Kayıt Ol

En güçlü fantastik karakter....

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Ynt: En güçlü fantastik karkater....
« Yanıtla #15 : 18 Haziran 2008, 17:13:52 »
benim bildiğim en güçlü ama aynı zamanda en salak karakter => voldemort (ama karizmatik ya bu adam =)

bence en güçlü karakter gerçektende Tulkas'dır. Ancak biraz dah abartırsak Ilúvatar'da diyebiliriz tabi ;D
#rekt

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Haziran 2008, 17:17:26 »
Ya tamam belki bazı hatalar yapmış olabilir Voldemort...
Ama güçlü olduğu gerçeğini değiştirmez..
zaten başlıktada en güçlüsünü soruyo
o zaman bütün Karanlık Taraf Adına Voldemort diyebiliriz...

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Haziran 2008, 17:19:06 »
En güçlüsü o olamaz. Karanlık tarafın en güçlü karakteri tanrılardan biri olmalıdır o zaman. Çükü çok fazla karanlık tanrı var, voldemorttan daha güçlüdür çoğu eminim
#rekt

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Haziran 2008, 17:20:12 »
benim bildiğim en güçlü ama aynı zamanda en salak karakter => voldemort (ama karizmatik ya bu adam =)

Atahan yok, tek kendim kapışiym :P
Şincik bayanlar baylar :D
Karanlık Lord, serinin ilk altı kitabı boyunca salak malak değildi, oldukça zeki ve güçlüydü derim ben. Onun zekası zaten altıncıda Riddle'ın geçmişine bakılırken kanıtlandı, bunu inkar etmeyiniz. Ne olduysa yedincide oldu, Rowling sırf Harry kazansın ve çocuklar mutlu olsun diye kitabın sonunu batırdı. Olaya bakınız, ilk altı kitapta zekasıyla övülen adam Harry'den laf yedi ve olabilecek en saçma şekilde öldü. Rowling kalkıp da dillere destan bir düello yaptırsaydı ağzımı açmazdım ama öyle olmadı işte.. =) Onun için o son sahneyi bir istisna olarak alınız derim ben. Bu durumda Karanlık Lord'un zekası tartışılmaz.. ;)

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Haziran 2008, 18:08:32 »
Atahan yok, tek kendim kapışiym :P
geldim cnm geldim tek olurmu yaa anca gördüm k.bakma :D

şimdi arkadaşlar voldemortun yaşamı boyunca yaptığı bir hata göremiyorum sadece jkr herhalde harryi öldürüp karanlık lordumu kazandırsaydı kalemi ile dünyadaki 500milyon hpci (bence daha fazla) herhalde evini başına yıkardı
birde cansunun dediklerine çok şiddetli bir şekilde katılıyorum lord voldemort ilk 6 kitapta yaptığı hata göremiyorum ama harryde hep son anda yırttı paçayı :P 1.kitapta felsefe taşı 2.kitapta fawkes 3.kitapta pek olay olmadı ama kılkuyruğu öğreniyoruz 4.kitapta priori ıncantatem (gerçekten ucuz yırttı) 5.kitapta ise dumbldore farkı  6.kitapta ise tom rıddleın hayatından kesitler vs vs . .
7.kitap ise benim ve aynı fikirde olduğum arkadaşlar için bir felaket o ona büyü attı bişey oldu harry ortaya çıktı güm pat çat voldemort öldü esas böle bi son salaktır bence genede yorumları sizlerede bırakıyorum

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Haziran 2008, 18:43:28 »
geldim cnm geldim tek olurmu yaa anca gördüm k.bakma :D

