Kayıt Ol

Hürriyet 60.Yıl Özel Gazetesi

Çevrimdışı Edoras

• **
  • 317
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Hürriyet 60.Yıl Özel Gazetesi
« : 02 Mayıs 2008, 12:30:35 »

Hürriyet Gazetesinin bugün 60. yaşını kutluyor. Bu özel günde ise okuyucularına özel olarak hazırlanmış 60 yılın en çarpıcı ve unutulmaz olaylarından hazırlanmış 238 sayfalık toplam 13 gazete ile koleksiyonluk bir albüm sunuyor.

Ekler içerisinde Hürriyet 'in ilk sayısı orjinalini koruyarak tıpkı basımı; bu tarihi gazete ile birlikte 6 gazete de siyaset, spor ,sanat, ekonomi... başlıkları altında Türkiye'nin geride bıraktığı 60 yılın izleri ve güncel hürriyet gazetesi bulunmakta.

Bu özel gazeteyi en azından 1 Mayıs 1948 tarihli gazeteyi kaçırmamak için elinizi çabuk tutun. Bu arada bi ayat artışı yapılmamış 35 kuruş ve ekler özel ambalajın içinde...

Bu alıntıyla girdim konuya kusura bakmayın :P Dün açılması gerekirdi ama olmadı, yazıyı da geçmiş zaman olarak okuyabilirsiniz :P

Dün koştum koştum koştum yine koştum ama bulamadım  :hemk sinir oldum tanıdık marketlere de küfür ettim niye ayırmadılar diye :P ama babam elinde gazeteyle gelince pek bi sevindim  ;D

Ya bu 60. yıl özel gazetesi çok etkileyici  :D Hele 1948'deki sayısı süper  :D çok hoşuma gitti, okudum okudum. Son 60 yıldaki olayları enine boyuna açıklamışlar. Umarım hepiniz almışsınızdır, kaçırılmaması gereken bişeydi bence. Ohh aldım çok mutluyum ama  ;D  özenle de saklayacağım gibi geldi bana :P
Oturup burda yazanlardan bahsetmek güzel olurdu ama bilgisayara şimdi girebildiğim için anca bu kadar malzeme buldum kendime  :hemk Zaten okumuş arkadaşlar da yorumlarını uzun uzun yazıp esirgemezlerse ne kadar özel bi sayı olduğu ortaya çıkmış olur... Bu kadar sanırım :P dur bakıyim, çok harikaydı ama  ;D

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hürriyet 60.Yıl Özel Gazetesi
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2008, 12:37:34 »
Çok güzel bir projeydi. Aldım fakat daha ancak şöyle bir inceleyebildim. Bu akşam bakacağım.

Fakat fiyat artışı olmaması sebebiyle reklama çok ağırlık vermek zorunda kalmışlar. Konular çok bölünmüş. Bazı sayfalarda sadece bir iki tane haber var. Bazılarında hiç yok. Her gazetede en az iki tane tam sayfa reklam var. Yine de güzel. İlk sayısını vermeleri harika olmuş. Çok beğendim.  ;D