Kayıt Ol

Hellsing ~

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hellsing ~
« Yanıtla #15 : 17 Temmuz 2008, 15:01:12 »
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Ağustos 2008, 23:27:18 »
Bugün şöyle bir cümle geçti bu dizide;

"Haha!.. Bizim gibi canavarları öldürmek gibi aptalca bir fikir ancak siz insanlardan çıkabilir!"

Hiç sevmedim bu cümleyi. I-ı olmamış. İzlemem :P
try again fail again fail better

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Ağustos 2008, 23:30:46 »
Ama güzel bi anime :P kan zarif, mekan estetik, ortalık gothic, Alucard karizmatik (kafiye). Daha ne isterim ;D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 06 Ağustos 2008, 00:35:23 »
Ama güzel bi anime :P kan zarif, mekan estetik, ortalık gothic, Alucard karizmatik (kafiye). Daha ne isterim ;D
karizmasını yerim onun :P dantenin animedeki karizması bile yener onu... ne diyorsun sen... :P

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Ağustos 2008, 09:47:23 »
Bidakka bidakka. Hellsing hakkında kötü laflar mı duyuruyorum? :o Varya ne Dante ne başka birisi. Ayrıca Özgür sen Türkçe dublajlı izledin sanırsam. İndiripte izlemeye ne dersin? O adamın o sözlerden sonra yaptığı katliamların sayısı bilinmiyor bee.. :D

Çevrimdışı GeD

• *
  • 40
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 06 Ağustos 2008, 11:25:05 »
İşte animelerin babası olacak yapımlardan bir taneside burada. :P MTV'den sonra bayağı bir tutulduğunu gördüm forumlarda zöellikle indirme linkleri falan bir hayli çoğaldı. Böyle güzel olayların televizyonda yansıtılması çok güzel bir durum. Ama ne bileyim bir türlü beğenemedim televizyonda izlerken. aha önceden alt yazı olarak alıştığımdan mıdır, araya reklam girip olayın akışını bozduğundan mıdır bilmiyorum ama eğer izlemek isteyeneniz varsa bilgisayarda izleyin derim.

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 06 Ağustos 2008, 14:42:03 »
karizmasını yerim onun :P dantenin animedeki karizması bile yener onu... ne diyorsun sen... :P

Danteyi felan bilemem de Alucard karizma konusunda aşmış bir kişiliyettir. Sadece o değil, serideki pek çok şey de karizmatik. Tv'nin başında eriyorum abi yok böyle bir şey ;D Şu senin Danteyi de izleyeceğim tabi bir ara.. xD

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 05 Eylül 2008, 15:21:02 »
İzleyenler için önemli bir spoilerdır bakınız ( sadece izleyenler )

Spoiler: Göster
 Alucard'ın son bölümde Incognito "sen kimsin?" diye sormuştu ve ekranda bu sahne belirmişti. Peki Bu Resimdeki Diger Yüz Kimdi ?

Tanımayanlara söyleyelim Vlad Tepes, nam-ı değer Kazıklı Voyvoda bu resme küçük bir ekleme yaptıktan sonra Alucard'ın kim olduğunu öğreniyoruz.

Voyvoda III. Vlad düşmanlarını (özellikle esir aldığı Osmanlı askerlerini) kazıklara çakarak işkenceyle öldürmesiyle tarihe geçmiştir. Sonradan Bram Stoker'ın Drakula romanına ve Drakula filmlerine konu olmuştur."

Arkadaşlar Alucard Incognito´yu kazığa çakmıştı...
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 05 Eylül 2008, 19:59:30 »
İzleyenler için önemli bir spoilerdır bakınız ( sadece izleyenler )

Spoiler: Göster
 Alucard'ın son bölümde Incognito "sen kimsin?" diye sormuştu ve ekranda bu sahne belirmişti. Peki Bu Resimdeki Diger Yüz Kimdi ?

Tanımayanlara söyleyelim Vlad Tepes, nam-ı değer Kazıklı Voyvoda bu resme küçük bir ekleme yaptıktan sonra Alucard'ın kim olduğunu öğreniyoruz.

Voyvoda III. Vlad düşmanlarını (özellikle esir aldığı Osmanlı askerlerini) kazıklara çakarak işkenceyle öldürmesiyle tarihe geçmiştir. Sonradan Bram Stoker'ın Drakula romanına ve Drakula filmlerine konu olmuştur."

Arkadaşlar Alucard Incognito´yu kazığa çakmıştı...

oww süper :) bn de anlamamıştm o gözükenin km olduğunu saol aydınlattığın(ve bildirdiğin ;) ) için ...o voyvoda fotolarını da avatar olarak kullanrm brkaç forumda :D

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 06 Eylül 2008, 18:35:56 »
Banada internette gezinirken rast geldi o resimler yani bi şey değil :D

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 23 Eylül 2008, 21:59:23 »
Hellsing'i izlemiş arkadaşlarında farketmiş olduğunu düşündüğüm ufak bir ayrıntı yakaladım. Hepimiz Alucard'ı çok karizmatik buluyoruz. Peki Alucard son efendisi kendisini böyle çağırmadan önce hangi ismi kullanıyordu sizce. Belki Alucard ismini tersine çevirirseniz size ufak bir ipucu verebilir :) . Alucard ==> Dracula the true undead
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 24 Eylül 2008, 13:03:16 »
Zaten yukarıda verdiğim spoilerda çok bariz değilmi ??? :D

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 19 Kasım 2008, 15:06:33 »
Hellsing OVA serisi beşinci bölüm çıktı mı? Dörtte kaldık en son, ne oldu ne bitti hiç haberim yok şu anda...

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #28 : 19 Kasım 2008, 15:17:19 »
Trailer ı var ortalıkda ama kendisi RAW (sublanmamış) olarak bile yok herhangi bir sitede-mağazada dvd raflarında vs.
"21st of November" olarak seçilmiş çıkış tarihi ama sanmam ertelenir. Daha önce de october 9 denmişti.
hddp://www.youtube.com/watch?v=D5ghEcyxnIo (d->t)

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 19 Kasım 2008, 15:26:03 »
İlginç.. Seriyi izleyen bir arkadaşımla da buluşalı neredeyse bir ay oldu ve o zaman bana bir hafta içinde çıkacağını söylemişti, sonrasında yğunluktan ilgilenemedim. En kısa zamanda çıksada keyiflensek artık....

Bir de sanırım fragmanı koydun, youtube olduğundan gözükmüyor. Msn video, yahoo, dailymotion gibi sitelerde var mıdır?