Kayıt Ol

Nightwish

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nightwish
« Yanıtla #15 : 04 Mayıs 2008, 17:55:44 »
Tarja'dan sonra yeni vokalin grubu batıracak aşamaya geldiğini düşündüğüm gruptur.(bu nasıl cümledir ya :D)
Tarja o kadar iyi sayılmazdı ama Anette Herr'ün de dediği gibi aratıyor :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı dark_life

• *
  • 20
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Mayıs 2008, 14:40:14 »
bence bu grup tarjasız bi hiç yani N.W sevenler kızmasın ama tarja varken daha iyiydi...

Çevrimdışı Arago

• *
  • 40
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 03 Temmuz 2008, 12:00:00 »
anette ne gudubet bi kadınsın ya,böyle sahnede bi bıcır bıcır hareketler,zıp zıp zıplamalar.nightwish denilince durulur,bi ağırlığı vardır olayın,karizması vardır yani.Ah tarjam ah ah

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Temmuz 2008, 18:41:10 »
While Your Lips Are Still Red'den sonra bütün albümü indirdim, çok çok hastası değilim ancak sevilir dinlenir bi grup benim için. Bye Bye Beautiful da bi tanedir bu arada.

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Rom: 14
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 11 Temmuz 2008, 18:22:55 »
süperdir, gerçekten bir grup olan en iyi gruplardan...

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #20 : 29 Mart 2011, 21:25:45 »
Tarja'dan sonra kendi kendini bitirdi bence. Tarja gibi az rastlanılacak bir sese sahipsin, ne diye ayırırsın yollarını değil mi ama. Tarja'dan sonra da zaten o güzelim besteler çocuk şarkısı gibi gelmeye başladı kulağıma. hala eski dönemi ararım.
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 29 Mart 2011, 21:41:37 »
Tarja'dan sonra kendi kendini bitirdi bence. Tarja gibi az rastlanılacak bir sese sahipsin, ne diye ayırırsın yollarını değil mi ama. Tarja'dan sonra da zaten o güzelim besteler çocuk şarkısı gibi gelmeye başladı kulağıma. hala eski dönemi ararım.

Tarja'nın çok kaprisli olduğunu ve grup üyelerinin artık buna dayanamadığını duymuştum. Ne kadar doğru, şimdi kesin bir şey demeyeyim. Ama şu var, o gidince gerçekten kendi kuyularını kazdılar.

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #22 : 29 Mart 2011, 21:49:51 »

Tarja'nın çok kaprisli olduğunu ve grup üyelerinin artık buna dayanamadığını duymuştum. Ne kadar doğru, şimdi kesin bir şey demeyeyim. Ama şu var, o gidince gerçekten kendi kuyularını kazdılar.

ben de öyle biliyorum bu grupan atma işinin nedenini. ama ne olursa olsun başka şekilde de halledebilirlerdi bence. kadın Sibelius'ta eğitim görmüş, sadece bu bile yeter.
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı LordKunduz

• **
  • 82
  • Rom: -2
  • Bazen bende kara kule mi bulmak istiyorum!
    • Profili Görüntüle
    • Facebook adresi
« Yanıtla #23 : 12 Temmuz 2011, 09:25:45 »
İlk dinlediğim metal müzik m.ö. 2005 yılında Nightwish'in 10th man down isimli şarkısıydı.İyidir o grup.
TO LIVE IS TO DIE

Çevrimdışı Meczup

• *
  • 44
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 30 Ağustos 2011, 01:36:23 »
Power metal grupları soprano sesli vokal kullandığında ortaya harika işler çıkıyor,ben Nightwish de bunu çok iyi hissediyordum ama keşfettiğim zaman tarja ablamızın gruptan ayrıldığını bilmiyordum ve açıkçası yeni vokallerini dinlediğim zaman soğudum gruptan,o grubun havasını hiç kaldıramıyormuş gibi geldi,ses tarjanın yanında çok sönük,ayrıca sahne performansı iğrenç sen pop müzik grubunda değilsin ki be ablacım insan bari bir iki headbang yapar biraz aykırı falan giyinir o havayı yansıtır,grup elemanlarına da şaşmak gerek böylesini çok aramışlar!!

