Kayıt Ol

Mermi gerçekten suya işlemez mi ?

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mermi gerçekten suya işlemez mi ?
« Yanıtla #15 : 31 Temmuz 2008, 13:16:44 »
Şimdi tee 4. sınıfa giderkene oyanğıdım kantır sıtrayk oyunlarının bütün karizmasıyerle bir oldU. Poolday'de havuza atlardım beni vururlardı. bende "internet kafe kuzenimi ulen dağılın" diye kovardı milleti :P
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı frost_21

• *
  • 5
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Ağustos 2008, 19:06:48 »
tabi bizde bitliste bingolde pkk ile çatısırken hep suya dalardık şahsen :melk sonra mefta
alkolik hareket engellenemez !

Çevrimdışı Ulysses

• *
  • 24
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 08 Ağustos 2008, 00:51:24 »
Suyla Havayı kıyasladınızda şu geldi aklıma; Motorda hızla giderken, ve denize karşı yanlış bir balıklama atladığınızda... Motorda suratınız, Suda ise göbek ve göğüs bölgeniz acır. Motorda ilerlerken esen rüzgara alışan yüz motor bi anda durduğunda mini bir şoka uğrar ve ter üretir, aynı zamanda ısınır. Suyun ise direnci vardır. Direnci kırılmamışken yaptığınız  balıklama atlayışta hatanız olursa canınız yanabilir bu yüzden. :) Balıklama atlayışındada direnci kıran elden dirseğe kadar olan taraftır. Boğaz köprüsünden düşenler neden ölürler? İşte bu anlattıklarım yüzünden. Ama aranızda "Bende düşünüyodum ordan atlamayı ???? dan aşkıma karşılık bulamıyorum.. :üü" diye düşünen varsa üzülmesin. Suya düşmeden 3 saniye önce denize tuğla atın ;D En fazla canınız acır..:D

Çevrimdışı darkguardian

• **
  • 183
  • Rom: 6
  • tırı vırı yapmaya gerek yok dimi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Ağustos 2008, 00:57:56 »
biliyodum bunu ama inandırıcı gelmemişti ozaman snn söylediğine göre şöyle olurseri bi silahla aynı noktadan atıcağımız ikinci kurşun adamı vurur.
вєLuм ηaм aямσηтh, ηaм aямσηтh ωićтσяia
σηє daяк aFтєяησσηLiкє a Shadσw i FLєwтhяσuqh тhє яaiη тhaт FєLL Sićк wiтh Laмєηт
тσ тhiS hσuSє σF iηćєSт
Fσя whєη wє uηdяєSSєd вLaSphємiєS aqaiηSт ωєηuS wєяє яєηт тhσuqh a SiSтєя яємσωєd hєя whiтє вσdγ appяσωєd
тhє paяadє σF мγ hєaωєηLγ quєSтSγєт, aLL тσηquєS aяє ησт тяuє Sσмє aяє Fσякєd σя aSкєw Liкє aη uηćiωiL Sєяpєηт'S aт вєSт Fσя σuSтєd Fяσм єdєη i FauSтєd aLL яєaSση hσσк iη мσuтh Liкє Saiηт pєтєя paη тσ hauηт Faiяγ qяσωєS
aηd hσт ωiяqiη ćσωєS whєяє iη тhє pяσмiSćuσuS Swaм
i єLєćтєd LσωєяS aηd яєjєćтєd σтhєяS мaтhiSтяiSSєS тhaт dση'т qiωє a daмη

вuт Fσя тhσSє тhaт SтiLL dσ
мγ dєєp iηтєяєSт qяєw
тhє яiSє σF тhє тяuє pєηтaqяaм!

Blackthron Society