Kayıt Ol

Bfme-2 Osmanlı mod

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Bfme-2 Osmanlı mod
« : 25 Mayıs 2008, 20:42:15 »
Yorum:Bence bfme 2 'yi bitiren herkes bu yamayı yükleyip oynamalı mükemmel bişey.Daha önce arkadaşlarımdan duyup yüklemiştim osmanlı mod'u ama sadece skirmish oynayabiliyorduk.Ama yeni mod'da Osmanlının önemli 20 savaşıda var.Ben onlarıda bitirdim ve hayran kaldım keşke daha fazla bölüm olsa diyorum ve sizde faydalann diye koyuyorum.

-Osmanli devleti ve Haclilar secenekleri oyuna eklendi.

-Kahramanlar (Padisahlar): Fatih Sultan Mehmed, Yavuz Sultan Selim, Yildirim Bayezid, 4.Murad, Genc Osman, Kanuni Sultan Suleyman ve Hasan Can. Yuzuk Alindiginda Efsane Sultan Alparslan cikiyor.

- Kahramanlarin Bazi ozellikleri Degistirildi, Bazi Yeni ozellikler Eklendi.Tom Bombadil Yerine Nasreddin Hoca cikiyor.Create a hero bolumune turk cengaveri eklendi (akinci beyi)

-Askerler Degistirildi : Akinci, Sipahi, Kapikulu Neferi, Muhafiz, Sekban, Yeniceri, Acemi.

-Oyun Esnasinda Mehter Marslari caliyor.

-20 bolumden olusan tarihi Osmanli Savaslari kismi eklendi.

-Oyun Turkcelestirildi.

Bfme-2 Osmanlı Mod'u İndir

-Not: Modun duzgun calisabilmesi icin oyununuza hic mod veya yama yuklenmemis olmasi gerekir.

Oyunun ana sayfası için tıklayın.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Ynt: Bfme-2 Osmanlı mod
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2008, 12:10:11 »
Çok övüyorlar ama hiç oynama fırsatı erişemedim bu modda. İlgi çekici doğrusu. :)

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2008, 13:23:37 »
İlginizi çekmesin. Bakmayın görmeyin oynamayın. Bu kadar dengesiz bir mod görmedim. İnsanları resmen güçsüzleştirmişler ve oyundaki tüm mantığı dengeyi bozmuşlar Osmanlı Mod var diye gittiğimiz internet kafeyi bırakmıştık.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2008, 15:05:10 »
Ben oynadım hoşuma gitti ne eksik ne fazla bi yanını görmedim.Adam ufacık imkanlarla iyi iş başarmış.Umarım kendisi ileride oyunlara yama yapmak yerine,kendi oyununu yapar.Dengesiz tarafı neresi merak ettim.Bir iki hatayıda eksik kabul ediyorsan dikkatini çekerim adam sadece belirli imkanlarla çalışıyor ve ea sports'ta ki gibi koca bir ekibi yok.

Çevrimdışı fake*

• **
  • 354
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2008, 15:43:29 »
İlginizi çekmesin. Bakmayın görmeyin oynamayın. Bu kadar dengesiz bir mod görmedim. İnsanları resmen güçsüzleştirmişler ve oyundaki tüm mantığı dengeyi bozmuşlar Osmanlı Mod var diye gittiğimiz internet kafeyi bırakmıştık.
doğru güzel bi mo diğil

Çevrimdışı fluffy_drei

• *
  • 22
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2008, 02:27:12 »
Çok övüyorlar ama hiç oynama fırsatı erişemedim bu modda. İlgi çekici doğrusu. :)

onur ;D bence oynama fırsatını edinmesen daha iyi olur ;D öncelikle legolas a emeğine sağlık diyorum paylaşımı için, ve sonra geliyorum işin ince tarafına :D  battle for middle earth - osmanlı mod ilk olarak battle for middle earth 1 için yapılmıştı ve bi hayli keyifliydi :) oyunun dinamikleriyle fazla oynamadan, dengelere pek de dokunmadan ufak ayrıntılarla oyunu daha keyifli kılabilmeye muktedirdi. ancak battle for middle earth 2 ile fanların hazırladıkları modların kaliteleri düşmeye başladı, nedendir bilinmez... :(
zaten battle for middle earth 2 nin oyun karakteri başlı başına bir faciaydı. zira oyunun satış rakamları %20 civarında artış gösterdi ;D yeni bir versiyon varken eskiye karşı rağbet, yeni olanın daha kötü olmasıyla açıklanabilir kapitalist dünyada :) yine de bu oyuna hala eski sempatisini kaybetmeyen, mod hazırlamak ve harita yapmak, kendi haritasında oynamak isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim memnuniyetle :)
Hasta siempre Comandante..!

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2008, 19:07:49 »
Ben daha başlayamadım bir türlü :( Nasip kısmet olursa bu yaz. Ama seven bir arkadaşım var; görür görmez ona tavsiye ettim :D Önce o oynasın beğenirse oynarım :P

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #7 : 04 Haziran 2008, 19:39:03 »
Bilgisayarım BFME-2 kaldırmaz dedim, kaldırdı :yup, çatır çatır oynuyorum, modun güzel olması önemli değil, osmalnının yaptığı savaşları oynamak ilgi çekici.En kısa zamanda oynicam,  :hmm

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Haziran 2008, 20:00:07 »
Bilgisayarım BFME-2 kaldırmaz dedim, kaldırdı :yup, çatır çatır oynuyorum, modun güzel olması önemli değil, osmalnının yaptığı savaşları oynamak ilgi çekici.En kısa zamanda oynicam,  :hmm
ehh kimin sayesinde :P, kıymetimi bil... :P Hocam bence de o kadar güzel bir mod değil sadece eğlenceli olmuş mehter marşı falan şahsen ciddiye alarak oynamadım hiç, oyüzden güç seviyeleri pek dikkatimi çekmedi, yani sadece eğlence olsun diye...ama itiraf etmeliyim ki görevler ilgimi çekti... paylaşım için sağol... ;) ;D

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
  • Life is only joke maybe we make it!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Haziran 2008, 18:15:12 »
waoow gerçekten çok güzelmiş eski sürüm gerçekten çok kötüydü ama bu sefer çok güzel olmş ellerine saglık legolascım