haklı tabi ki bi Numb'ın bi Forgetten'ın tadını, Valentine's Day ya da Shadow of the Day'de bulmak mümkün değil. Ama neyse işte yine de nu-metal denildiğinde önce Korn sonra LP gelir aklıma.

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 03 Temmuz 2008, 14:00:45 »
Megadeth başlığına yaptığı yorumdan sonra bi de bunu görünce müzik şeysi açısından evrim geçirip maymundan insanlığa geçebilmiş bir birey daha diye sevinmekteyim.

Ve şu anda bu yorumdan gurur duymaktayım.

sen LPyi dün bitirdiysen yazık sana cansucum, bende biteli çok oldular ama evet sağolsunlar metale sızdım onlar sayesinde :P eksik olabilirler ama... ;D ;)

Yok ya aslında çok uzun süredir dinlemiyordum da isim olarak dinlediğim gruplar içerisinde sayardım yine ;D Ama dün o klibi görünce yeter lan dedim kalktım pc'deki bütün şarkıları sildim felan.. ;D

Çevrimdışı May Day

• *
  • 34
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 13 Ekim 2010, 11:14:31 »
ohhhhooooo..

yeni albümle ilgili hiç mi yorum yok?

herkesin dinlemesi gereken savaş ve nükleer silah karşıtı bir albüm.

a thousand suns - bin güneş..

albümde japonyadaki nükleer felaketlere çok fazla gönderme var. zaten yanlış bilmiyosam albüm ilk japonyada piyasaya çıktı. bazı parçalar sanki o kaosun ortasındaymış gibi. en çok dikkatimi çeken şey ise parçaların başları ve sonlarının yapboz gibi uyumlu olması. albümü başlatıyorum. hangi parça nerde bitti umrumda değil. aynı zamanda savaşın tanrının cezası olduğu mesajı verilmiş. ve çok kısa ara bir parçada ise japonca bir cümle tekrarlanmış. o parçanın adı da ilgi çekici.

einstain derki 3. dünya savaşında ne kullanılacak bilmiyorum. ama 4. de taş ve sopalar kullanılacak.

şuanda ki durumumuz da bundan farklı değil. 2. dünya savaşında atom bombaları kullanıldı.

dünya bir daha hiçbir zaman o kadar masum olmayacak.

çünkü atom bombasının devri bitti. artık çok daha güçlü hidrojen bombaları var. atom bombasında reaksiyon büyük atomların parçalanmasıdır. hidrojen bombasında ise hidrojen atomları birleşerek helyuma dönüşür.

aynı güneşteki gibi. açığa çıkan enerji ise aynı kütledeki atom bombasının 1000 katı kadardır.

a thousand suns ha?

God save us everyone,
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand
The sins of our tongue
The sins of our father
The sins of our young
harry potter
talihsiz serüvenler dizisi
orta dünya
star wars (film)

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 21 Ekim 2010, 16:15:08 »
ben bir tek in the end sevdim

Ceddry Edain

Çevrimdışı boromir

• **
  • 374
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 22 Ekim 2010, 22:18:42 »
ben bir tek in the end sevdim

Ben de bir reklamda duymuştum bu şarkıyı. Tak bir baktım kuzenim benim telefonuma atmış bile :D.

Çevrimdışı Good Life

• **
  • 73
  • Just smile :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 14 Mart 2011, 16:58:57 »
Harika bir grup Linkin Park.Soundtrackları mükemmel ! Kesinlikle en sevdiğim gruplardan biri ayrıca hemen hemen herkesin bildiği gibi ' NUMB ' gibi olağanüstü bir şarkıları var ne söylenebilir ki başka.Tabi benim favorilerimden biri olmasına rağmen Linkin Park denildiğinde aklıma ilk gelen şarkılar 'Faint' ve 'Given Up'tır.'In the End' i de unutmamak gerekir  :)..
Maybe tonight ...
Just tell me where and when

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #40 : 09 Ağustos 2011, 12:15:17 »
Yaptıkları son albüm ile evrim geçirmişlerdir. Bence son albümü de oldukça hoş. Daha çok melodi var. İnsanın hoşuna gidiyor. :)

Bırakın artık 'Hybird Theory' ve 'Meteora'yı. O devir bitti. Adamlar daha o tür müzik yapmayacaklarını kesin bir dille söylüyorlar. Sürekli yeni bir tarza geçiyorlar. Bence böylesi daha iyi.

Çevrimdışı KingKiller

• 519
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 19 Ekim 2012, 19:41:03 »
Şarkılarını günde 20 kere üst üste dinlemişliğim vardır. Ama en çok Lost İn The Echo yu severim. Yeni albümlerinden bir şarkı.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı Maedhros

• **
  • 200
  • hmm akraba katli mi? bayılırım!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 19 Ekim 2012, 20:08:37 »
Normalde bu grubun yaptığı tarz şarkıları pek sevmezdim. Fakat Rolling in the Deep şarkısını yorumlayışları çok iyiydi. Artık rastladığımda veya aklıma geldiğimde üşenmem, dinlerim. Bir sanatçı/müzisyen olarak müziğe ve sanata karşı sorumluluklarını tam olarak yerine getiriyorlar bence.
"O çılgınlık anında Iluvatar üzerine ant içtik kardeşim.
Eğer sözümüzden dönersek Sonsuz Karanlığı çağırmış olacağız.
Ve söyle bana, o zaman bizi kim kurtaracak?"

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 19 Ekim 2012, 21:16:38 »
Biraz ağır konuşacağım ama bunların şarkılarını hiç sevmedim, hiç sevmeyeceğim.