Kayıt Ol

Öss Sonuçları

Çevrimdışı FaLLeN

• **
  • 119
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Öss Sonuçları
« Yanıtla #30 : 20 Ağustos 2011, 00:20:14 »
Süleyman Şah Üniversitesi -- Psikoloji (İngilizce - Tam Burslu)

Lise 1 den beri hayalim olan bölüme gidebildim sonunda.  :D
Ya senin adına çok mutlu oldum. Benim de yıllardır hayalim psikoloji okumak ama çok zor benim için..

Bu arada özel bir soru: Kaçıncı girişinde kazandın? :)

Edit: İstediği bölümü kazanan herkesi tebrik ederim. :)

Endüstri Mühendisliğini üçüncü sınıfta bıraktım, cahillikten dolayı sayısalı seçmiştim ama bu puan kırılma azalınca bir sene hazırlandım eşit ağırlıktan ve kazandım. :D

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #31 : 20 Ağustos 2011, 00:25:28 »
Ben herkesin netlerini yazmasını rica etsem? :D Garip gelebilir ama bu yıl sınava giriyorum ve ihtiyacım var sadece. :)
May the force, be with you.

Çevrimdışı Bars Elsa

• **
  • 318
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 20 Ağustos 2011, 00:34:01 »
FaLLen, başarılı bi öğrencisin, tebriklerimi sunuyorum :)

Ben de İktisat ikinci sınıfta hazırlandım ama yeteri kadar mı hazrlanamadım yoksa kapasitem mi bu kadar hala çözemedim :D
Bu sene de maalesef hem okulu hem de ÖSS derslerini devam ettirmek zorundayım. Artık bu yıl da kazanamazsam sevmeyeceğim bir mesleği yapmak zorundayım..

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 20 Ağustos 2011, 00:38:40 »
Mesajları görünce kendi zamanlarım aklıma geldi. (Ve hayatımdaki tercihler konusundaki belki de tek pişmanlığım.) Vay be ne günlerdi, biraz sancılı bir süreç olmuştu. :D Umuyorum ki herkes tamamen gönüllerinden istediği bölümlere yerleşmiştir. Bu saatten sonra üniversite hayatının tadını iyi çıkarın derim.
Bu arada mezuniyetle ilgili yukarıda Malkavian'ın yazdıklarına katılıyorum. Bu sene son senem gibi görünüyor; fakat ben hala okulu uzatmak için bahane arayışları içindeyim. (Eh, buldum da sayılır.) Uzun lafın kısası boş bulduğunuz tüm zamanlarda iyi eğlenmeye bakın, çünkü bu sonun başlangıcı. :D
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı FaLLeN

• **
  • 119
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 20 Ağustos 2011, 00:59:33 »
FaLLen, başarılı bi öğrencisin, tebriklerimi sunuyorum :)

Ben de İktisat ikinci sınıfta hazırlandım ama yeteri kadar mı hazrlanamadım yoksa kapasitem mi bu kadar hala çözemedim :D
Bu sene de maalesef hem okulu hem de ÖSS derslerini devam ettirmek zorundayım. Artık bu yıl da kazanamazsam sevmeyeceğim bir mesleği yapmak zorundayım..

Teşekkür ederim. :D

Senin kapasitesizliğinden değil ama eşit ağırlıklara matematiği pek iyi, feni ise hiç öğretemediklerinden dolayı olabilir. Sayısalcı birinin puanı kırılıyor ama fen ve matematiği iyi yapabildiğinden bu farkı kolay kapatıp daha da aşabiliyor. Yani sorun biraz eğitim sisteminde. :)