Çevrimdışı Narr

• **
  • 115
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 30 Ağustos 2011, 11:11:24 »
Edit: Sevmediğim bir grup, kötü sözleri hak etmiyor, saygı duyulması gerekiyor. İnsan gibi yorumu hak ediyor.

Çevrimdışı Meczup

• *
  • 44
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 01 Eylül 2011, 23:58:24 »
Başlarım Nightwish gibi gruba. Hiçbir zaman sevmedim. Çok gevşek ve lakait müzikleri olan, içinde şımarıkları barından, ukala bir gruptur kendileri. Küçüklüğümdne beri kendilerinin sesini duyduğumda başımda bir ağrı, miğdemde ise bir bulantı hissederim. Power metali de senfoniğini de cartını da curtunu da asla kafam kaldırmaz. Kuru gürültü gibi geliyor insana. Vokalleri değişmeden önce de sevmiyordum, ne kadar şanslıyım değiştikten sonra hayal kırıklığına uğramadım ve tiksintim artmadı. Buradan Nightwish'e ne olur ya kapatın o grubu ya da polis çağıracağım demek istiyorum. Teşekkür ederim.
"Kuru Gürültü"

Metal sevmeyenlerin sık kullandığı kelimelerden...Dikkat et dostum bu kelimeyi zamanında bende dedim ve şimdi bu laf benden acısını çıkarıyor...

"Hard Rock Hallejulah"...

Çevrimdışı Narr

• **
  • 115
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 04 Eylül 2011, 11:56:15 »
Başlarım Nightwish gibi gruba. Hiçbir zaman sevmedim. Çok gevşek ve lakait müzikleri olan, içinde şımarıkları barından, ukala bir gruptur kendileri. Küçüklüğümdne beri kendilerinin sesini duyduğumda başımda bir ağrı, miğdemde ise bir bulantı hissederim. Power metali de senfoniğini de cartını da curtunu da asla kafam kaldırmaz. Kuru gürültü gibi geliyor insana. Vokalleri değişmeden önce de sevmiyordum, ne kadar şanslıyım değiştikten sonra hayal kırıklığına uğramadım ve tiksintim artmadı. Buradan Nightwish'e ne olur ya kapatın o grubu ya da polis çağıracağım demek istiyorum. Teşekkür ederim.
"Kuru Gürültü"

Metal sevmeyenlerin sık kullandığı kelimelerden...Dikkat et dostum bu kelimeyi zamanında bende dedim ve şimdi bu laf benden acısını çıkarıyor...

"Hard Rock Hallejulah"...

Edit:  Sözlerimi yakışık almadığından dolayı geri almış bulunmaktayım. BU durumda size vermiş olduğum cevabın da ben hiçbir şey söylemediğim için -artık- geçerliliği bulunmuyor. Değerli vaktinizi çaldığım için kusurumu hoş görün. İyi forumlar.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #28 : 04 Eylül 2011, 12:15:59 »

Madem sevmiyorsunuz, neden grup için özel olarak açılmış bir başlığa mesaj yazma zahmetine katlanıyorsunuz anlayamadım. Sevmeyebilirsiniz, en doğal hakkınız. Ama başkalarının hoşlandığı bir şeye "Başlarım böyle gruba" tarzı bir mesaj atmak bence yanlış. Her zaman yaptığınız gibi görmezden gelebilirdiniz pekala.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Narr

• **
  • 115
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 05 Eylül 2011, 00:14:01 »

Madem sevmiyorsunuz, neden grup için özel olarak açılmış bir başlığa mesaj yazma zahmetine katlanıyorsunuz anlayamadım. Sevmeyebilirsiniz, en doğal hakkınız. Ama başkalarının hoşlandığı bir şeye "Başlarım böyle gruba" tarzı bir mesaj atmak bence yanlış. Her zaman yaptığınız gibi görmezden gelebilirdiniz pekala.

Özür dilerim, yanlış davrandım, mesajlarımı değiştireceğim. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı affınıza sığınıyorum, farkında değildim.