Kayıt Ol

Twilight - Alacakaranlık

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
Ynt: Twilight - Alacakaranlık
« Yanıtla #90 : 14 Mart 2010, 23:34:53 »
Gerçek edebiyat budur bence.

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 14 Mart 2010, 23:38:31 »
ne Em ne LOtR al Alcakaranlığı eline oku

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 14 Mart 2010, 23:40:27 »
Çok duygu yüklüdür okumadan geçmeyin (!)

Spoiler: Göster
Gece gece beni de kendinize benzettiniz :) Demezdim ben böyle şeyler.

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #93 : 14 Mart 2010, 23:49:28 »
Duvarlarıma Bella ve Edward posterleri asıyorum.

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 15 Mart 2010, 00:11:07 »
Ben hergün Twilight izliyorum. Edward'ı çok beğeniyorum, gerçekten vampir olgusuna büyük bir artı bence. Beni vampirlerle tanıştırdığı için bu seriye ayrıca teşekkür ediyorum. Gerçekten muhteşem, gerçekten mükemmel. Kitabın muhteşemliğini geçtim, beyaz perdeye de çok güzel uyarlanmış. Edward çok yakışıklı. Büyüyünce Edward olmak istiyorum. Güneşte parlayıp dikkat çekmek istiyorum.

Bir de Dracula diye birisi varmış, onu da merak ediyorum. Gerçi güneş ışığıyla yok oluyormuş o, çok saçma değil mi?
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 15 Mart 2010, 00:16:32 »
Ben hergün Twilight izliyorum. Edward'ı çok beğeniyorum, gerçekten vampir olgusuna büyük bir artı bence. Beni vampirlerle tanıştırdığı için bu seriye ayrıca teşekkür ediyorum. Gerçekten muhteşem, gerçekten mükemmel. Kitabın muhteşemliğini geçtim, beyaz perdeye de çok güzel uyarlanmış. Edward çok yakışıklı. Büyüyünce Edward olmak istiyorum. Güneşte parlayıp dikkat çekmek istiyorum.

Bir de Dracula diye birisi varmış, onu da merak ediyorum. Gerçi güneş ışığıyla yok oluyormuş o, çok saçma değil mi?

asdfasdgdfg
#rekt

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #96 : 15 Mart 2010, 00:53:21 »
Fantastik filmden öte yine aşk filmi bekliyor bizi fragmandan anladığım kadarıyla.
Buram buram Bella'nın Günlüğü kokuyor film..
Keşke ismi öyle olsaymış serinin. ;D

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı Cerima

• **
  • 57
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 15 Mart 2010, 17:19:20 »
Zaten ticari amaç güttüğü o kadar belli ki, bir eleştirmen New Moon hakkında bir yorum yapmıştı; filmin yarısında kasları ortada erkekler var, gişesi çok olur diye. :D Bazen kendimden utanıyorum böyle şeyleri okuyarak destek verdiğim için. Ama ben iyi-kötü ne bulursam okuyorum ben de, huyum bu.
...
Gerçekten gittin mi?
Hayır diyor kalbim... İçimdesin.
Hala bendesin, belki de bensin.

# Bana ait bir şiirden bir parça. (:

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #98 : 15 Mart 2010, 21:53:07 »
Ben bu seriyi nasıl olmuşda okumşum ve beğenmişim Jacop gözlerimi boymış fragman... :dl :dl  yazasım gelmiyor. Bella'yla Edward yine dağda bayırda dolanıyor.
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #99 : 15 Mart 2010, 22:04:05 »

Şaka mısın lan sen :D Büyüyünce Edward olcan demek... :D Dracula da güneşte kayboluyor saçma ha ? :D Vampirlerin içine eden bi seriyi beğenerek yapılan hatalara zevktir filan diycem ama bi de saçma demişsin ya.. :) Yaşın kaç senin çocuğum
May the force, be with you.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 15 Mart 2010, 22:08:46 »
Şaka mısın lan sen :D Büyüyünce Edward olcan demek... :D Dracula da güneşte kayboluyor saçma ha ? :D Vampirlerin içine eden bi seriyi beğenerek yapılan hatalara zevktir filan diycem ama bi de saçma demişsin ya.. :) Yaşın kaç senin çocuğum
''(!)'' :)

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 15 Mart 2010, 22:11:35 »
''(!)'' :)
Ne ? :D Haksız mıyım yani şimdi... Çocuklaşmayalım ya, çocuksak da belli etmeyelim en azından rol keselim. Büyüyünce Edward olmak isteyen nesiller mi yetişiyor şimdi ? :D

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 15 Mart 2010, 22:13:20 »

Ne ? :D Haksız mıyım yani şimdi... Çocuklaşmayalım ya, çocuksak da belli etmeyelim en azından rol keselim. Büyüyünce Edward olmak isteyen nesiller mi yetişiyor şimdi ? :D

Üniversite dördüncü sınıf tıp okuyor yanlış hatırlamıyorsam. Ha birde, Twilight ile dalga geçmeyi sever kendisi. Yakın dostum olur.

Not: "İnce Alay"
#rekt

Çevrimdışı Shinigami

• **
  • 166
  • Rom: 2
  • There is nothing about me
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 15 Mart 2010, 22:14:16 »
Twilight'a fantastik film denemez bence. Aşk teması çok daha ağır basıyor, fantazyayla alakasız. Vampir, kurtadam ve türevleri ile süslenerek fantastik gösterilmeye çalışılmış romantizm dalında bir seri. Vampir kitap serisi diyeceğim en son kitaplardan. Filminden söz etmiyorum bile, çok yapaydı. Hele ki sırf Edward, Jacob ve bunun gibi yalnızca karaktere olan tutkunluğu için izleyenlerdense hiç hazzetmem. Filmin daha çok ticari amaca sapması ise ayrı bir konu. :hemk

Tabii ki de hayır. Orada ünlem var demiş zaten berre. Ne güzel filmle dalga geçiyor işte. :D

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 15 Mart 2010, 22:26:03 »
Anlamadım ben ya salaklığıma verin gerçek çocuk sandım xD Kusura bakma kardeşim.. Ben de Jacob olmayı düşünüyorum büyüyünce :P dövüşürüz xD