Kayıt Ol

Vampir RP ~ Oyun Sayfası

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vampir RP ~ Oyun Sayfası
« Yanıtla #135 : 13 Haziran 2008, 20:31:38 »
"Yukarı gitmek için bu kadar ısrar ettiğine göre kulede bizi başka şeyler bekliyo olabilir.Güneşin doğmasına az kaldı hemen yukarı çıksak iyi olur" diyorum.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 13 Haziran 2008, 20:33:11 »
Legolas'ın dediklerine katılıyordum "evet yukarı çıksak iyi olacak yanmak istemiyorum daha öldüreceğim birsürü "şey" var" diyorum ve Marian'ın diyeceklerini bekliyorum..
she's back!!

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 13 Haziran 2008, 20:40:35 »
Bir süre susmayı yeğledikten sonra Elisa'nın soran bakışlarına yanıt veriyorum."Elimden geldiğince yetişmeye çalıştım,bir tuzağa yakalanmamam büyük şanstı.Ama hala yukarda biriler olmalı,buraya kısılıp birşeylerin gelmesini bekleyemeyiz.Bu pentegramın büyük bir sırrı olmalı.Korkarım bizimle ilgili.Sonra dönüp tekrar buraya gelmeyi planlıyorum.Gün sona ermeden.."

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 13 Haziran 2008, 20:41:41 »
"eh karar verildiğine göre hadi bakalım yukarı..." diyorum ve merdivenlerden yukarı çıkmaya başlıyorum..
she's back!!

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 13 Haziran 2008, 20:44:24 »
Elissaya başıma gelenleri hatırlatarak dikkatli olmasını söylüyorum.Temkinli bir şekilde 5 kişi yukarı çıkıyoruz.Yukarda tahmin ettiğimizden çok fazla şey olabilir.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #140 : 13 Haziran 2008, 20:45:14 »
Sonunda kulenin tepesine ulaştığınızda, Etraftaki en yüksek yerlerden birinde olduğunu fark ediyorsunuz. Kuleden dışarı baktığınızda, Tüm Londra'yı açık bir şekilde görebiliyorsunuz.

Kulenin üst kısmı parçalanmış durumda ve Bir masa var sadece. Masanın üzerinde bir kaç kağıt tomarı saçılmış durumda.

Güneşin doğmasına son 3 saat
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 13 Haziran 2008, 20:46:20 »
masanın üstündeki kağıtlar dikkatimi çekiyor ve değişik birşey bulma umuduyla onları incelemeye koyuluyorum...
she's back!!

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 13 Haziran 2008, 20:47:24 »
Kılıcımı yere eğip, masaya doğru yaklaşıyorum.Kağıtlarda yazanları okumaya çalışıyorum.Kağıtlarda bir tılsım olabileceğini düşünüp dokunmuyorum.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 13 Haziran 2008, 20:51:08 »
Kağıttakileri çözmeye başlıyoruz galiba okumaya devam ediyoruz.Kağıtlar tılsımlı olabilir okumakla yetiniyoruz.Acele etmezsek hepimiz kül olabiliriz.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 13 Haziran 2008, 20:52:17 »
Eliisa, Kağıtlarda Şatonun bir haritasını ve şatonun tarihçesi ile alakalı bilgiler buluyor. (Görev Tamamdır. Şatodan Çıkıp Aaron'un Kalesine gitmeliniz. Yanlız direk gidemezsiniz, Yolda bir şeyler çıkabilir, adım adım yazın)

Kağıtları incelerken, Masanın altında, kemikler buluyorsunuz.
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 13 Haziran 2008, 20:54:13 »
"evet olay budur sanırım girdiğimiz kapıdan geri dönmemiz gerekiyor..olabildiğince dikkatli vede hızlı olmalıyız anlıyormusunuz...hadi başlayalım" diyorum
she's back!!

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 13 Haziran 2008, 20:56:28 »
Aşağı doğru hızlıca iniyoruz vakit az çünkü bi yandan dikkatli olmaya çalışıyoruz buraya kadar pek olağanüstü bir durum yaşamadık bundan sonrada yaşamayız diye umuyoruz

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 13 Haziran 2008, 20:57:28 »
Kemikler dikkatimi çekiyor,bir insanın kemikleri olduğunu düşünüyorum.Ama düşüncelerimi dile getirmeyip arkalarına geçiyorum.Kılıcımı tekrar kaldırıp etrafa göz atarken diğerlerine de sesleniyorum."Oyalanmayın,gece bitmeden bu görevi bitirmeliyiz."Sonra önden ilerleyip şatonun çıkışında onları bekliyorum.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 13 Haziran 2008, 20:58:55 »
Şato'nun çıkışına ulaştığınızda, şatoya doğru ellerinde bir sürü meşale ile gelen bir halkı görüyorsunuz. Sanırım amaçları şatoyu yakmak.
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 13 Haziran 2008, 21:00:35 »
şu anda şatonun dışındayız güneş doğmak üzere karşımızdaki pis insanlarada saldırmak istiyorum ama vakitde kaybedemeyiz belkide bizi görmemeliler.. "acele etmeliyiz Aaron'un kalesini bulmalıyız" diyorum içimden.. haritayı alelacele yere seriyorum ve diğerlerinide çağırıp "saldırıyormuyuz, devam mı ediyoruz" diyorum
she's back!!