Kayıt Ol

How I Met Your Mother

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: How I Met Your Mother
« Yanıtla #15 : 23 Temmuz 2008, 13:19:03 »
Dizinin sonunda annelerinin kim olduğu öğrenilmiyomuş sanırım :D

Çevrimdışı Arminas

• **
  • 104
  • Rom: 0
  • Çoğunluğun İyiliği İçin..!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Temmuz 2008, 16:27:46 »
Nerden duydun? Olamaz ya...

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Temmuz 2008, 17:04:32 »
Seda yeme beni demek istiyorum. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 23 Temmuz 2008, 17:10:03 »
Valla öyle okudum ben bi yerde, bu bi yerin cnbce dergi olması çok büyük ihtimal :P

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 24 Temmuz 2008, 13:32:12 »
Cnbc dergisi dedinizde orda bir yazı buldum, durun hiç üşenmicem o bölümü geçiricem sizin için ;D

SENİN ANNEN BİR MELEKTİ YAVRUM

Dizinin izleyicileri çok iyi bilir,How I Met Your Mother 'ın en başında kahramanımız Ted Mosby çocuklarını karşısına oturtur ve anneleriyle nasıl tanıştığını anlatmaya başlar.Hikayenin nereye varacağını baştan öğreniriz.Sonu başından belli bir hikayenin bu kadar ilgi göreceğini kestirmek çokta kolay olmasa gerek.How I Met Your Mother ekibi bunu kestirmemiş olsalar bile çoktan başarmış durumdalar.Yolculuğun nerede noktalanacağı bilinse de aslolan yolculuğun kendisi değil midir zaten. How I Met Your Mother’ın ilk iki sezonunda Ted’le evlenerek, çocuklarının annesi olacak şanslı kadınla henüz tanışmış bile değilzi. Üçüncü sezonun ilk bölümünde işte o “Ted’in rüyalarının kadını” diziye dahil oluyor. Gerçi ilk olarak arka cepheden ve sadece şemsiyesini görebileceğiz ama şimdilik o bile yetecek bizlere. Dizinin yaratıcılarından Carter Bays aslında hikayenin daha yeni başlıyor olduğuna dikkat çekiyor. Hatta üçüncü sezonun ilk bölümü ona kalırsa yepyeni bir şovun pilot bölümü niteliğinde.[/i]
Cnbc-e 2008 Ocak Sayısı

Edit:Benim okuduğuma göre görücez biz o kadını,çocukların annesini ;) Ama belki şöyle birşey yaparlar bizi 2 kişi arasında bırakırlar hangisi olduğunu biz kendimize göre seçeriz ama daha kesin bir yola gidip direk annenin kim olduğunu da gösterebilirler ;)

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 24 Temmuz 2008, 18:02:16 »
Stella olabilebilemez mi :P bence olabilebilmemeli,ne bileyim zaten kıl oluyorum o kadına. :P Ama kesin sarışın :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 24 Temmuz 2008, 19:02:36 »
Stella olamaz, çünkü çocuklarına anneleriyle tanıştığı zmanları anlattığı görüntülerde stellanın o zamanlar 9 yaşında olucak kızı gözükmüyo, bunu da okumuştum bi yerde :P Bi de hep gittikleri barın garsonu olan kız da diyolar ama bilmiyorum ya. Aman 3 sene sonra öğrencez işte :P

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 24 Temmuz 2008, 19:11:49 »
3 sene sonra mı :o ?

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #23 : 24 Temmuz 2008, 19:15:05 »
Benim hala idolüm. Gay olması dışında tabi...
Onun dışında benim de idolüm.. 3. sezonda noldu ya?
1. sezon tanışmaydı,2. sezon daha duygusaldı,süperdi,tamamladı,3. sezonda noldu,hala anlamadım... :-\

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 24 Temmuz 2008, 19:15:57 »
3 sene sonra mı :o ?
6 sezon ya dizi hani :D E dizi bitmeden de gösterceklerini sanmıyorum. Öyle işte.

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #25 : 24 Temmuz 2008, 19:20:22 »
6 sezon ya dizi hani :D E dizi bitmeden de gösterceklerini sanmıyorum. Öyle işte.
6 sezon??? :hönk 6? :hönk Helal.de bence son 2 sezon anneleriyle ilgili olur,bi yerde uzun bi ayrılık girer araya.

Spoiler: Göster
6 sezon!?!?!!?!   :üü

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #26 : 10 Aralık 2008, 01:07:27 »
4. sezonun 10. bölümünü izledim bugün ve sanırım dün çıkmış zaten, bugüne kadarki en ama en iyi bölüm 4. sezon 9. bölüm "naked man" idi   ;D halen aklıma geldikçe sırıtıyorum. Gizemli anne ortalıkda yok ama ufak ipuçları var sanırım, örneğin evlilik ajansı Ted e 9/10 luk uyumlu bir bayan bulmuştu ama Lily'nin marshalldan yarım sezon ayrılmasına sebep olan saçma kararı yüzünden ekmişti o randevuyu; o 9luk bayan ile Ted hiç tanışmadı.Şemsiye ayrı bir olay zaten bardan çıkarken yağmur yağdığı için ilk eline gelen sarı şemsiyeyi aldı ve halen Ted ile o şemsiye, acaba sahibi kim ?Son olarak her cadılar bayramında beklediği bir kadın vardı anımsıyor musunuz? Şaşırıp "the goat" u anlatırken onunla tanıştığını anlatacaktı ki o "The Goat" bölülmü 4. sezon sonu olacak bildiğim kadarı ile... bence 4. sezon sonunda o gizemli bayan ile tanışacağız. Tüm olanlar güzel bir kader zinciri.

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #27 : 21 Haziran 2009, 02:31:20 »
5. sezonun ilk bölümü Eylül ortasında yayınlanacak, sadece bir adım kaldı... bazen altın dolu kazana ulaşmak değil ulaşana kadar gidilen gök kuşakları ile bezeli yol önemlidir (Click)

Çevrimdışı Elenor

• **
  • 124
  • Naber?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 14 Temmuz 2009, 15:44:25 »
barney'in kız tavlama taktiklerine hastayım ;D
closing your eyes to dissappear
you pray your dreams will leave you here
but still you wake and know the truth
no ones there

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 14 Temmuz 2009, 15:46:03 »
Neil Patrick Harris kendisi için çok zor bir rolü hakkıyla yapıyor.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!