şimdi arkadaşlar voldemortun yaşamı boyunca yaptığı bir hata göremiyorum sadece jkr herhalde harryi öldürüp karanlık lordumu kazandırsaydı kalemi ile dünyadaki 500milyon hpci (bence daha fazla) herhalde evini başına yıkardı
birde cansunun dediklerine çok şiddetli bir şekilde katılıyorum lord voldemort ilk 6 kitapta yaptığı hata göremiyorum ama harryde hep son anda yırttı paçayı :P 1.kitapta felsefe taşı 2.kitapta fawkes 3.kitapta pek olay olmadı ama kılkuyruğu öğreniyoruz 4.kitapta priori ıncantatem (gerçekten ucuz yırttı) 5.kitapta ise dumbldore farkı  6.kitapta ise tom rıddleın hayatından kesitler vs vs . .
7.kitap ise benim ve aynı fikirde olduğum arkadaşlar için bir felaket o ona büyü attı bişey oldu harry ortaya çıktı güm pat çat voldemort öldü esas böle bi son salaktır bence genede yorumları sizlerede bırakıyorum
burada yorum yok, msne gelin :P ;D

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 18 Haziran 2008, 18:48:50 »
Ne olmuş burada yahu.. :P

Öncelikle karakterlere tabii ki tanrıları katmıyacaksınız ozaman Paladine'de diyebilirsiniz buna ki hiç adil olmaz çünkü adı üzerinde tanrı yani.. (Raistlin'i karıştırmayın.. :P )

Her karakterin aslında zayıf bir tarafı vardır, oradaki isimleride özellikle seçmedim o an aklıma geldi ve yazdım, anlayacağınız sadece örnek onlar, Dumbledore'yi niye karakterden saymamyım o zaman.. (Gay olduğundan değil falan.. :P )

Ve Umut ne Belgariad nede Belgarath orada Belgarion yazıyor.. :P

"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 18 Haziran 2008, 19:44:48 »
biz andayla bu olayı tartıştık,tartışıyoruzda :D
hakan abi haklı tanrıları katmayın uleynnn aynı şeymi :D

Lord Voldemort,Sauron,Gandalf,Aragorn,Pevensie kardeşler şu an aklıma gelenler yazdıklarımın çoğu yok ama neyse idare edin artık :P

Çevrimdışı Anita

• **
  • 156
  • Milamber
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 18 Haziran 2008, 21:23:18 »
Sör Sparhawk,Raistlin veee gönlümün sultanı Snape tabiki.

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • Rom: 2
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
Ynt: En güçlü fantastik karakter....
« Yanıtla #24 : 19 Haziran 2008, 00:50:45 »
harry potter ile alakalı bir tartışma var ve bunun içinde ben yokum, olacak iş değil sizleri kınıyorum.

şimdi konu voldemort ve herkes voldemort un yanında olduguna göre her ne kadar bende voldemort hayranı olsam da anti voldy cilik yapıp tartışmayı sürdürmeye çalışayım...

voldemort un müthiş zekasından en son bahsedicem, önce 6 kitap boyunca hiç hatası yoktu diyenlere bi kaç ufak şey hatırlatmam lazım.   yeni yetme bir çocuk,sevgisiz ve güç peşinde doğal bir durum. gücü arzulamak ve en iyi olmaya çalışmak tabi ki hata değil.  hatası şu, ölümsüzlüğü aramak yada bunu saplantı haline getirmek...yap bir iki tane hortkuluk olsun bitsin, 7 tane hortkuluk yapmak üstelik aldıgı hasarı bile bile,kendisine zarar verdiğini göre göre buna devam etti.ruh diye bir şey kalmazken,yakışıklı yüzü iğrenç bir surata dönüşürken yine de devam etti ve ilk hata imkansıza gitmek ve hortkuluk meselesini abartmak oldu. şu var hortkuluklar ile alakalı bir durum yok neden hata olsun adam istediğini başardı diyebiliriz ama sonuçta istediğini başarsa da büyük bir hata yaptı.

