Kayıt Ol

Titanic

yeşilboncuk

Titanic
« : 07 Temmuz 2008, 12:18:53 »

Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan "Titanik faciası", dev prodüksiyonların yönetmeni James Cameron tarafından çekilen görkemli bir film.

Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. "Titanic" adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu "Düşler Gemisi" nin yolcuları arasında Avrupa`da bir kaç yıl geçirdikten sonra Amerika`ya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Bu arada doğa insanoğlunun günden güne artan kibirine bir nokta koymayı planlamaktadır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912`de, Titanic iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır.

James Cameron`un, seyirciye bir zaman makinesiyle yolculuk ettiği hissini uyandırırcasına gerçeğe yakın filmi "Titanic", bugüne kadar yapılan en pahalı prodüksiyon ünvanına sahip. Tam 14 dalda Oscar adayı oldu ve "En İyi Film" dahil 11 ödül kazandı. Ben-Hur`un 11 ödüllük rekorunuda egale etmiş oldu.

İŞTE GERÇEK TİTANİC TEN ORJİNAL RESİMLER
http://video.habervitrini.com/video.asp?vid=859

muhteşem bi film...nedense her izlediğimde gözyaşlarıma hakim olamıyorum!...((izlemeyen yoktur diye düşünüyorum!))

Çevrimdışı darkguardian

• **
  • 183
  • Rom: 6
  • tırı vırı yapmaya gerek yok dimi
    • Profili Görüntüle
Ynt: Titanic
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2008, 12:27:51 »
iyiki aklıma getirdin filmini alıp tekrar izliyicem
вєLuм ηaм aямσηтh, ηaм aямσηтh ωićтσяia
σηє daяк aFтєяησσηLiкє a Shadσw i FLєwтhяσuqh тhє яaiη тhaт FєLL Sićк wiтh Laмєηт
тσ тhiS hσuSє σF iηćєSт
Fσя whєη wє uηdяєSSєd вLaSphємiєS aqaiηSт ωєηuS wєяє яєηт тhσuqh a SiSтєя яємσωєd hєя whiтє вσdγ appяσωєd
тhє paяadє σF мγ hєaωєηLγ quєSтSγєт, aLL тσηquєS aяє ησт тяuє Sσмє aяє Fσякєd σя aSкєw Liкє aη uηćiωiL Sєяpєηт'S aт вєSт Fσя σuSтєd Fяσм єdєη i FauSтєd aLL яєaSση hσσк iη мσuтh Liкє Saiηт pєтєя paη тσ hauηт Faiяγ qяσωєS
aηd hσт ωiяqiη ćσωєS whєяє iη тhє pяσмiSćuσuS Swaм
i єLєćтєd LσωєяS aηd яєjєćтєd σтhєяS мaтhiSтяiSSєS тhaт dση'т qiωє a daмη

вuт Fσя тhσSє тhaт SтiLL dσ
мγ dєєp iηтєяєSт qяєw
тhє яiSє σF тhє тяuє pєηтaqяaм!

Blackthron Society

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2008, 17:38:24 »
Titanic iyidir ya bi ara delice severdim bu filmi resimlerini falan arıyıp dururdum harika bi film ;D

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2008, 18:02:31 »
ben nasıl yorum yapmam burayaa.Titanic..Batmaz gemii..Süper bir film.Efekleri falan şahane hazırlanmış.Ama Jack ölmemeliydi be..:/

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • Rom: 0
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2008, 20:38:36 »
Duygu patlaması yaşayan insandan mesaj almıştım bu film yüzünden =P
Televizyon yayınlamaktan bıkmadı bu filmi :P Ama güzel filmdi :P
Pek duygulanmadım falan ama kötü film değildi :P Neyse güzeldi işte =P
İyi, hoş, güzel durumu yne =P

Çevrimdışı frost_21

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2008, 20:19:30 »
şahsen çok beğendim, havuzda çekilmeside ilginç bir ayrıntı...

alkolik hareket engellenemez !

Çevrimdışı darkkb

• **
  • 73
  • WATER GUARDİAN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2008, 20:22:09 »
Guzel fılm dı bır ara 2. sı cekılecek dıyorlardı afıslerı falan cıktı ama galıba yalan oldu iste afis
http://harshitpandey.files.wordpress.com/2006/09/titanic_2lasuite.jpg

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2008, 20:44:58 »
Guzel fılm dı bır ara 2. sı cekılecek dıyorlardı afıslerı falan cıktı ama galıba yalan oldu iste afis
http://harshitpandey.files.wordpress.com/2006/09/titanic_2lasuite.jpg

o fan made açıklıyayım fan yapımıdır yani öle bi film ortada yoktur fragmanı izlemiş olsaydın fan made oldugunu anlyabilirdin ?

