Kayıt Ol

Sword Of The Stranger (film)

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
Sword Of The Stranger (film)
« : 17 Ekim 2008, 23:00:53 »
Yazar:Fumihito Takayama
Yönetmen:Masahiro Andô
Yapım Yılı:2007
Firma:Bones
Süre:1 saat 43 dk
Dil:Japonca
Studyo:Bones
14. yüzyılda Sengoku Dönemi’nde; geçmişinin kâbuslarından kurtulamadığı için kılıcını en son öldürdüğü kadının elbisesinden bir parça ile mühürleyen Nanashi(isimsiz) adlı bir gezgin, ailesi olmayan genç Kotarou ile köpeğini terk edilmiş bir tapınakta Kotarou yu öldürmek isteyen saldırganlardan kurtarır.
Kotarou, peşinde olan Çin’den gizemli bir organizasyona karşı kendini koruması için Nanashi’yi değerli bir taş karşılığı koruması yapar,eski samurai in onu koruma sebebi ise daha çok eski kabuslarının tekrarlamaması içindir. Gencin peşindeki organizasyonda çalışan adamlardan biri de kendine eşit bir düşman aramakta olan sarışın ve mavi gözlü usta savaşçı Rarou’dur.
Filmdeki aksyon sahneleri nefes kesici ve pürüzsüz. Karakterlerin tüm haraketlerini tüm açıklığı ile görmek mümkün ve yeni bir animasyon tekniği ile hazırlandığı için parçaların gölgelendirilmesi gibi normalde animelerde geri planda kalan bir öğe bile düşünülmüş. Müzikleri ve müzikler eşliğinde hazırlanan sahneler izleyiciyi ekrana bağlıyor.
Trailer için: http://www.youtube.com/watch?v=ivRE0DL9J6Q#noexternalembed

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sword Of The Stranger (film)
« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2008, 19:30:12 »
Trailer demişsin daha tam olarak çıkmadımı bu anime ??? çok merak ettim doğrusu :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2008, 20:00:12 »
çıkalı epey oldu da doğru düzgün başka tanıtım videosunu bulamadım, ticari amaçlı bir anime olmayınca dağıtım ve reklama sıfır önem veriliyor. Tek önemli olan studyonun prestiji

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2009, 15:01:24 »
Oo ticari amaç taşımıyosa kesin çok güzel bi animedir
Genelde ticari amaçla yapılanlar baştan savma oluyor ve çizimlerine hiçmi hiç önem verilmiyor :(
You can win thousand fights, but you can only lose one!