2. hatası ise hortkulukları koydugu yerlerdi.hortkulukların yerlerini ben  bulabiliyorsam ( okuyanlar bilir hikayemde godric s hollow da bi hortkuluk oldugunu yazmıştım ama yanıldım gringotts ta çıktı diğerlerini bulmuştum ) dumbledore da bulabilir ki harry bile buldu.
bir bebeği öldürmeye çalışmak ise başlı başına bir hataydı, tabi oluşan fiyasko ve harry nin içine kendi ruhunun girmesi tuz biber oldu.bu kadar büyük bir büyücü yeni doğmuş bir çocuktan korkuyorsa kusura bakmayın arkadaşlar ben ona saygı duymam.

felsefe taşından bir hata; harry yi yakalamışsın ne ugraşıon taşla falan öldür gitsin. ne sorun kalır ne de başka birşey. sırlar odası nda ; bu kadar büyük bir büyücü ankanın göz yaşları ne işe yarar nası bilmez. hp kitaplarını okumayanlar bile bunu bilebilir. ayrıca günceyi oraya atıp hava atmak ayrı bi aptallık, günceye gözü gibi bakması gerekiyordu. ateş kadehinde; harry expelliarmus dan başka bir büyü bilmiyor,sen bir zihnefendarsın ve zihnini okuyabilirsin. mezartaşının arkasından çıktıgında bile harry nin bu büyüyü yapacağı belli neden avada kedavra ile uğraşıon,önce onu savuştur sonra öldürürsün. bi de elinden kaçmasına izin veriyorsun.

zümrüdüanka da ; küreyi kendisi alabiliyor,içeriye de cisimlenebiliyor neden harry ile uğraşıyor ki  gir al. boş yere onunla bununla uğraşıyor. bi de yetmezmiş gibi harry nin içine giriyor, ulan öldür gitsin...  melez prens; burada hata aklıma gelmiyor, daha çok voldemort u öldürmeden önce son kitapta ne kadar zeki oldugu anlatılmaya çalışılmış. son kitapta ise harry nin zihnini okuyabilmek varken asa olayını çözememek aptallık. tamam jk nin burda büyük rolü var ama harry açıklamış sana o asa işlemez hala ne uğraşıyosun be kardeşim...
harry den korkup yenilmez asayı arayan bir adam nasıl olur da dünyayı fethedecek biri olur ve bu kadar çok hatasını saydıgım bu adam nasıl olur da hatasız olur  alın size tartışma
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 19 Haziran 2008, 13:15:02 »
Gandalf ve Sauron,

Bu çiftler karşılaştığında yenilen düşer, yenen dünyaya hakim olur.
Dumbledore ve Voldemort

Aslan 'ı unuttuk herhalde; Mistik Aslan ; Narnia'nın yaratıcısı; denizlerdeki imparatorun oğlu bla bla.Sanırım o bir hayvan diye pek aklı(n)mıza gelmedi ama saydıklarınızın da pek insan olduğu söylenemez diye düşünüyorum. Bence o da çok güçlü bir karakter ama Dumby ve Gandalf gibi onun da bir düşmanı var; Beyaz Cadı. Bence, binlerce yılın kış geçmesini sağlayan, Dünya'ya da hakim olur

Dumbledore falan dedik ama bence Harry de en az onun kadar güçlü. Üstelik bir Gryffindor ve onda o kapasiteyi görebiliyorum.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #26 : 19 Haziran 2008, 16:42:14 »
Hepsini aynı evrende incelemek yanlış bence.. :/

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 19 Haziran 2008, 16:47:55 »
Hepsini aynı evrende incelemek yanlış bence.. :/
Hayır bizim burdaki amacımız zaten kendi hislerinize göre hangisi güçlü olayı. Yani tabiiki o bunu döver gibi bir ayrım yapmak söz konusu bile değil. Gönlünden geçen hangisiyse odur en güçlüsü... :)
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #28 : 19 Haziran 2008, 16:53:00 »
Her evrende başka birisi geçiyor şimdi benden.. (Uyuzluğuna :D ) Ne olacak peki? :P Ayrım yapamayacağım galiba.. :)

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 20 Haziran 2008, 00:18:34 »
Black Smoke :P

try again fail again fail better