Çevrimdışı zuzu

• **
  • 110
  • Rom: 1
  • in the twilight..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 12 Ağustos 2008, 17:35:51 »
Bu filmi bir türlü baştan sona izlemek nasip olmadı.. (Ya başlarını izledim, ya sonunu.. ) Belki böyle kopuk kopuk olduğu için de beni diğer insanların dediği kadar etkilemedi  :P
stranger things could never change my mind, i've got to take it on the other side..

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Ağustos 2008, 18:03:23 »
Titanik!!! Bu filmi izlediğim tarihi,mekanı hiç unutmam.Bandırmaydım ve tarihte 18 Ağustos 1999'du(: Yani 17 Ağustos depreminin ertesi günü,kafamız oyalansın diye sinemaya götürmüştü babam bizi,ilk defa sinemaya gitmiştim o gün (= Sinemada,filmi izlerken deprem olmuştu küçük şiddette,bi adam hariç kimse çıkmaya çalışmamıştı,öylesine dalmıştı insanlar filme.Hem hikayesi yüzünden hemde sinemada izlediğim ilk film olması nedeniyle çok etkiler beni Titanik.Harika bir film,harika bir hikaye,harika bir aşk...

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 12 Ağustos 2008, 19:46:17 »
Titanik!!! Bu filmi izlediğim tarihi,mekanı hiç unutmam.Bandırmaydım ve tarihte 18 Ağustos 1999'du(: Yani 17 Ağustos depreminin ertesi günü,kafamız oyalansın diye sinemaya götürmüştü babam bizi,ilk defa sinemaya gitmiştim o gün (= Sinemada,filmi izlerken deprem olmuştu küçük şiddette,bi adam hariç kimse çıkmaya çalışmamıştı,öylesine dalmıştı insanlar filme.Hem hikayesi yüzünden hemde sinemada izlediğim ilk film olması nedeniyle çok etkiler beni Titanik.Harika bir film,harika bir hikaye,harika bir aşk...

Film konusu gibi bi macera ;D Ahahah öyle bişi yaşamak isterdim ama bu film olmamalıydı ;D Ah 18 ağustoslar :P

Çevrimdışı Skandar_-_qsm

• *
  • 29
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Ağustos 2008, 22:56:46 »
süperrr bir film fakat 2. yapımı biraz saçma olmuş fragmanlarını izledim

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 21 Ağustos 2008, 09:27:02 »
Dehşet güzel bir film yaa :D
süperrr bir film fakat 2. yapımı biraz saçma olmuş fragmanlarını izledim
İkincisi yokki :S Fragmanı nasıl izledin?
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı Skandar_-_qsm

• *
  • 29
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 21 Ağustos 2008, 11:23:32 »
yokk hyrr var hatta jack geri dönüyorr

Çevrimdışı darkguardian

• **
  • 183
  • tırı vırı yapmaya gerek yok dimi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 21 Ağustos 2008, 11:25:19 »
yok öle bişe seni kandırmışlar o sadece fragman 5 yıldır o fragman geziyo yenisi yok böyle bir film çeksek nasıl olur diye bi fragman çekmişlerdi kimse beyenmiyince vaz geçtiler
вєLuм ηaм aямσηтh, ηaм aямσηтh ωićтσяia
σηє daяк aFтєяησσηLiкє a Shadσw i FLєwтhяσuqh тhє яaiη тhaт FєLL Sićк wiтh Laмєηт
тσ тhiS hσuSє σF iηćєSт
Fσя whєη wє uηdяєSSєd вLaSphємiєS aqaiηSт ωєηuS wєяє яєηт тhσuqh a SiSтєя яємσωєd hєя whiтє вσdγ appяσωєd
тhє paяadє σF мγ hєaωєηLγ quєSтSγєт, aLL тσηquєS aяє ησт тяuє Sσмє aяє Fσякєd σя aSкєw Liкє aη uηćiωiL Sєяpєηт'S aт вєSт Fσя σuSтєd Fяσм єdєη i FauSтєd aLL яєaSση hσσк iη мσuтh Liкє Saiηт pєтєя paη тσ hauηт Faiяγ qяσωєS
aηd hσт ωiяqiη ćσωєS whєяє iη тhє pяσмiSćuσuS Swaм
i єLєćтєd LσωєяS aηd яєjєćтєd σтhєяS мaтhiSтяiSSєS тhaт dση'т qiωє a daмη

вuт Fσя тhσSє тhaт SтiLL dσ
мγ dєєp iηтєяєSт qяєw
тhє яiSє σF тhє тяuє pєηтaqяaм!

Blackthron Society