Kayıt Ol

Kitap Fuarları

Çevrimdışı strider

• **
  • 141
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Bursa 11. Kitap Fuarı
« Yanıtla #300 : 28 Şubat 2013, 21:06:52 »
Bursa Kitap Fuarı 9-17 Mart 2013 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kitapseverlerle buluşmaya hazırlanıyor...

Uzun zamandır beklediğim -bu konuda yalnız olduğumu sanmıyorum- Kitap Fuarı geldi gelecek. Listemi aylar öncesinden hazırlamıştım tabi ki.

http://www.bursakitapfuari.com/ 'dan her şeyi öğrenebilirsiniz.
O halde git... Bundan başka dünyalar da var.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Bursa 11. Kitap Fuarı
« Yanıtla #301 : 28 Şubat 2013, 21:15:45 »
17 Mart'ta BU Yayınevi standında küçük Bilekbükenlerimle birlikte hazır ve de nazır olacağım efendim. Yolu düşen olursa sohbet etmeye beklerim.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #302 : 28 Şubat 2013, 21:19:35 »
Bir aksilik çıkmazsa eğer ben de gitmeyi düşünüyorum fuara. Bir buçuk saat mesafe var Bursa'yla aramda. Tabii ki İstanbul'daki fuarla karşılaştırılamaz etkinlikler konusunda fakat Bursa da nihayetinde büyük bir şehir. Gezmek için gideceğim. Belki boş dönmemek adına birkaç da kitap alabilirim, duruma göre. Ha bir de geçenlerde twitter'da Doğu Yücel'e, Bursa'ya gelip gelmeyeceğini sormuştum, şu an için belli değil ama olabilir, demişti. Umarım gelir.

Edit: İhsan ağbi de geliyormuş, harika!

Çevrimdışı strider

• **
  • 141
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #303 : 01 Mart 2013, 16:44:53 »
İhsan abi, geliyor olmana çok sevindim. 17 Mart'ta (da) ordayım. O gün senin için gideceğim fuara. Peki belli bir saati var mı, yoksa tüm gün mü oradasın?

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #304 : 01 Mart 2013, 19:56:49 »
Teşekkürler  :) Sabahtan orada olacağım. Kapanışa kadar durmam ama günün büyük bölümünü fuarda geçiririm herhalde.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #305 : 03 Mart 2013, 01:53:57 »
Bursa 11. Kitap Fuarı Açılıyor

Bursa Kitap Fuarı 9-17 Mart 2013 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kitapseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle düzenlenen Bursa 11. Kitap Fuarı, 9-17 Mart 2013 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını okurlara açmaya hazırlanıyor.

Bursa’da “Kitap Baharı”nı estirecek olan fuara bu yıl,  270 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor. Dokuz gün süresince söyleşi, panel, şiir dinletisi, okuma saatleri ve çocuk etkinlikleri gibi 70 kültür etkinliği ve imza günlerinde 500 yazar okurlarıyla buluşacak.

Nazlı Eray, M. İhsan Tatari, Gülten Dayıoğlu, İlber Ortaylı, Üstün Dökmen, Ayşe Kulin, Can Dündar, Ece Temelkuran, Yekta Kopan, İpek Ongun, Enver Aysever, Canan Tan, Ahmet Ümit, Cemil Kavukçu, Necdet Neydimve pek çok değerli isim fuarın konukları arasında.

Bursa 11. Kitap Fuarı, 9-16 Mart 2013 tarihleri arasında 10.00-19.30, kapanış günü olan 17 Mart 2013 tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Fuara giriş ücretsizdir.

Detaylı bilgi ve ulaşım için buraya tıklayabilirsiniz.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #306 : 03 Mart 2013, 08:13:45 »
Bursalıları ne kadar kıskanıyorum anlatamam. (Tamam, tamam saldırmayın hemen İstanbul'da olmuyor sanki diye :D ) Ama Tüyap Kitap Fuarı kadar sevdiğim bir şey yok :D .
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fiddler

• 565
  • Rom: 32
  • Bazen Herkes Duysun Diye..
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #307 : 03 Mart 2013, 15:23:54 »
Gidecek olanların internet sitesine girerek etkinlik programına bir göz atmasını öneririm. Pek çok güzel söyleşiler de olacak gibi görünüyor.
Saatleri Ayarlama Enstitüsü okuyalım..

Çevrimdışı strider

• **
  • 141
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #308 : 03 Mart 2013, 15:31:43 »
Kitap fuarıyla sınavları aynı zamana denk getiren bütün mükemmel (!) hocalarıma teşekkür ediyorum :inca Gideceğim tabi ki, ama kitapları okumam gecikecek maalesef. Etkinliklere katılmam ise çok çok zor :(

Çevrimdışı Arthur515

• **
  • 101
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #309 : 03 Mart 2013, 17:09:04 »
Gideceğim kesinlikle heyecanla bekliyorum. Listem iyice kabardı bu seferde param yetmeyecek galiba. ve kesinlikle bu yayınevinin standında olacağım :)

Çevrimdışı Acmert

• **
  • 268
  • Rom: 24
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #310 : 08 Mart 2013, 21:19:24 »
İhsan abi, ben gelemiyorum ama Bursa'daki abime tembihledim yanına gelip kitabını ve imzanı alacak. Özel bir not çok hoş olur. :P

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #311 : 08 Mart 2013, 21:59:44 »
"Abin gelsin..." yazmamak için kendimi tutacağıma söz veriyorum o halde :P Şaka bir yana çok teşekkürler. İnşallah bir başka sefere seni de görmek kısmet olur.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı strider

• **
  • 141
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #312 : 09 Mart 2013, 15:41:47 »
Bugün gittim fuara. Doğal olarak kalabalıktı. Doldurdum çantamı geldim. Gerçekten iyi indirim var(75 tl'lik Poe bütün öyküleri'ni 36'ya aldım).
 Bu yayınevinin standında yazmışlar: 'İhsan Abi- ... mart' diye. Dedim haftaya burdayım :)

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #313 : 09 Mart 2013, 19:38:48 »
5. Günün şafağında gözün doğuda olsun İhsan...

Not: Sonra işlerinle güçlerinle ilgilen tabi kitlenip kalma oraya, öğleden sonra veya akşama doğru anca gelirim(z) :)

Çevrimdışı Arthur515

• **
  • 101
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #314 : 13 Mart 2013, 18:58:20 »
metis fuarda yok muydu bana mı öyle geldi ?